çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Bende seninle aynı durumdayım iğne vuruldum bugun 15. Günü iğneden sonra. Yarın ya da perşembe adet olmam gerek umarım olmayız. Ben de adet olursam rahim filmi çekilecek çok korkuyorum inşallah gerek kalmaz hepimiz için de bebişler gelir.
Insallah gerek kalmaz da guzel haberleri aliriz canim.
ben hamile kaldigim ay kendiliginden catlamisti bu ay insallah hamilesin canim
Ayy hadi insallah canim.
15 milimdi doktor 2 gun sonra gel igneyi vururuz dedi gittim catlamis. Acaba ne zaman catladi. Ins. Iliski icin gec kalmamisizdir

Bugün 17. Gün iğneden sonra. Cesaret edip test yapamadım sonuctan korkuyorum adet olucakmışım gibi hissediyorum arada ama sanki yok gibi sakin kalmaya çalışıyorum ne yapsam bilemedm bat dündü...

Bugün 17. Gün iğneden sonra. Cesaret edip test yapamadım sonuctan korkuyorum adet olucakmışım gibi hissediyorum arada ama sanki yok gibi sakin kalmaya çalışıyorum ne yapsam bilemedm bat dündü...
bence kesinlikle hemen yap varsa çıkarr sonucu bizlere yaz mutlaka :)

Mrb kizlar 11 aydir ikinci cocuk icin ugrasiyorum iki kez klomen ve igne kullandim yumurta gelişmişti o zmn ama.olmadi 4 ay sonra bu ay tekrar klomen kullandim ama yumurta gelismemis dr glukofaj ve imofolic verdi bidahaki aya igne tedavisi dedi:KK43:
İgme tedavisi olan varmi aranizda acaba
Canım ben 3 aydır uğraşıyorum.bu ay tam 20 gün falan iğne oldum yumurta gelişimi icin doktor dedi hiç bir hareketlenme yok dedi tüp bebek yapalım dedi igneye bi kaç gün daha devam et yine bakalım dedi.o arada bu sitede duyduğum bişey i denedim bal ve çörek otu karıştırıp yedim. Kontrole gittiğimde doktor hayret etti senden böyle gelişme beklemiyordum dedi.tabi söylemedim ne yaptığımı. Güzel bi yumurtam gelişti çat iğnesi oldum 8 gün oldu bekliyorum.

Bende ptesi klomene basladim adetimin 3. Gunu ama doktor bana gunde bir defa 5 gun kullan dedi sonra ctesi pazar bos p.tesi tekrar kontrole cagirdi.bugun 4 .gun ama hicbir fark yok yani agri sizi vs.igneden sonrami fark oluyo acaba bende anormal bir durummu var.

Bende ptesi klomene basladim adetimin 3. Gunu ama doktor bana gunde bir defa 5 gun kullan dedi sonra ctesi pazar bos p.tesi tekrar kontrole cagirdi.bugun 4 .gun ama hicbir fark yok yani agri sizi vs.igneden sonrami fark oluyo acaba bende anormal bir durummu var.
anormal bir durum yok canım. ben ne ılac ıcerken ne iğneden sonra ne yumurta catlarken agrı fılan hıssetmedım :) ki 3 yumurtam oldu. catladı. ben en ufak agrı hıssetmedım.
ama benım adet agrım fılanda olmaz. :KK66:

anormal bir durum yok canım. ben ne ılac ıcerken ne iğneden sonra ne yumurta catlarken agrı fılan hıssetmedım :) ki 3 yumurtam oldu. catladı. ben en ufak agrı hıssetmedım.
ama benım adet agrım fılanda olmaz. :KK66:

Himm benimde pek adet agrim olmaz.ins hayirlisi sen nezaman oldun igne

Canım ben 3 aydır uğraşıyorum.bu ay tam 20 gün falan iğne oldum yumurta gelişimi icin doktor dedi hiç bir hareketlenme yok dedi tüp bebek yapalım dedi igneye bi kaç gün daha devam et yine bakalım dedi.o arada bu sitede duyduğum bişey i denedim bal ve çörek otu karıştırıp yedim. Kontrole gittiğimde doktor hayret etti senden böyle gelişme beklemiyordum dedi.tabi söylemedim ne yaptığımı. Güzel bi yumurtam gelişti çat iğnesi oldum 8 gün oldu bekliyorum.
Oylemiii cok sevindim cnm senin adina ya
Canim yumurtanın gelismesine cok sevindim ins bebisin bu ay gelir tavsiyen icinde cok tsk ederim bende deniycem normalde klomen kullandifimda iki uc yumurtam oluşmuştu ama klomene direnc saglamis yumurtalıkların dedi dr o yuzden igneye geciceez dedi

ben 25 martta oldum canım. yarın ya da ctesı adet olmam lazım.
bekliyorum belirtim yok :) adet agrımda olmadıgı ıcın karıstıracak belirtimde yok .

İnsallah güzel haberlerini aliriz.hayat cok kısa olmasada üzülmemek lazim nekadar elimizde olmasada.dun cok sevdigim bi arkadasimin vefat haberini aldim.bir senedir kanserle mucadele ediyodu.ne esi ne evladi vardi.hep hayal ederdi bi yuva kurmak evlat sahibi olmayi.o yuzden hayatin nasil gectigini anlamadigimiz bu zamanlarda bazen tevekkul etmek elimizden geleni yapip olmazsada vardir rabbimin bir bildigi deyip.bazi seyleri hayatin olmazsa olmazi haline getirmemek gerek...
Ne uzun yazdim.

İnsallah güzel haberlerini aliriz.hayat cok kısa olmasada üzülmemek lazim nekadar elimizde olmasada.dun cok sevdigim bi arkadasimin vefat haberini aldim.bir senedir kanserle mucadele ediyodu.ne esi ne evladi vardi.hep hayal ederdi bi yuva kurmak evlat sahibi olmayi.o yuzden hayatin nasil gectigini anlamadigimiz bu zamanlarda bazen tevekkul etmek elimizden geleni yapip olmazsada vardir rabbimin bir bildigi deyip.bazi seyleri hayatin olmazsa olmazi haline getirmemek gerek...
Ne uzun yazdim.
Allah rahmet eylesin canım. Aynen Allah başka dert vermesin. Sabredip beklicez.
Hayellerin sınırı yok, hayatta hep bir adım ötesi için mücadele ediyoruz. Dünya telaşı da bu işte
Hoppaen kısa surede kavusuruz ınsallah

ben 25 martta oldum canım. yarın ya da ctesı adet olmam lazım.
bekliyorum belirtim yok :) adet agrımda olmadıgı ıcın karıstıracak belirtimde yok .
Canim nasilsin :)
Hala belirti yokmu yahu :))
Benim 24. Gunum ve sanki adet olucam agrilarim var arada

Canim nasilsin :)
Hala belirti yokmu yahu :))
Benim 24. Gunum ve sanki adet olucam agrilarim var arada
adet ağrısı nasıl oluyor :) hıc yasamadım. acaba benım hamılelıgımde mı sessız olcak cok merak edıyorum :KK48:
benımde 25. gunum canım. ctesı en gec olurum. şaşmaz :)

adet ağrısı nasıl oluyor :) hıc yasamadım. acaba benım hamılelıgımde mı sessız olcak cok merak edıyorum :KK48:
benımde 25. gunum canım. ctesı en gec olurum. şaşmaz :)
Insallah oyle kolay gecer canim :)) benim adet agrilarimda fena cunku :))
Bu ayda olmadi film yolu gozuktu bana. Hafif hafif tirsiyom :p

Insallah oyle kolay gecer canim :)) benim adet agrilarimda fena cunku :))
Bu ayda olmadi film yolu gozuktu bana. Hafif hafif tirsiyom :p
tırsma ınsallah cıkmaz bısey. bende 2 ay mola vericem. daha sonra asılama yaptırıcam. düğünler filan var o nedenle mecbur ara. hemde dınlenmıs olurum bıraz. ısten dr a gıt gel 2 gunde bır. zor oluyo valla :KK43:

tırsma ınsallah cıkmaz bısey. bende 2 ay mola vericem. daha sonra asılama yaptırıcam. düğünler filan var o nedenle mecbur ara. hemde dınlenmıs olurum bıraz. ısten dr a gıt gel 2 gunde bır. zor oluyo valla :KK43:
Aynen canim hayatimizi buna gore yonlendiriyoruz resmen. Bana doktorum zaten bi kac ay tedavi gormucen dedi filmden sonra kendilginden olabiliyomus. Oyle dedi

Aynen canim hayatimizi buna gore yonlendiriyoruz resmen. Bana doktorum zaten bi kac ay tedavi gormucen dedi filmden sonra kendilginden olabiliyomus. Oyle dedi
evet canım. benım olmadı ama. teee agustosta cekılmıstım.
sonra polip cıktı o alındı bılıyosun. bu ay zaten rahim tam hazır degıldı. kürtajdan sonra bıraz inceymıs. o yuzden de pek umıtlı degıldım yani .
2 ay serbest takılcam :KK70:

X