çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Mrb canım bence adetini beklemelisin, geç döllenme olayı filan da olabiliyo, inşallah hamilesindir, kırmızılar gelene kadar ümit var olmak lazım ben iğnemin 14. günü yaptım kan testi sıfır cıkmıştı..

teşekkür ederim.
ama ben bu testleri bir yılldır yaptırıyorum.hep aynı çıkıyor.
bende ümit vardır diyorum beklıyorum.
fakat yok.negatif cıkıyor.

kızlar buğün adet oldum.
malesef yine hamile kalamadım.

hepimiz üzülüyoruz bende bi ay tedavi gördüm yani igme fln sonra biraktim. hastaneye gitmekten oldumu olcak mi olmadi bunaldim. mayista tekrar gitcem ama üzülme canım.ozellikle tedavi sirasinda insan daha cok takio aklina bide positif sonuc alamayinca cok uzuluyor ama taktir yanlizca Allahin bunu unutmamaliyiz. bu sekilde kendimize moral vermeliyiz. uzme kendini taktikca uzuldukce psikoloji cok etkiliyor insani. uzulme Rabbim en kisa zamanda tum isteyenlere saglikli hayirli evlatlar nasip etsin insallah

Merhaba arkadaşlar... Sürekli okuyorum ve bende artık aranızda olmak istedim.35 yaşındayım ve 5 senelik evliyim.3 negatif sonuçlanan tüp bebek denemem oldu.Endometriosis rahatsızlığım var.Bütün doktorlar tüplerin %90 kapalıdır dedi.16 nisanda rahim flimi çektirdim ve tüplerim çok ilginç ki açık çıktı.Yumurta takibine başladık ve olgunlaşan 1 yumurtam oldu.22 martta çatlatma iğnemi oldum ve 36 sonra çatlama oldu.Şuan 8. günümdeyim ve meraktan çatlıyorum.Hep negatif görmekten bıktım

cnm inşallah hamilesindir......?

arkadaşlar.
gecen ay menogon ve çatlatma iğnesi kullanmıştım.
fakat hamıle kalamadım.
bu ay farlı doktora gıttım.
klomen vermesini rica ettim. oda verdi ama bu sefer olmazsa bıraz ara ver dedi.
sizce menogondan sonra klomen zarar verir mi?
bu durumda olan var mı?
bilgi rica edecem.
herkese şimdiden teşekkür ederim.

amin inşallah.
ve çok teşekkürler.

merhabalar kızlarr!!!
prof.Dr saraçoğlunun soğan kürü var internette araştırıp uygulayın derim.küre başlayalı 2. günümde içimde ne var ne yok aktı...rahmi yumurtalıkları kesenin tutunacağı duvara kadar her yeri temizliyormuş.
benm de 1 yıldır doğal yollarla olmuyor bu ay ilk defa çatlatma iğnesi denedim ve soğan kürüne başladım.iğnenin 9. günü soğan kürünün 4. günü.Rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah

merhabalar bende bu ay klomen kullandım ve ayın 15 de çatlatma iğnesi vuruldum. bir hafta geçti adetime 8 gün var. kasıklarımda hafif bir sancı var özellikle sağ tarfında batma var, test yapmalımıyım?

Merhaba bende 26 Nisan'da adet oldum 29.Nisan'dan itibaren 5 gün Klomen kullandım doktorum 4 tane yumurtamın olduğunu adet tarihine kadar gün aşırı ilişki önerdi. 9.Mayıs'da çatlatma iğnesi yapıldı. doktorum en erken 15.gün yani 24.Mayıs'da test yaptırmamı söyledi ama ben dayanamadım bugün kan testi yaptırdım . Laboratuardaki uzman değerin 2.34 olduğunu kesin gebelik yok diyemem var da diyemem dedi acaba varmıdır bebiş??? 2 gün sonra tekrar yaptır dedi. Böyle bir durum yaşayan sonra hamile çıkan var mı aranızda?

bende 15 mayısta iğne oldum. 2 tane yumurtam gelişmişti. ben de dün dayanamadım iğnenin 11. günü oluyo ama test yaptırdım. 0,680 çıktı bende çok daha düşük ama adetim de 30 mayıs bekleyecem yinede umutlanmak istemiyorum ama belli de olmaz iğneyi yaptırdıktan sonra 14. günden sonra kanda çıkar diyorlar. tekrar test yaptırdınız mı değerleriniz yükseldimi onu merak ettim de ben aslında

Canm soğan kuru bebek olusumunu da engeller diye biliorm arastır tedavin boşa gitm esin herseyi temizliğinden onuda atio die biliorm catlamadan sonra içme derim

Cnm benimle aynisin cumartesi günü belli olacak ama pazartesye kadar hasta olmazsa pazartesi test yaptircagm

Benim de catlatma ignemin bugün 10. Günü. 8. Günde dayanamayip idrar testi yaptım 2. Cizgi silik cıkti 9. Gün yaptım huc yok sanırım ignenin etkisiydi ve gecti. Hamile olsam 2. Çizgi devam etmez miydi

Merhaba bende Mayıs'ın 29 unda ovitrelle catlatma iğnesi oldum az önce erken hamilelik testi yaptım bugün 9. Gun tek çizgi var (( çokmu erken yaptım ben bu testi acaba ??? Olsaydı erken testte cikarmiydi diye merak ediyorum......

ben de 29 mayısta ovitrelle vuruldum canım seninle aynıyız. eğer 14. günde döllenme olduysa bugün daha altıncı gündür ve daha tutunmamıştır diye düşünüyorum. ama ne zaman test yapmalıyım bilmiyorum.

13 14. Günler kanda çıkar diyo herkes ama günlerde geçmiyo işte sürekli adet olcakmisim gibi kasiklarimda basınç var göğüslerim çok agriyo hafif baş dönmem var .... offf zor :)

13 14. Günler kanda çıkar diyo herkes ama günlerde geçmiyo işte sürekli adet olcakmisim gibi kasiklarimda basınç var göğüslerim çok agriyo hafif baş dönmem var .... offf zor :)
o zaman haftaya pazartesi test yaptırabiliriz sanırım :) umarım ikimiz de hamileyizdir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…