çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Kızlar bu savah namazina kalkyiktan sonra test yapmistim negatifti aninda bakinca. Bende hemen attim testi yattim. Az once aldim baktim tek cizgi hafif silik. Inanamadim. Hemen mi oldu yoksa bekledigi icinmi silik cikti bilmiyorum. Ama hic boyle olmamisti. Diger gunki testleredr baktim hic birinde yok. Hala şoktayim. Umarim bebegim benimledir. Resmi atmaya calistim ama olmadi galiba. Zaten gorulurmu bilmem cok silik ama belli yani. Bugun 15. Gunum igneden sonra. Yarin kan vericem dua edin nolur

Kizlar test bu

Eklentiler

• 20160214_131946.jpg
    20160214_131946.jpg
    42 KB · Görüntüleme: 194
Kızlar bu savah namazina kalkyiktan sonra test yapmistim negatifti aninda bakinca. Bende hemen attim testi yattim. Az once aldim baktim tek cizgi hafif silik. Inanamadim. Hemen mi oldu yoksa bekledigi icinmi silik cikti bilmiyorum. Ama hic boyle olmamisti. Diger gunki testleredr baktim hic birinde yok. Hala şoktayim. Umarim bebegim benimledir. Resmi atmaya calistim ama olmadi galiba. Zaten gorulurmu bilmem cok silik ama belli yani. Bugun 15. Gunum igneden sonra. Yarin kan vericem dua edin nolur
Canım inşallah hamilesindir tekrar etsen yarına kadar nöbetçi eczane varsa yakında,belirti varmı hiç

İnşallah iğnenin etkisi degildir benimde 10. Gün bugün iğne gunuyle 11 benimde
Ben igneye yoruyorum ama inşallah iğneden değildir 10. Günden sonrası etkisi kalmıyor diyorlar ama umudum yok galiba benim yarın dogumgununum kan baktirsam mi acaba çıkmazsa çok üzüldüm çünkü

Ben cesaret edemiyorum test yapmaya :KK43:
Canım benimde yoktu cesaretim iceldigi yerden kopsun dedim yaptım sana da yap yada yapma diyemiyorum çıkmaz belki erken olduğu için vs boşuna uzulursun diye çekiniyorum ayrıca iğne etki taşıyor madem millet 9. 10. Günde negatif alıyor o nasıl oluyor ya anlam veremiyorum bünye ilemi alakalı acaba

Canım benimde yoktu cesaretim iceldigi yerden kopsun dedim yaptım sana da yap yada yapma diyemiyorum çıkmaz belki erken olduğu için vs boşuna uzulursun diye çekiniyorum ayrıca iğne etki taşıyor madem millet 9. 10. Günde negatif alıyor o nasıl oluyor ya anlam veremiyorum bünye ilemi alakalı acaba
Erken daha boşuna umutlanmak istemiyorum .senin ilk mi iğne

Erken daha boşuna umutlanmak istemiyorum .senin ilk mi iğne
2. Canım bu arada az evvel bi test daha yaptım cookk silik çıktı gittikçe netlesir ama demem su ki buraya attığım test sabah ilk idrarla yapılmıştı anında bariz belirgin çıkmıştı şimdiki daha silik ne şimdi bu inan aklım karıştı

Adet gününe kadar pozitif çıkan var umut vermek için erken diye dusunuyorum ama inşallah vardır bebis
Umudum hiiiiicccc yok kendime umut arıyorum bakma sen iki yıldır bekliyorum iki yumos oluştu gayet iyi sağlıklı dedi doktor catlattik patllattik birde progestan verdi ama tirt senin kaç yumos oluştu ne kadardır olmuyor

2. Canım bu arada az evvel bi test daha yaptım cookk silik çıktı gittikçe netlesir ama demem su ki buraya attığım test sabah ilk idrarla yapılmıştı anında bariz belirgin çıkmıştı şimdiki daha silik ne şimdi bu inan aklım karıştı
En sonunda kafayı yicez düşünmekten

Umudum hiiiiicccc yok kendime umut arıyorum bakma sen iki yıldır bekliyorum iki yumos oluştu gayet iyi sağlıklı dedi doktor catlattik patllattik birde progestan verdi ama tirt senin kaç yumos oluştu ne kadardır olmuyor
İkiydi ama biri erken catladi kalktik tek yumosa cok ta iyi değil benim 1 oğlum var oda tedavi ile oldu buda 3 yıldır olmuyor işte :KK43:

İkiydi ama biri erken catladi kalktik tek yumosa cok ta iyi değil benim 1 oğlum var oda tedavi ile oldu buda 3 yıldır olmuyor işte :KK43:
Diğeri kendisi çatlatacak duruma gelmiski çatlamış bu bir değil iki yumurta olduğu anlamına geliyor kiz sukret hiç olmayanlar var bak ne güzel senin bir olusun varmış rabbim sana bağışlasın inşallah yine olur Allahın izniyle ya biz napalim birne bile hasretiz :KK43:(((((

Kizlar umitlrnmek istemiyorum ama galiba coktan havalara girdim. Umarim yanilmam.
simasema simasema canim ignenin etkisi herkesin vucuduna gore degisiyor. Bende hic cift cizgi cikmadi mesela 10.gunumde. bi arkadasa 14.gujune kadar silik cikti. Umarim senin bebektendir.
Belirti olarak hic bisey anlamadim. Goguste falan sizi agri olmadi. Arada cok hafif giriyor. Ama iki gun once sol kasigim iki gun boyunca agrimisti ilk defa okadar siddetli oldu. Tek fark bu.
Yarin direk kan vermeye gidicem. Karnim adet olcakmisim g9bi agriyor arada.
Bakalim umarim hepimizin melegi bizimledir.
Şimdi eşimle dolasmaya cikicaz.gorusuruz kizlar :)

Diğeri kendisi çatlatacak duruma gelmiski çatlamış bu bir değil iki yumurta olduğu anlamına geliyor kiz sukret hiç olmayanlar var bak ne güzel senin bir olusun varmış rabbim sana bağışlasın inşallah yine olur Allahın izniyle ya biz napalim birne bile hasretiz :KK43:(((((
Evet siz öyle düşünüyorsunuz ama oğlum bebek sevdikçe kardeşim olsun dedikce ben ölüyorum Rabbime hamdolsun verdi tattirdi anneligi ama onu tek olmasi çok uzuyor beni.

X