çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

cnm bende klomen kullandım ve kontrole gittiğimde doktor 2 tane yumurtamın olduğunu söledi ve ertesi gün iğne vurunmamı istedi kontrolew gittiğim gün ilişkiyi yasakladı iğneyi vurunduğum 3 gün boyunca da ilişki önerdi şimdi adetim bir hafta gecikti akşam ablamla test yaptık çift çizgiydi ama biri silik gibi duruyordu hayırlısı bakalım beş gün sonra doktoruma gidicemmm

Merhaba bende aranıza yeni katıldım.Klomen kullandıktan sonra ayın 7sinde çatlatma iğnesi vuruldum.Adetim ise her ayın 28-29 u gibi gelir.Şimdi benim ne zaman test yapmam lazım?Çatlatma iğnesinden 14 gün sonra mı adetim gelecek?Lütfen yardım

hamıle kaldınız mı bılemıyorum ama ınanın bende aynıyım sabırsızsın dıyor herkez bana 1.5 yıllık evlıyım ve olmuyor olmuyor bu ay catlatma iğnesi ovıdrelle oldum ayın bırını beklıyorum bende cıldırmak uzereyım dusunup bu kanalda gezmekten sureklı olacak olmayacak arastırması yapmaktan cok sıkıldım kımseyle konusamıyorum delirmek uzereyım

on aydır bebek düşünüyoruz beş ay önce hamile kaldım ama düşük oldu bu ayda doktorum yumurta takibi yaptı birtane olmuş dedi kaliteli olduğunu söyledi yumurtamın.. adetimin 10.günü çatlama iğnesini yaptırdım..bugün 15.günüm test yapsam çıkarmı idrarda..ama 25 günü daha adetimin 27 yada 28 güne bir adet oluyorum.test yapsam erken olurmu acaba..

Ilk once ben kendimi anlatayim.yasim 36.cocugum.vvar.ikinciyi dusunduk.10 aydi korunmadik.doktora gittik ikimizdede sorun yok.bana hemen klomen yazdi bu arada adetimin 6ci gunuydu.o aksam aldim ictim 5gun devam sonra 2gun ara yine doktor ultrosonla bakti hersey coook guzel dedi igne yazdi yarin vur dedi.oylede yaptim.igne oldugum aksam ve obur gun iliski yasak sonrada gun asiri iliski dedi.ilk iliskim oldu.ve ben hic birsey sormadan yapiyorum.acaba butun sorunumu doktorumami biraktim yoksa hersey guzel olucak diyemi sormadim.yardim kizzzlar.he bu arada ben yabanciyim.

mrblar kızlar bende yeni katıldım bende 5 gün klomen kullanıp yumurtam 21mm olduğu için26 aralıkta çatlatma iğnemi oldum bakalım bekliyorum bu benim ikinci ayım yoksa rahim filmi cekilecek umarım bu sefer hamileyimdir.(

Meraba arkadaşlar, bende 5gün klomen kullandım 6 yumurtam oluşmuş boyutları gayet iyiydi 1 gün sonra tekrar doktora gidip boyutlarına baktı ve yükselme vardı.. bende prolaktin sorunu var klomenle birlikte parlodel de kullandım.. garantiye almak için çatlatma iğnesi verdi.. 29 aralıkta koldan iğnemi oldum..ilişki günlerini söyledi, bakalım adet mi olucam yoksa bebiş mi gelecek beklemekteyim inşallah güzel haber alırım,, inşallah hepimiz güzel haber alırız :)

[ındent][/ındent]
ben 14.günü test yaptım iğneden sonra pozitif çıktı

merhaba.yazını okudum bırsye sormak ıstıorum ben ayın 14.ünde iğne vurundum bugun ıgneden sonra 8. Gunum ve ıdrar testı yaptım sılık bır cızgı cıktı pozıtıf gıbı ama acaba ıgnenın etkısı varmıdır bılemedımi:/

merhaba ya gırmeyelı baya olmussun ama ben bısı sorcam suan hamılesındır belkıdeama bana yardımcı ol ben bugun ıgneden sonrakı 8. Gunum ve ıdrarda senınkı gıbı cıkıo degerım sen bu testı yaptıgında hamılemıydın sonuc ne oldu?

evet ertesi gün kan testi yaptırdım sonuç pozitifdi kızım 5 gün sonra 1.yaşını dolduracak...

sen ne yaptın ben pko hastasıydım bir sürü yol aştım bu süreçte en son doğru yer ve doğru dr ile başarı sağladık

Merhaba kizlar ben martin 22sinde catlatma ignesi oldum bana nisan 4de test yapabilirsin dedi ama cok sikildim beklmekten kac gun gecmesi gerekli illa

Merhaba kizlar ben martin 22sinde catlatma ignesi oldum bana nisan 4de test yapabilirsin dedi ama cok sikildim beklmekten kac gun gecmesi gerekli illa

Ne yaptın, test sonucun ne oldu, merak ettim. Bende çatlatma iğnesi oldum. 7 gün geçti aradan beklemekteyim. Dediğin gibi beklemek çok zor inşallah beklemenin sonucunda güzel haber olur.

Son düzenleme:
6 nisan akşamı ıgne oldum.. 12 nisanda çift çizgi çıktı israr testi erken mi yaotım acaba

Ne yaptın, test sonucun ne oldu, merak ettim. Bende çatlatma iğnesi oldum. 7 gün geçti aradan beklemekteyim. Dediğin gibi beklemek çok zor inşallah beklemenin sonucunda güzel haber olur.

Testi tabiki beklemeyip erken yaptirdim. Degerim 18.13 cikti doktorum tekrarliyalim.dedi 2 gun sonra hgc degerim 30.17 olmustu simdi 5. Haftami bekliyrum kese olusumi icin ins kotu bisey olmaz. Ck h3ycanliyim allhim herkeze nasip etsin

Testi tabiki beklemeyip erken yaptirdim. Degerim 18.13 cikti doktorum tekrarliyalim.dedi 2 gun sonra hgc degerim 30.17 olmustu simdi 5. Haftami bekliyrum kese olusumi icin ins kotu bisey olmaz. Ck h3ycanliyim allhim herkeze nasip etsin

Çok sevindim canım. Şimdi hamilesin ne güzel.. Allah korusun seni, canım sen çatlatma iğnesinden önce hangi hapı kullandın.

Ben ilk ayimda hemen hamile kaldim folik asit ve progestron devamli kullandim ama ondan once mavi minik yuvarlak biseyin icinde bi ilac kullandim adini hatirlamiyrum ayin 2sini sabirsizlikla bekliyorum kasik agrim oluyo ama o biraz canimi sikiyo

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Cift cizgi ciktiysa bu hamilesin demek degimi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bu konuyu ben açmıştım ama görüyorum ki ben heyecandan sonucu yazmayı unutmuşum. konuyu açtığımda meğerse hamileymişim. su an 5 yaşında bir kızım var. yine yıllar sonra konu araştırması yaparken kendi açtığım konuyu buldum ve yazmak istedim. su an yine aynı durumdayım şimdi ikinci çocuk icin ugrasıyoruz. çatlatma iğnemi oldum gününü bekliyorum yine. kadınlar kulübü bana ugur getirdi. yine umarım rabbim yardım eder ve hamile kalırım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…