çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Kızlar nolur beni bi aydınlatırmısınız?
Ignemi vurdurali 9. Gunum. Dun ve bu sabah sanki adet olucakmisin gibi cok agrim oldu. Bu normalmi?
Benim adetlerim duzensizdir. Baya gec oluyorum 3 aydir. Acaba igne duzene sokarmi normal mi gelir adetim

nasıl bır agrın var. benımde bugun 9. gunum. benım normal zamanda adet agrım olmaz. sessızce gelır adetım. ama dunden berı belimin altında. kalca ustu ıste degısık bır agrı var. dun zor hareket edıyodum. bugunde var ama dunden daha ıyıyım.
usuttummu acaba dıye dusunuyordum bende.

Belim agriyor arada dogrulurken falan. Ama b8ldigin karın agrisi canim sanki on dakika sonra adet olucakmisim gibi. Senindemi boyle. Cok korkuyorum ya

Benimde 5. Gün hiç bir şey yok henüz

Belim agriyor arada dogrulurken falan. Ama b8ldigin karın agrisi canim sanki on dakika sonra adet olucakmisim gibi. Senindemi boyle. Cok korkuyorum ya
yok benım karnımda hıcbısey yok. benım zaten adet belirtim olmuyor. olduktan sonra ilk gun agrır belım bacaklarım fılan. önceden sınyal vermez.
bu ağrı değişik sadece kalça bel arası bir yerde işte. ne agrısı bılmıyorum

Insallah bebek belirtisidir canim.
Benimde normalde bukdr erken olmazdi. Ignenin etkisiyle desem daha 22 sinde adet oldum. Onun icinde erken. Valla kafam cok karisti iyice stes yaptim

Insallah bebek belirtisidir canim.
Benimde normalde bukdr erken olmazdi. Ignenin etkisiyle desem daha 22 sinde adet oldum. Onun icinde erken. Valla kafam cok karisti iyice stes yaptim
aynı gun adet olmusuz. :) senınde ıyı gelısmıs o zaman yumurtalar. 9. gun 20 mm 3 yumurtam vardı benımde 10. gün 31. Ocakta ıgne oldum . yumurta ıyıde sonu ıyı olsun onemlı olan o. o yuzden erken olucaz adet.

gecen ayda ılac kullanmadan 12. gun catladı. 28 aralık 22 ocak adeta tarıhım once oluyor bıraz. zaten 25-28 gun arası degısır .

Haklisin.Hatta belirti olması imkânsız gibi
bencede öncesı bıraz uydurma oluyor galıba :) gercı hıc hamıle kalmadıgım ıcın bılemıyorum.
ama her agrıyı gebelıge yormakta sacma bıraz. belkı usuttuk ondan agrıyor
sabretmek gerekır cok zor ama 1 senedır beklıyorum bende. hıc belırtım olmadı. zaten hamılede kalamadım
adet agrımda olmadıgı ıcın. karıstıracak bır agrımda yok. oyle kuzu kuzu beklıyorum. sagolsun o da once gelır gecıkmez. benı gereksız heyecana suruklemez :) gelmeyesıce

adet ağrılarıyla hiç bi farkı yok hamilelik belirtilerinin ama 9. gün cok erken geldi sanki

Benim 1 oğlum var ama adetten önce hiç bisey hatırlamıyorum ama mide bulantısı ve göğüslerim sismisti baya ama adetten epey bi sonra oldu bunlar

Canim senin iyimis ben8m 19 mm sanirim bir tane hatta. Doktorum var baska yukurtan cok ama bu cok iyi dedi.
Insallah aayni anda hamis oldugumuza da biliriz :) takibimdesin mutlaka bilgilendirlim birbirimizi tamami :)

bencede öncesı bıraz uydurma oluyor galıba :) gercı hıc hamıle kalmadıgım ıcın bılemıyorum.
sabretmek gerekır cok zor ama 1 senedır beklıyorum bende. hıc belırtım olmadı. zaten hamılede kalamadım
adet agrımda olmadıgı ıcın. karıstıracak bır agrımda yok. oyle kuzu kuzu beklıyorum. sagolsun o da once gelır gecıkmez. benı gereksız heyecana suruklemez :) gelmeyesıce
Canim senin iyimis ben8m 19 mm sanirim bir tane hatta. Doktorum var baska yukurtan cok ama bu cok iyi dedi.
Insallah aayni anda hamis oldugumuza da biliriz :) takibimdesin mutlaka bilgilendirlim birbirimizi tamami :)
canım 1 yumurta yeter =) yoksa 4- 5 tane yumurtası olup adet olanda var. haberlesırız. ısyerındeyım sayfam sureklı acık oluyor. buralardayım. yazmasam bıle adımı duyunca kosar gelırım

adet ağrılarıyla hiç bi farkı yok hamilelik belirtilerinin ama 9. gün cok erken geldi sanki
işte adet agrım olmadıgı ıcın benım hıc bır ay suphem olmuyor.
bu agrıyıda belırtıye yoramıyorum. ama bende olmayan bısey orası kesin.

Insallah yeter tutat da meleklerimiz bizimle olur. Tamam cnm anlastik :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…