çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Merhaba,
Bende pkoluyum.3 gün önce catlatma iğnesi oldum doktorum o günden başlayarak üst üste 3 gün ilişkiye girin dedi.Çok merak ediyorum hamile kalacakmiyim diye yoksa bir dahaki ay aşılama yapacağız.

kizlar bnede 27 eylülde yaptim catlatma ignemi tek yumurtam vardi 21 mm bugün 7.günüm bazen agrilar ve batmalar oluyor ama genel olarak ciddi sancilar cekmiorum haftaya kadar nasl sabredicrz bilmiorum sanki 1 hafta degil 1 ay oldu RABBIM cümlemizin yardimcisi olsun..

Merhaba kizlar 5 ekimde oldum igne. 36 saat sonra dedi doktor iliskiye. Ama ben igneyi vuruldugum gun ara ara hafif sancilar hissettim. Ertesi gun yani iliski olacagi gun (dün) hic bi agri hissetmedim. Acaba igneyi vuruldugum gun mu catladi da ben kacirdim??? Bir de igneden beri 3 gundur ovulasyon testim pozitif hatta T Cden daha koyu cikiyor.aklim fena katisti yaa.

N nisandains kuusra bakma cnm geç cvp yazabildim,ben igne vurulduktan sonra 36 saat icerisinde catliyor diye biliyorum mesela ben cumartesi aksam saat 9 da vurdum igneyi ve ben pazar gecesi sabaha karsi agri hissettim kasiklarimda ve o beyaz sivi olayida oldu gerçekten ve p.tesi günüde dr um kontrole çağirmisti ve çatladigini söyledi bana.yani benim yumurtam 32 saat sonra çatladi.Bahsettigin ovulasyon testlerini duydum ama hic kullanmadim emin olmak icin muayene olabilirsin..İNŞALLAH hepimizin çatlayıp tutmuşr RABBIMIM izniyle:)

bende dayanamayip evde test yaptim sonuç negatif bide ignenin etkisinden pozitif cikiyor diyorlardı:)onun etkisiyle bile pozitif çikmadi cumartesi kan testi yapicam pozitif çikacagindan degilde iste dr istedigi icin sağlık olsun olmadysa bile vakti var demekki MEVLAM'dan hayrlısı..RABBIM çok büyük bizim icin en dogrusunu en hayırlısını ancak O bilir..Ol dr olsun YARABBIM..

cnm yaptın mı kan testi merak ettim. sen igneni ne zaman vurulmuştun.

N nisandains yok tatlım henuz yapmadim galiba pazarimizi katletmemek adina p.tesi yaptiricam:) ben 27 eylulde vurdum ignenin 14.günü bugün:)

N nisandains yok tatlım henuz yapmadim galiba pazarimizi katletmemek adina p.tesi yaptiricam:) ben 27 eylulde vurdum ignenin 14.günü bugün:)
Sonucu yaz mutlaka ben de 16sinda yaptircam kan. Bence negatif vucudumda hic belirti yok. Idrar testini hergun yapiyorum hala cok hayali bi cizgi var. Tamamen kaybolmadi. Ben 5inde vurulmustum

Hamile misin şimdi canım. Çok sevindim ben de 25 Eylül Cumartesi oldum iğnemi. Ve sanki günler geçmiyor. Hiç bi sey hissetmiyorum da . Dualar ediyorum rüyamda görebilmek için. . Bize söyler misin belirtilerini ? Ne zaman test uyguladin ? Ben de 4 gun once belli eden bi test var ne zaman yapmalıyım ?

Hamile misin şimdi canım. Çok sevindim ben de 25 Eylül Cumartesi oldum iğnemi. Ve sanki günler geçmiyor. Hiç bi sey hissetmiyorum da . Dualar ediyorum rüyamda görebilmek için. . Bize söyler misin belirtilerini ? Ne zaman test uyguladin ? Ben de 4 gun once belli eden bi test var ne zaman yapmalıyım ?

mrblar bn bısey sorucaltım yardmcı olurmusunz lutfenn​
tabii oluruz neden olmayalim:)

Arkadaşlar, ben de çatlatma iğnesi olmuştum. Bugün normalde adetime 3 gün var. Yani iğneyi 13 gün önce olmuşum. Yalnız adet öncesi olan ağrı vbe göğüslerde hassasiyet var. Sadece bu ay çok çok fazla. Sizce bunlar hamilelik belirtileri olabilir mi? Bana kanamam her an başlayabilir hissi veriyor ve ağrılar canımı sıkıyor. Ne dersiniz? Çatlatma iğnesi olan arkadaşlar olan arkadaşların adeti çok mu sancılı oldu??

arkadaşlar bende bu sabah test yaptım 2.çizgi silik çıktı ovitrelle olalı 15 gün oldu ve adetime 2 gün var,ya inş hamileyidirr

Bende de aynı belirtlr oldu inşallah hamlesindr

Merhaba ben klomen hapı kullandım bir buçuk kutu günde üç defa doktora gittim ilacı bırak perşembe gel dedi çatlatma iğnesi olucaksin dedi. Perşembe gittim 9 mm bir yumartam var pazartesi gel dedi ona göre yapi caz dedi. Çok umutlu olmak istemiyorum dualar ediyorum olsun diye. Adet duzensizligimde var. Bilmiyorum ya yumurtalarım buyumemisse yinemi ilaç kullanicam? Yoksa ignemi bilmiyorum açıkçası psikolojim çok bozuldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…