çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

bence kan testi yap derim daha net emin olursun canım

Geçtiğimiz pazar yaptırdım tamamen negatif çıktı 0.01 di ama hala olmadım sevinsem mi uzulsem mi şuan iyice karistim FSH im degerlerim yüksekti korkuyom ondan mi diye yoksa geç döllenme fln mi bilemedim :KK43:

Geçtiğimiz pazar yaptırdım tamamen negatif çıktı 0.01 di ama hala olmadım sevinsem mi uzulsem mi şuan iyice karistim FSH im degerlerim yüksekti korkuyom ondan mi diye yoksa geç döllenme fln mi bilemedim :KK43:
canım hersey bizler için Allah korktuğumuza uğratmasın adetinden 3 gün geçtiyse kan testi için erken yaptırmış olabilirsin geç döllenme de olabilir önemli olan öğrenip ona göre hareket etmek çoğu bayan adeinden 6 gn sonra öğreniyor... yanlışl bilgi olmasın en mantıklısın kan verip doktoruna gidip ultrasonla bakması ...yüreğini ferah tut

Canım benim belki ilaçlardan gecikmissindir bende de bikacgun gecikme oluyor belkide hamilesindir belli mi olur o değere takılma inşallah hamilseindirde ondan olmuyorsundur bi idrar baksan tatlım varsa silikte olsun cikar

Idrar testi Yaptım negatif bugün iğneden sonra 9 .gün erken diye bekleyeceğim bi gelişme olursa yazarım kızlar:KK43::KK43:

Buraya yazmami bekliyomus buraya yazdım geldi :KK43: ilk klomen + ovitrelle denemem başarısız oldu maalesef :KK43:

Idrar testi Yaptım negatif bugün iğneden sonra 9 .gün erken diye bekleyeceğim bi gelişme olursa yazarım kızlar:KK43::KK43:

Erken daha yapma bende 8. Gün yaptirmistim kan da pozitif çıkmıştı ama iğnenin etkisiymis bilmiyodum boşuna umitlenmistim o yüzden bekle hatta gününe kadar bekle bence

Canım benim belki ilaçlardan gecikmissindir bende de bikacgun gecikme oluyor belkide hamilesindir belli mi olur o değere takılma inşallah hamilseindirde ondan olmuyorsundur bi idrar baksan tatlım varsa silikte olsun cikar

Geldi maalesef :KK43:

:emir_bebek::emir_bebek:
Üzülme canım daha ilkse ... Biliyorum kolay değil ilkde olsa sonda olsa stres yapma ve bu ay Kafanı rahatlat ... Bnm arkadaşım 3 yıllık evliydi 6 ay klomen kullandı olmadı 3 aç sonra tüp bebek için tedaviye gitmeden 1 gece önce öğrendi hamile olduğunu... Keza bnde 08.2014 de evlendim pko ve çikolata kistim vardı ilaçsız hasta olduğumu bilmem evlendikten 1 hafta sonra hamile kalmıştım... Nasip ümidini yitirme hiç ...bir değil birkaç tane gönlüne göre yavruların olur inş

canim.uzulme bu ay olur insallah klomen kullan ama igne yapma ne kadar yumurtan varsa degerlendir biri tutmasa biri tutar arkadasin ikizi oldu daha bir aylik yeni dogdular klomen kullanmis igne vermemis doktoru yumurtani degerlendir demis igne hepsini catlatiyomus cunku bilgin olsun simasemayada dedim

Bu ay zaten bu sknti stresle olmasını beklemiyodum çünkü aşırı yorgun ve stresliyim ev taşıyorum toplanması ev temizliği bilmem o su bu su derken zaten bu gerginlikle olacağı varsa da olmaz diyodum ama işte yine de umitleniyodum gün geçince stresten mis demekki herşey stres zaten vucudumda kabarcıklar çıktı bugün cildiyeye gittim tamamen stres ve skntiya bağlı dedi yarın evi taşıyorum inş oraya gidince biraz rahatlicam bakalım ptesi de Dr a gitcem yine FSH a fln bakicak korkum inş yüksek çıkmaz yine :KK43:

canim.uzulme bu ay olur insallah klomen kullan ama igne yapma ne kadar yumurtan varsa degerlendir biri tutmasa biri tutar arkadasin ikizi oldu daha bir aylik yeni dogdular klomen kullanmis igne vermemis doktoru yumurtani degerlendir demis igne hepsini catlatiyomus cunku bilgin olsun simasemayada dedim

Evet o yazdığını okudum bakalım yine verirse klomen olmadı öyle yaparım ama bende çok stres var önce onu atmaliyim yoksa naparsam yapim olacağı varsa da olmicak yanı :KK43:

Üzülme bitanem yaa Allah büyük bende bugün yarın olucam bak ben kurlere baslicam dua için geceleri kalkicam vs hadi gel beraber yapalım olur mu

Ben bu ay kullanmistim ama az kullandım yine baslicam hatta aktar corek otu yağı ve propolis yağı kesinlikle çok etkili demişti onları da alcam

:emir_bebek::emir_bebek:
Üzülme canım daha ilkse ... Biliyorum kolay değil ilkde olsa sonda olsa stres yapma ve bu ay Kafanı rahatlat ... Bnm arkadaşım 3 yıllık evliydi 6 ay klomen kullandı olmadı 3 aç sonra tüp bebek için tedaviye gitmeden 1 gece önce öğrendi hamile olduğunu... Keza bnde 08.2014 de evlendim pko ve çikolata kistim vardı ilaçsız hasta olduğumu bilmem evlendikten 1 hafta sonra hamile kalmıştım... Nasip ümidini yitirme hiç ...bir değil birkaç tane gönlüne göre yavruların olur inş

İlk ya zaten evleneli de 7. Aya girdim ama zaten ilk gece hasta oldum sonrasında da ilk tamamen birlesmem bir ayı buldu kanamam fln çok oldu çünkü o yüzden daha 5-6 aydır işte olmadı klomen i iğneyle ilk bu ay kullanmistim ama benim degerlerim çok yüksek çıkmıştı Dr um hiç bisey yok bu değerlerle senin hiç adet gormemen Lazim dedi ama yine de o korkutuyor beni :KK43:

:anneadayı::21:
İlk ya zaten evleneli de 7. Aya girdim ama zaten ilk gece hasta oldum sonrasında da ilk tamamen birlesmem bir ayı buldu kanamam fln çok oldu çünkü o yüzden daha 5-6 aydır işte olmadı klomen i iğneyle ilk bu ay kullanmistim ama benim degerlerim çok yüksek çıkmıştı Dr um hiç bisey yok bu değerlerle senin hiç adet gormemen Lazim dedi ama yine de o korkutuyor beni :KK43:

Doktora gittiğin zaman haber ver canım bide her zmn tek doktora gitme tavsiyem her zmn 2. Doktorun olsun ... Herkesin yaklaşımı ve muayene biçimi farklı ... Aslında gebelik yoksa adet görmen iyi eğer yumurtalar Büyüyüp çatlamazsa kiste dönüşüyormuş... Bnce stres yapmadan evini Taşı ve yerleştir huzurlu ol ki huzurlu Bebeğin olsun sağlıklı sıhhatli olsun

20160312_074915.jpg kızlar sizcede tuhaf değilmi dünkü yaptığım test bişey çıkmamıştı bikenara koymuştum atmak için baktığımda kurumuş bu haldeydi

merhaba kızlar 2.sinde çatlatma iğnesi vuruldum 3-4 gün ağrı baya vardı sonra birşey kalmadı hissetmedim ama dünden bu yana kafamı kaldıramıyorum baş ağrısı ve uyku var fakat vücudum dayak yemiş gibi eklemlerimden tutun kaburgalarıma kadar ağrım var hafif ateşimde var .... test için erken diye yapamıyorumda acaba üşüttüm mü yoksa hala ilacın etkisi mi?

Biraz grip belirtisine benziyor canım. Ama yine de test yap çünkü hamile olma ihtimalin varken grip ilaçları kesinlikle yasak.

Halâ adet olmadım SAT 8 şubat ti yumurtlama takvimine gore 5 mart bat gorunuyodu hadi gunum de olsaydım 8 inde olmam lazımdı 3 gün geçti stres ten mi neden anlamadım :KK43: iğneyi de 19 şubatta yaptirmistim acaba FSH fln yükselince de etkiler mi ya da bu ara ev taşıyorum fln ondan stresliyim ondan mi anlamadım :KK43:

Test yapmismiydin canım. Benim de sat 8 şubat. Negatif çıktıysa stresten de olabikir tabi.

Yok canım kafama göre değildi zaten demiştim doktorla konuştum klomen kullan ama çatlama sürecinde birgün olsun kontrole gel demişti neyse önemli değil yinede tesekkur ederim canım

Klomen kullan demiş. Bu ilaç klomen değil. Femara aslen kanser ilacı. O yüzden doktorunla görüş sana uygun olmazsa başkasına vereceğim.

X