çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Merhaba ben klomen hapı kullandım bir buçuk kutu günde üç defa doktora gittim ilacı bırak perşembe gel dedi çatlatma iğnesi olucaksin dedi. Perşembe gittim 9 mm bir yumartam var pazartesi gel dedi ona göre yapi caz dedi. Çok umutlu olmak istemiyorum dualar ediyorum olsun diye. Adet duzensizligimde var. Bilmiyorum ya yumurtalarım buyumemisse yinemi ilaç kullanicam? Yoksa ignemi bilmiyorum açıkçası psikolojim çok bozuldu.

canim hic moralini bozma bende klomen yeterli olmadi mesela ama ben hipoluyum sonra igne tedavisi oldum.korkulcak birsy yok biraz zahmetli bi yol ama olsun sonuc guzel olsunda inan yasafigin herseyi unutuyosun sen RABBIM'i vekil kıl dr.larini vesile ilaclari i şifa olsun diye dile İNŞALLAH yüzümüz güler canim:)

Çok istoyorum dualar okuyorum. Esimde bu kadar üstüne düşme diyor. Bakalım birazdan doktora gidicez hayırlısı dua edin bana :KK43:

Arkadaşlar merhaba çatlatma iğnemi olalı bugün 15. Günüm son üç gündür adet olcak gibi ağrılarım vardı fakat bugün hiç Ağrı falan yok sabahları açlık hissiyle uyanıyorum test yapcam sonuç çıkar mı acaba

Arkadaşlar merhaba çatlatma iğnemi olalı bugün 15. Günüm son üç gündür adet olcak gibi ağrılarım vardı fakat bugün hiç Ağrı falan yok sabahları açlık hissiyle uyanıyorum test yapcam sonuç çıkar mı acaba
Kanda yaparsan çıkabilir ama en iyisi adetin geciktikten sonra..

MERHABA ARKADAŞLAR
BİZ 1 SENEDİR İSTİYORUZ AMA OLMUYOR. VE BU AY KLOMEN TEDAVİSİNE BAŞLADIK ŞİMDİ SİZLERDEN DESTEK İSTİYORUM BİRBİRİMİZE DESTEK OLALIM ARTIK BENDE BU YOLA GİRDİM.
1 OCAK 5 OCAK HAPI KULLANDIM VE 10 OCAKTA SAĞLAM BİR YUMURTA 17 MM BOYUNDA AKŞAM 9-10 GİBİ İĞNENİ OL DEDİ VE PAZAR . PAZARTESİ . SALI İLİŞKİ ÖNERDİ. NORMALDE 36 SAAT YORUMLARI OKUDUM HEP BUDA PAZARTESİ SABAH 10 DENK GELECEK AMA NASIL YAPSAM BİLEDİM BEN. BU KONUDA YARDIMCI OLURMUSUNUZ BİRDE 26 TEST İÇİN ÇAĞIRDI AMA YORUMLARDA 12 GÜN SONRA ÇIKAR ŞEKLİNDE 22 OCAKTA TEST YAPSAM ÇIKARMI BİRDE BU KONUDA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.
BİRDE DOKTORA DEDİMKİ UMUTLANAYIM MI ODA HER ZAMAN UMUTLU OLMAK GEREK DEDİ.
EĞER UMUTSUZ HÜZÜNLÜ OLURSAN VÜCUDUN ÇOK FAZLA TOKSİN ÜRETİR BUDA ENGEL OLUŞTURUR DEDİ. O YÜZDEN UMUDUNUZU HİÇ KAYBETMEYİN VE HEP OLACAKMIŞ GİBİ MUTLU HİSSEDİN GEZİN TOZUN KEYİFLİ OLUN YANİ DİYORUMDA İNŞALLAH BEN DE YAPABİLİRİM BUNLARI. ÇOK ÖNEMLİ MORAL. CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM.

Canlarım benim en sonki sat tarihim 24 Aralık 26 Aralık'ta adetimin 3 günü doktora gittim klomen verdi ve beni 5 ocakta tekrardan çağırdı gittiğimde en büyüğü 25 en küçüğü 21 olan toplamda dört adet yumurta OLDUĞUNU söyledi hemen Pregly iğne verdi diğer gün temas olacak dedi bir gün boş bir gün dolu dedi ve bugün beni yumurtaların çatlayıp çatlamadığına bakmak için yanına çağırdı 3 yumurta çatlamıştı son bir tane yumurta var onun içinde tekrar temas önerdi ama eşim şehir dışında acaba o 3 yumurtadan biri dahi olsa tutmuşmudur iğnemi vurulalı bugün 6 gün test için erken belirtiler çok hafif derecede kasık ağrısı yani Göbek Altında bir dolgunluk hissediyorum ve çok yemek yiyorum bunlar belirti olabilirmi ayrıca progeston 200 MG ilaç verdi eğer tutmuşsa bebek yerinde tutunsun diye konuyla fikri olan paylaşsa en azından birbirimize faydamız olabilir psikolojikte olsa.....

bebekaycalı durumumuz hemenhemen aynı günlerde olmuş bende sabırla bekliyorum şu sıralar kasık ve bel ağrım var ama umutlanmak için çokk erken şimdi bende 23 ocağı bekliyorm adet günüm için hayırlısı olsun umudumuz tabiki bitmedi sadece hayırlısıyla güzel haberler alalım

elenaz canım benle irtibata geçsen biraz detayları konuşruz belki bende hiç belirti yok ya acaba tutmadımı ?

canm 3 yumurtan çatlamış ki doktorun çağırmış çatladımı diye kontrol etmek için seni iyice takip etmiş bende o kadar bilgim bile yok ama sadece beklemedeyim ayrıca belirtiler için çok erken olduğunu düşünüyurm ben bikere hamilelik yaşadım belirti olarak daha çok akıntılarım artmıştı o yüzden bi kaç gün daha sabret bence çünkü vücudumuzda bi gelişme olsa hemen psikolojk olarak acaba hamilemiyim diyoruz sonra kırmızıları görünce de hayal kırıklığı umutsuzluk başlıo hadi baştan bi daha o yüzden herşeye hazırlıklı olarak bekliyelim ve bu arada dua edelim inşirah suresini oku bol bol rabbim bizim için hayırlısını istiyo ve bizden sadece dua istiyo umudunu kaybetme arkadaşım bi gün bizde çift çizgiyi göricezz inşallah bu ay

canım benim moral oldun teşekkürler... doktorum çok ilgili allah ondan razı olsun devamlı takipte ve ayrıca bana progestan 200 mg bir ilaç verdi sabah akşam içeceksin dedi bu bebek tutunmuşsa orda kalmasını sabitler düşük ihtimalini azaltır dedi bugun salı ve ben ona başladım bakalım hayırlısı dedigin duayı şuan okucam hem senin için hem benim için gelişmelerini buradan yaz olurmu birde benim sol tarafımda kasıklarda agrı oluyor ara sıra belki bebek sol tarfa tutunmuştur diyorlar sence öyle bir durum söz konusumu akıntılarımda var inşallah sende bende hamişizdir elenaz..... allaha emanet ol...

merhaba canm birbirimizden öğrenicez ve destek olucaz tabiki bende dualarımda burda bebek isteyen herkes için rabbime dualar ediyorm öncelikle biz sanırım hamilemiyiz değilmiyiz kesin olarak ayın 23 yada 24 gibi öğrenicez senle günlermz hen hemn aynı ayrıca tutunma hapını duymuştum ve doktorum bana vermedi oyüzde sana şifa olsun bebeğin rabbim tarafından rahmine düşmüştür ve inşallh tutunmuştur bebk sol tarafta tutunmuştur tabiki mümkün bu adet günün yaklaştıkça değişik belirtiler hissedersek rabbim bizede nasip etmiştr inşallhh bende gelişmeleri yaşadığım belirtileri paylaşıcam senle ama lütfen kendini çok adapte etme psikolojk olarak her belirtiyi hamileliğe yormayalm çünkü üzülen biz oluyoruz şuan yaşadığımz belirtiler adet belirtiside olabilr biraz daha gün geçsin hatta birilikte test yaparız:)

zaten test yapmamak için kendimi zor tutuyorum doktorum günün geçmeden bir daha gelmene gerek yok dedi ama sabırsızlanıyorum koca 10 gün var daha :KK43: progestan hapı için doktorunla görüşmeni tavsiye ederim tlflada olsa ulaş sende kullan derim çünkü ilacı aldıgım eczacı abide tavsiye etti kullanmayı ihmal etme dedi çok güzel bir ilaç dedi bakalım umarım boşa içmiyorumdur cnm hayırlısı olsun diye dua ediyorum.... ama şu açıdan bakıp şükürde ediyorum çok şükür bebegimizin olmaması için bir neden yok sadece biz acele ediyoruz hepsi bu çaresiz bir rahatsızlıgımız,,,,, olmaması için zor bir hastalıgımız yok çok şükür varsın bir iki ay sonra olsun ama saglıkla sıhhatle olsun cnm....testini ben yapmadan yapma sakın bende 23 ve 24 ocagı bekliyorum benim adet günüm asla şaşmaz son 1yıldır her ayın 24 ünde hastalanıyorum umarım bu ay olmam tabii sende olmazsın inş. cnm

kızlaaar, benimde ilk tedavim pkoluyum, bende klomen kullandım yumurtalık oluşmadı, doktor iğne verdi takip etti, 7 iğne sonrası 1 yumurtam oluşmuştu 19mm dün çatlatma iğnesi oldum. Allahım nasip eder inşallah tüm isteyenlere sağlıklı sıhhatli evlatlar. çok heyecanlıyım. rüyalarıma giriyor artık kendimi hamile görüyorum yada doğurmuş ve göğsümden süt geliyor fln. İnsan takmıcam dese de bilinç altı yapıyor demek ki. Sonuçta Allaha tevekkül ediyorum, O herşeye kadir olan herşeyin hayırlısını bilen. Bizim de fazla bekletmeden tez günde tez vakitte inşallah hayırlı sağlıklı bebek sahibi evlat sahibi olmamızı nasıp eder. benim yumurta gelişimi için iğne kullanırken de kasıklarım ağrıyordu, böyle bir baskı var sankı alt bölgede. hala devam ediyor. doktor birde progestan ve estrofem diye bi ilac verdi destekleyici inşallah tutar

Merhaba benim de catlatma ignesinden sonraki 12 günüm sabah dayanamadım test yaptım belki silik de olsa birşey çıkar diye ama maalesef ki sonuç negatif :KK43: hem kendime kiziyorum erkenden umitleniyorsun diye iste bu ayda olmamış kes boşuna umitlenmeyi diyorum yarim saat sonra yine forumları dolaşmaya başlıyorum belki erken yapmisimdir 3-5 gün sonra yine yaparsın diyorum sonra olsaydı çıkardı zaten diyorum beklemek çok zor allahım yaa kendimi hicbirşeye veremiyorum. Kendimce hamilelik belirtileri yaşıyorum boşuna umitleniyorum. Daha dune kadar kasiklarim, belim çok agridi mesela. Ama simdi adet belirtileri goruyorum icimi dokmek istedim burda aslinda baya baya bagirip aglamak istiyorum da :'( :'( :'(

Merhaba benim de catlatma ignesinden sonraki 12 günüm sabah dayanamadım test yaptım belki silik de olsa birşey çıkar diye ama maalesef ki sonuç negatif :KK43: hem kendime kiziyorum erkenden umitleniyorsun diye iste bu ayda olmamış kes boşuna umitlenmeyi diyorum yarim saat sonra yine forumları dolaşmaya başlıyorum belki erken yapmisimdir 3-5 gün sonra yine yaparsın diyorum sonra olsaydı çıkardı zaten diyorum beklemek çok zor allahım yaa kendimi hicbirşeye veremiyorum. Kendimce hamilelik belirtileri yaşıyorum boşuna umitleniyorum. Daha dune kadar kasiklarim, belim çok agridi mesela. Ama simdi adet belirtileri goruyorum icimi dokmek istedim burda aslinda baya baya bagirip aglamak istiyorum da :'( :'( :'(

canim bende aynisini yaptim sonra bidaha test yaptim yine bsy yok. belirtilerde vardi ama ilac ve ignedenmis. sonrada adet sancilarim basladi adet oldum. bu ay olmadi. hayirlisi canim sikma canini. Rabbim herkesin omrunu nefes alacagi gunu yazmis, o nasip edecek ki olacak. senin kendini uzmen dert etmen sana psikolojikmen cokuntubdisinda hic bi fayda saglamaz. uzulme herseyin vakti zamani var. hayirlisi Allahtan dua et tabi Rabbim kimseyi bekletmesin ama nasip kismet

te, post: 39839974, member: 646268"]canim bende aynisini yaptim sonra bidaha test yaptim yine bsy yok. belirtilerde vardi ama ilac ve ignedenmis. sonrada adet sancilarim basladi adet oldum. bu ay olmadi. hayirlisi canim sikma canini. Rabbim herkesin omrunu nefes alacagi gunu yazmis, o nasip edecek ki olacak. senin kendini uzmen dert etmen sana psikolojikmen cokuntubdisinda hic bi fayda saglamaz. uzulme herseyin vakti zamani var. hayirlisi Allahtan dua et tabi Rabbim kimseyi bekletmesin ama nasip kismet[/QUOTE]
Haklisin allahim biliyor vereceği zamanı ama biz acele ediyoruz. Adet olana kadar hala ümit edeceğim sanırım.

te, post: 39839974, member: 646268"]canim bende aynisini yaptim sonra bidaha test yaptim yine bsy yok. belirtilerde vardi ama ilac ve ignedenmis. sonrada adet sancilarim basladi adet oldum. bu ay olmadi. hayirlisi canim sikma canini. Rabbim herkesin omrunu nefes alacagi gunu yazmis, o nasip edecek ki olacak. senin kendini uzmen dert etmen sana psikolojikmen cokuntubdisinda hic bi fayda saglamaz. uzulme herseyin vakti zamani var. hayirlisi Allahtan dua et tabi Rabbim kimseyi bekletmesin ama nasip kismet
Haklisin allahim biliyor vereceği zamanı ama biz acele ediyoruz. Adet olana kadar hala ümit edeceğim sanırım.[/QUOTE]
mrb cnm merak ettim sonucunu ben de şu an senin gibiyim de :p senin sonuç ne oldu..?

merhaba,
ben ayın 15 inde çatlatma iğnesi oldum. 12 dun test yaptırdım.3,9 çıktı.
hamılelık yokmus. ama adet günüme 2 gün var.
ben çok üzüldüm.
hepimiz için hayırlısı bakalım.

merhaba,
bana doktor yumurtalıklarında sorun var dedı.
gelişimi için iğne verdi. 2 taz 2 su karısımı seklınde.
sonrada çatlatma iğnesi oldum. çatlatma iğnesinden 12 gün sonra test yaptım.3,9 çıktı hamıle değilmişim.
adet günüme 2 gün var acaba bu kesın sonucmudur.
bilen varmıdır.
cevap veren olursa sevinirim.

X