çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Canım kaç kere iğne vurdurdun
Canim bu ikinci ayimdi ilk 17 aralikta ignem oldu 28-29 regl gunumdu olmadim 2 ocakta regl oldum 4 gun gecinc test yaptim negatif ti bu ayda 15 ocakta ignem yapildi 18 ocakta gittim yumlar catlamis dedi 17 ocakta catlamis yeni dedi doktorum kismet guzelim hayirli olan buymus. neden sordun canim

kasik agrim bel agrim devam ediyor akintimda var ne bu psikolojimi hepsi :KK66: :KK66:

Kizlar ya belime sanci giriyor ara ara sebebi igne midaha once hic boyle olmazdi
Evet canim.igneden kasik bel agriyor 1 hafta agriyor benim deger bu agriya sonu mutluluk olunca insallah olur sende benden gecti artik canim darisi sana olsun hayrini gor ignenin :KK66:

Neden geçsin daha adetn geçmemişblki geç döllenmedir bence adet olana kadar ümidini kesme
Canim tesekkurederim motive ettigin icin senin ne zaman bat tarihin tatlim allahim o sevgiyi gonullerde birakmasin insallah amin

Canim bu ikinci ayimdi ilk 17 aralikta ignem oldu 28-29 regl gunumdu olmadim 2 ocakta regl oldum 4 gun gecinc test yaptim negatif ti bu ayda 15 ocakta ignem yapildi 18 ocakta gittim yumlar catlamis dedi 17 ocakta catlamis yeni dedi doktorum kismet guzelim hayirli olan buymus. neden sordun canim
2. Iğnede şans daha fazla olur dediler de ondan rahim filmi çektirdin mi ben çektirmeyi düşünüyorum

mevhibe meyra değerin çok kötü değil bence. 5 ve üzeri hamile kabul ediliyor. Ben bir ara adetime 1 hafta kala yaptırmıştım 0 çikmişti. Dr. dedi 2 bile çıkmış olsaydı tekrarlatırdık testi. Sanırım 2 günde 2 kat artış oluyor. İnş adet olmazsın da testi yenileyip pozifi görürsün. Yine de çok ümitlenip yıkılmaktansa ümitlenmeyip güzel bir sürpriz yaşamak daha güzel tabiyki. İnş bebek vardır ve sana güzel bir sürpriz yapar. Anne ciiik ben burdayım der:)

X