çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

İğne sonrası 16. Gunum 10. Gün de çatlatma yapmıştı Dr bekliyorum adet agrilarim var cuma 13. Gün test yaptım ilk çıkar gibi oldu sonra negatif oldu hiç te ümidim yok zaten bu ay da olmadı sanırım bugün yarın adet olurum gibi sarı akintim geliyo
Sari akintimi bebis geliyor canim benimde sari akintim.oldu insalah sendede tutar bu sari akinti sonrasi

Degerlerin iyi canim.yanliz iki gune bir tekrar et bthcg yaptir 154+2=308 yukselirse saglikli gelisiyor demek canim 6 mayis baktirmisin bthcg ne yarin tekrar baktir 4 gun olmus oluyor 308+308=616 yukselecek canim rabbim sag salim kucaginada almayi nasip etsin insallah amin
Bugün sabah yaptırdım 430.1 çıktı değerim

İnşallah siz beta hcg ye baktırmışmıydınız kaçıncı gün ve değeriniz kaçtı ben kaygılarımı atamıyorum hala inanamıyorum içimde Korku var
Benim beta hcg yanitir seni canim 3544.5 de kese gorulmedi 4 gun sonra gittim 5+3 de tek kese goruldu 28 bin kusurdu bthcg sonra 1 haftaya gel 6+3 kalp atisi icin dedi iki kese gorduk o gun sok oldum 7 +3 de kalp atisini duyduk tatlim ama kardesim 780 le keseyi gordu 4+5 de canim 430+2= 860 carsamba gunu cuma gunude 860+2=1720 yukselir canim

Benim beta hcg yanitir seni canim 3544.5 de kese gorulmedi 4 gun sonra gittim 5+3 de tek kese goruldu 28 bin kusurdu bthcg sonra 1 haftaya gel 6+3 kalp atisi icin dedi iki kese gorduk o gun sok oldum 7 +3 de kalp atisini duyduk tatlim ama kardesim 780 le keseyi gordu 4+5 de canim 430+2= 860 carsamba gunu cuma gunude 860+2=1720 yukselir canim
Tebrik ederim inşallah sağlıklı şekilde kucağınıza alırsınız Ahh ne zor ya oldu mu olacak mı olunca da bu sefer farklı duygular

Tebrik ederim inşallah sağlıklı şekilde kucağınıza alırsınız Ahh ne zor ya oldu mu olacak mı olunca da bu sefer farklı duygular
Aynen canim dogana kadar bu telas bitmez benimkiler ikiz olunca dahada bir zor asamalardan geciyoruz rabbim cumlemize saglik versin insallah

Sari akintimi bebis geliyor canim benimde sari akintim.oldu insalah sendede tutar bu sari akinti sonrasi
Ayy ağzından bal damlıyor :) evet ya sarı akintim var bi kaç gundur öyle bi saat önce idrar testi yaptım ilk çıkmadı bi 15-20 dk sonra cookk gölge gibi çıktı emin olmak için kan verdim çünkü böylesi daha stresli olcam mi var mı yok mu demek bakalım ne çıkacak ama hiç ümidim yok :KK43:

Maalesef kan sonucum 0.2 tamamen negatif yanı olmadi yine ve olacakmış gibi de gelmiyo hiç bana :KK43:

Slm kizlar bu ay ilk defa bnde igne yaptrdim.ignene gununude sayarsam bi hafta oldu. Ama iki gündür kasiklarim cok agriyo sizdede bole oldu mu.aslinda hic umudum yok doktor tup bebek dio ama genede deniyim dedim

Slm kizlar bu ay ilk defa bnde igne yaptrdim.ignene gununude sayarsam bi hafta oldu. Ama iki gündür kasiklarim cok agriyo sizdede bole oldu mu.aslinda hic umudum yok doktor tup bebek dio ama genede deniyim dedim
Oluyo canım ağrı yanı şahsen bende çok ağrı oldu ilk ignemde karın bolgem hep bi huzursuzdu kasiklarim da öyleydi inş olumlu sonuç alırsın

TE="Loveali, post: 46426309, member: 737622"]Oluyo canım ağrı yanı şahsen bende çok ağrı oldu ilk ignemde karın bolgem hep bi huzursuzdu kasiklarim da öyleydi inş olumlu sonuç alırsın[/QUOTE]
Insallah canim

Kızlar bnimde 1 hafta oldu iğne olalı ve göğüs ucu ağrıyor ve kasiklarm ağrıyo bide akintim var sizce bunlar iğneden mi oldu ??

Herkese merhaba. Epeydir foruma giremiyorum. İş yerinden giremedim, tlf bozulunca ordan da giremedim internete. Evden girmeye zaman yoktu zaten. Ev taşıma yerleşme derken bir ay geçti. Birkaç hamilelik haberi okudum, çok mutlu oldum. Hayırlı uğurlu olsun, darısı başımıza. Dmt düşük yapmış ona da çok üzüldüm. Ben de 10 ay oldu düşük yapalı. Okuyunca o günler geldi aklıma. Gerçekten zor bir süreç. Allah yardımcın olsun dmt. Mevhibe seni de merak ettim, cinsiyet belli oldu mu?

ben 12+3 günlükken öğrenmiştim cinsiyetini. Sanırım 15 haftalık olmuş seninki.
12+2digeri 11+6 ama ogrenemedim canim su an 14+2 digeri 13+6 olduk .. bende cok merak ediyorum iki ogluma iki kiz kardes cook istoyorum nasibimde varsa rabbim ol der ve olur canim sen nasilsin nasil gidiyor varmi bir degisiklik

Heee maalesef adetim başladı ve işin kötü tarafı Dr um kongredeymis çarşamba ya kadar yok bu ay napcam bilmiyorum klomen baslicak mıydı tekrar bilmiyorum ama o geldiğinde günü geçmiş oluyo uff ya :KK43:

X