çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Bugun kanda cikar canim verebiliyorsan saglikocagina git insallah gonlundekini rabbim verir

Canim normal ignenin etkisi 12-13 gunde bitiyor insallah bebegin seninledir

Günaydın canlar güzel anneler anne adayları.bugün inşallah güzel haberleri alırız tahlil verecek olanlardan.bekleyenler de inşallah adet olmaz bebek olur, bende dahil
Amin insallah mubarek cuma gunun yuzu suyu hurmetine insallah seviniriz ... amin

Ben ara verdim artık KPSS Sınavına kadar olmazsa rahim filmi çektirecem çünkü ben en son kürtaj oldum tüplerde yapışıklık olabilir
Kendi kendinize tehsis koyuyorsunuz pozitif olun lutfen hadi bu subat ayi bebekleri gelsin indallah ugurlu ayin olsun....

cnm herkes 10. günde öğreniyo ben 19-20 yumurtladım silik bile yoktu
Canim bugun 29 ocak sen diyorsunki 19-20 ocakta yumurtam catladi diyorsun ve pozitif bekliyorsun daha 9 gun olmus tatlim

Kendi kendinize tehsis koyuyorsunuz pozitif olun lutfen hadi bu subat ayi bebekleri gelsin indallah ugurlu ayin olsun....
Zor mevhibeciğim istemiyorum artık kısa bir ara benden zamanıngelince kendi kendine olur ben sadece isteyeceğim vereceği doğru zamanı Rabbim bildiği için doğru zamanda verecektir tedavi falan yok artık akışına bıraktım

Ben ara verdim artık KPSS Sınavına kadar olmazsa rahim filmi çektirecem çünkü ben en son kürtaj oldum tüplerde yapışıklık olabilir
bbn kürtaj yapmadm düşük yaptm temmuzda kapndımı acaba bnmde
Canım Dr dedi kürtajdan sonra yapışıklık olabilir 8 aydır olmuyor deyince bi hsg çekilsin dedi ama ben acele etmicem Sınavdan sonraya bıraktım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…