çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Kizlar bende asilamaya baslayacam surec nasil oluyo doktorum adetin ikinci veya ucuncu gunu gel demisti.bugun 3.gunuydu 2.gunu haftasonuna denk geldigi icin bugun gittim.ultrasonla falan bakti yumurta rezervimin az oldugunu soyledi e2 63 cikti asilamaya gonderdi.orada klomen yazdilar.5 gun kullan p.tesi gel ultrasonla bakacaz dediler.durumum cokmu vahim.fsh 6,lh 5
Sen igne tedavisi oldunmu

O zaman niye aşılamaya gönderdi ki ilk önce igne tedavisi uyguluyorlar eğer dört beş denemede gebe kalinmazsa ozamn aşılama olur benm bildigi
O zaman niye aşılamaya gönderdi ki ilk önce igne tedavisi uyguluyorlar eğer dört beş denemede gebe kalinmazsa ozamn aşılama olur benm bildigim

Bilmiyorumki yumurta rezervimi az buldu onun icindir belki.bide bugun amh testi istedi rezeve bakip olmazsa tedaviyi degistirecez diye.bide yas faktoru var 35 yasindayim ondanda olur.klomen nezamn kullaniliyo tam olarak asilama yapilacagi zamanmi

Bilmiyorumki yumurta rezervimi az buldu onun icindir belki.bide bugun amh testi istedi rezeve bakip olmazsa tedaviyi degistirecez diye.bide yas faktoru var 35 yasindayim ondanda olur.klomen nezamn kullaniliyo tam olarak asilama yapilacagi zamanmi
Adetin 5.günü kullanılıyor sabah akşam birer tane beş günde bitiyor sonrasında yumurta takibi yumurtalar yeterince büyüdüğünde de igne ya da aşılama yapılıyor moralini bozma olacağı varsa her sekilde olur insall sende bu ay hamile kalirsin çocuğun yokmu ilk gebe ligin mi olacak

Amin canım.. ben adetimin 16. günü igne oldum o gece ilişki sabah ilişki akşam ilişki afedersin hiç boş bırakmadım

Amin canım..ben adetimin 16.günü igne yaptım o gece ilişki sabah ilişki akşam ilişki afedersin hiç boş birakmadim iğnenin üstünden 17.gün idrar testinde pozitifi gordum
Kasıklarında batmalar yaşadın mı

Adetin 5.günü kullanılıyor sabah akşam birer tane beş günde bitiyor sonrasında yumurta takibi yumurtalar yeterince büyüdüğünde de igne ya da aşılama yapılıyor moralini bozma olacağı varsa her sekilde olur insall sende bu ay hamile kalirsin çocuğun yokmu ilk gebe ligin mi olacak

Evet yok gec evlendim hayirlisi rabbim yeterki ol desin nasipte yoksa yapacak pek bisey yok.

Kasıklarında batmalar yaşadın mı
Evet kasikta batmalar adetinden üç dört gün önce göğüs uclarim dokununca acıdı ve adet günüm çok aşırı adet sancısı bundan üç gün devam etti sivilcelerim bile çıktı kesin adet oliolurum dedim ama olmadım bide çok kötü bel ve bacak ağrısı âdet sancisiyla aynı

inşallah canm cumartesi 35,5 pazar 42,3 çıktı artış az gibi geldi ama bakalım kısmet. çarşamba bir daha vericem o zaman belli olcak herşey
canim bugun kanda baktiracaktin dun degil madem dun baktirdin yarin kanda baktir iki katina cikar o zaman 42+42-84 cikacak canim bir gun dur bir gun kanda bakilir pazarsa sali saliysa persembe yanlis sonuc alirsin oyle kafan karsir gebelik baslamis tatlim

canim bugun kanda baktiracaktin dun degil madem dun baktirdin yarin kanda baktir iki katina cikar o zaman 42+42-84 cikacak canim bir gun dur bir gun kanda bakilir pazarsa sali saliysa persembe yanlis sonuc alirsin oyle kafan karsir gebelik baslamis tatlim
canım aslında bende yarın baktırmak istiyorum ama tanıdık bir doktoru aradım 3 gün sonra yani çarsamba kan ver yine diyince bekledim bende. iyice aklım gitti yani.

Maşallah canım ya Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bende ikiz çok isterim ama yinede sağlıklı olsun farketmez
belli olmaz bakarsin ikiz gebelik ben ilk gittigimde tek kese idi bir hafta sonra gittim iki kese goruldu sen gittinmi doktora canim

Oğlun nasıl bu arada:KK15:
oglumun ikiside iyi sukur canim rabbim cumlemize saglikli bebisler nasip etsin insallah gorursun merak etme bende ilk gittigimde kese gorulmedi 3544.5 degerim vardi ama 4 gun sonra kese goruldu 1 hafta sonra kalp atisi diee gittim iki kese goruldu bir hafta sonra yani 7+3 de kalp atsi var dedi doktor 12 haftada dinletecek iyi degil dedi daha erken dinletnek icin dedi canim

oglumun ikiside iyi sukur canim rabbim cumlemize saglikli bebisler nasip etsin insallah gorursun merak etme bende ilk gittigimde kese gorulmedi 3544.5 degerim vardi ama 4 gun sonra kese goruldu 1 hafta sonra kalp atisi diee gittim iki kese goruldu bir hafta sonra yani 7+3 de kalp atsi var dedi doktor 12 haftada dinletecek iyi degil dedi daha erken dinletnek icin dedi canim
Maşallah canım Allah hepsini sana bağışlasın miden falan bulanıyor mu benim hiç bulanmiyor normalmi acaba

Kızlar hatrlamayanlar için bi yazıp çok önemli soru sorucam. İğnenin 13. Gunu 35.5 ve 14. Gun 42.3. Doktorum çarşamba test istedi ama şimdi vc de sildiğimde normalde beyaz olan yapışkan bı akıntı varya açık kahverengiydi o düşükmü yapıyorum acaba.

X