çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Psikolojik olarak en ufak bişeyi bile hamileliğe bağlıyordum ben bu da çok yıpratmıştı :KK43: 9 gün olmuş vurulalı neyse ki çok kalmamış yarılamışsın yolu :)) inş tutmuştur ya çok stresli bi süreç :KK43: hsg çektirdin mi sen cnm
Canım merhaba,hsg cektirmedim.bu ay tutmazsa tekrar klomen kullancaz dedi hatta yazdi aldim ben de ama bu kez dozu arttirdi sabah 2 aksam 2 iceceksin dedi eger o da tutmazsa aşılamaya geceriz dedi

Canım merhaba,hsg cektirmedim.bu ay tutmazsa tekrar klomen kullancaz dedi hatta yazdi aldim ben de ama bu kez dozu arttirdi sabah 2 aksam 2 iceceksin dedi eger o da tutmazsa aşılamaya geceriz dedi
Merhaba Cnm:) Film çektirmeden aşılamaya geçiliyor mu acaba. Bnm de bu ay 2. Klomen olcak tutmazsa hsg dedi doktor bakalım hayırlısı ya inş tutar da kurtuluruz bu stresten Cnm :)

Merhaba Cnm:) Film çektirmeden aşılamaya geçiliyor mu acaba. Bnm de bu ay 2. Klomen olcak tutmazsa hsg dedi doktor bakalım hayırlısı ya inş tutar da kurtuluruz bu stresten Cnm :)
Valla onu hic bilmiyorum hsg falan demedi ama ilk kez gittigimde hormin testleri falan yapalim gerekirse rahim filmi cekeriz dedi sonra prolaktin yuksek cikinca klomene basladi belki gerekirse cektirir ama ben daha beklmek hiiiic istemiyorum

Valla onu hic bilmiyorum hsg falan demedi ama ilk kez gittigimde hormin testleri falan yapalim gerekirse rahim filmi cekeriz dedi sonra prolaktin yuksek cikinca klomene basladi belki gerekirse cektirir ama ben daha beklmek hiiiic istemiyorum
Ama hani Allah korusun tüplerde tıkanıklık falan olursa aşılamada da olmaz diye biliyorum ben. Ama doktor daha iyi bilir tabi :) aynen insan hemen olsun istiyo:)

Tatlim ne zaman yapsam bilmiyorum ki 5 agustosta igne oldum 9 agustosta ikisi catlamis dedi adetini bekle dediiii ben de citf cizgi goremezsem diye yapmiyorum test beklemedeyim adeti bekleyecegim ayin 27sinde olmam gerekiyor bakalim gecen aya gore
Ben iğneden 15 gün sonra Regl olmuştum çatladıktan 14 gün sonra olunuyormuş tutmadıysa inş tutmuştur da olmazsın. Battan 4gün önce gelmişti benim yani. 20 sinde falan çıkabilir

Ben ilk klomende doktor kontrolune gidememistim ama ilk klomende deli gibi agrim olmustu kasıklarım patlayacak gibi oturamiyordum oturdugumda sanki icimde balon patluyor gibiydi doktoru aramistim o da ya yumurtluyorsundur ya da kist olmustur onemli bir sey degil dedi. Bu ay da hic agri olmadi hatta igneden sonra gittigimde agrin cok oldu mu dedi bende hic olmadi dedim Alla alla yumurtan catlamis agri bekliyodum dedi insallah agrimamasi kotu bir sey degildir :KK43:

Anladim canim teşekkür ederim benim sorunum prolaktinin yuksek cikmasi inşallah tutmustur yaaa Allahim isteyen herkese nasip etsin ne kadar zormus aklimin ucundan gecmezdi
Merhaba seninde mi prolaktin sorunun var ne yazıkki bende de var 30-40 civarında oluyo dostinex bende kullandım çok şükür düştü ama o ay için sürekli değil yani :KK43: benimde yarın çatlatma iğnesinin 12. Gunu 10. Gun pozitifdi ama iğnenin etkisi diye aldırış etmedim şimdi çarşambayı bekliyorum yani 14. Gun de pozitif görürsem belki inanırım :KK66:

Merhaba seninde mi prolaktin sorunun var ne yazıkki bende de var 30-40 civarında oluyo dostinex bende kullandım çok şükür düştü ama o ay için sürekli değil yani :KK43: benimde yarın çatlatma iğnesinin 12. Gunu 10. Gun pozitifdi ama iğnenin etkisi diye aldırış etmedim şimdi çarşambayı bekliyorum yani 14. Gun de pozitif görürsem belki inanırım :KK66:
Merhaba canim evet prolaktin sorunum var dostinexe devam ediyorum henuz test yapmadim merak icindeyim bekliyorum:)

Ben ilk klomende doktor kontrolune gidememistim ama ilk klomende deli gibi agrim olmustu kasıklarım patlayacak gibi oturamiyordum oturdugumda sanki icimde balon patluyor gibiydi doktoru aramistim o da ya yumurtluyorsundur ya da kist olmustur onemli bir sey degil dedi. Bu ay da hic agri olmadi hatta igneden sonra gittigimde agrin cok oldu mu dedi bende hic olmadi dedim Alla alla yumurtan catlamis agri bekliyodum dedi insallah agrimamasi kotu bir sey degildir :KK43:
Benim de çok Ağrım olmuştu ben de korktum kist oldu diye yumurtalarım çatlamış ondanmış :) ama benim Regl olana kdr her gün ağrıdı her an olcakmışım gibi belki de iyi bişidir ağrımaması

Günaydın kızlarr bugün çatlatma iğnesinin 12. Gunu yaptığım gebelik testini paylaşıyorum resimde pek görünmüyor ama silik çizgi var. Benim gibi olanlar tecrübelerini paylaşabilir mi??

Eklentiler

• _20160815_105123.JPG
    _20160815_105123.JPG
    84,7 KB · Görüntüleme: 76
  • DSC_3817.JPG
    DSC_3817.JPG
    25,9 KB · Görüntüleme: 63
Can'ım evet çok silik bir çizgi var bence Çarşamba tekrar yap..
Evet canım silik bayağı çarşamba 14. Gun bakalım adet mi olacam yoksa yine çıkacak mı hayırlısı olsun :)) sen naptın tekrar kan vermeye ne zaman gideceksin dua ediyorum aklıma geldikçe senin için hiç moralini bozma canım

X