çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Amin inşallah Can'ım. Cmt 2. Beta Hcg testti yapılacak inşallah değerlerim sağlıklı bir şekilde yükselmiştir. Dua edin bana sağlıklı bir gebeliğim olsun :)
Yarin guzel sonuclar alirsin insallah ama benim bildigim 2.gunu teste bakiliyor bthcg senin doktor 3.gunu bthcg baktiriyor pozitif dusun yazdiklarini okudum kendini yipratma bebegini dusun gobusunu sev canim

Yarin guzel sonuclar alirsin insallah ama benim bildigim 2.gunu teste bakiliyor bthcg senin doktor 3.gunu bthcg baktiriyor pozitif dusun yazdiklarini okudum kendini yipratma bebegini dusun gobusunu sev canim
Evet ama 3 gün sonrasını istedi bende anlamadım .. Belki adet günüm dü bir kaç gün geçsin istemiş olabilir :) ay elim karnım da devamlı zikir çekmeye çalışıyorum :) dua ediyorum felak naz ayetel kürsi okuyorum.. Rabbim hayırlısı ile sağlıkla kucağımıza aşmayı nasip etsin inşallah

Loveali kasık ve bel Ağrısı olması normal mi?!?
Adet oldum sandım koştum baktım bişey yok yüreğim hop etti
Canım olur ilk haftalarda daha da çok oluyo şuan bile bazen ben adet oluyorum gibi hissediyorum ama ilk haftalarda daha çok yasiyodum yine de dikkat et ağır bisey yapma herşeyin netlesene kadar koru kendini

Onu duyunca da başka bisey cikiyo canım :) surekli bide şu olsa bide bu böyle olsa diye bu böyle devam ediyo :)

Ikra meyra canım bugün çatlatma iğnesinin 9. Gunu dun ve bugün ovulasyon test yaptım resimleri yüklüyorum 8. Gun olmasınA ragmen çizgiler koyu gibi sanki?? hala iğne etkisi mi sence?? İlki dünkü diğeri bugünkü testim

Eklentiler

• DSC_3795.JPG
    39,7 KB · Görüntüleme: 306
  • _20160812_152336.JPG
    68,3 KB · Görüntüleme: 36
Canim klomen ve ignede hormon var canim ovu testi ile ogrendim ben hamileligimi ama 15 gun yap biraz bekle tatlim testleri bosa harcama 9 gun madem 14 gunu yap insallah vardir ben 15 gun ovu testi ile ogrendim sonra gebelik testi yaptim pozitifti insallah seninde pozitif olur tatlim rabbim cumlemize saglikli bebekler nasip etsin insallah ... ecmain

Madem erken diyorsun haftayı bekleyim inşallah Sağol canım güzel dileklerin için benide dualarında eksik etme inşallah :)

Amin inşallah Can'ım. Cmt 2. Beta Hcg testti yapılacak inşallah değerlerim sağlıklı bir şekilde yükselmiştir. Dua edin bana sağlıklı bir gebeliğim olsun :)
canim bugun bthcg baktiracaktin yaptirdinmi guzel haberler bekliyoruz O ozge87

Arkadaslar merhaba daha yeni kayıt oldum.Ben de 2 ay klomen kullandim ilk ay doktor kontrolune gidememistim.Bu ay klomen sonucu 5 yumurtam olusmus en büyüğü 21mm doktor cok iyi dedi. 5 agustosta catlatma ignesi vuruldum. Igneyi vuruldugum gun ve bir gun arayla iliski dedi bu sureyi degerlendirdik. igneden 4 gun sonra cagirdi.Yumurtalarimdan 2 tanesi çatlamış.Gebelik oluşabilir dedi bunun icinde duphaston diye bir ilac verdi bu bebegin tutunmasini saglar dedi.Ben de prolaktin yani sut hormonu yüksek cikti onun icin de dostinex kullaniyorum.Adet tarihini bekle dedi eger adet olmazsan olman gereken tarihten 1 hafta sonra gel dedi.Beklemek cok zor kizlar sizce olmus mudir.Rabbim isteyen herkese sagliklisiyla versin.Gunler hic gecmiyor sanki.

Hoşgeldin canım :) inş olmuştur :) ahh beklemek çok zor gerçekten ben de klomene başladım ikinciye. Ama bu ay tecrübelendim belirti falan aramıcam hiçbirşey direk adet tarihime göre geçince yapıcam test :)

Canim ya bende bi belirti yok zaten.Sadece 3-4 gündür oturdugum yattigim yerden kalkarken basim dönüyo gözlerim karariyo yerden bir sey alirsam yine oyle ama bu ictigim dostinexten de olabilir hamilelik belirtisi diye dusunmuyorum bor de sun gece midem bulandi bulantisina uyuyamamdim ama psikolojik diye düşünüyorum kendimi cok umitlendirmek istemiyorum

Canım baş dönmen ve bulantin duphaston dan olabilir benzerini de ben kullanıyorum bebeğin rahim de tutunması için o ilacı ağızdan alırken bende yaşadım o yapabilir yanı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…