çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Amin canim.amin sen 14 ocak ignen oldu ben 15 ocak igne oldum hayirlisi olsun tatlim allah isteyen herkeze istedigini verir insallah
canım benim iğnem 13 ocak muhtemelen 14 ocakta çatladı 15 ocakta kontrole gittiğimde doktor çatlamış dedi çünkü.
benim tahminen adet tarihim 28 ocak oluyor o zaman demi birde ne dicem bu vucüt ısısı ile ilgili birşey sormuştum sana ama sanırım çok yazışma olduğundan görmedin neden ateş ölçüyorsun yüksek olunce mı yükselincemi hamilesin demek acaba tam anlayamadım yardımcı olabilirmisin çok tşk ederim. aminnnn

2 toz bir su ne ya anlamadım
canım iğne varya pregnyl ondan 2 doz oluyorsun çatlatmak için içinde 2 toz 2 su karışımı oluyor normalde 2 tozu 1 su ile karıştırıp vurduruyormuşuz ben bu ay kendim tedavimi uygulayınca ikisinide karıştırıp vurdurtmuştum. ondan ama nasip olacak ise öğlede olur böyle de inş.

Gittigim yer semt poliklinigi.ewe en yakın yer orasıydı cünkü.doktor yarın sonucun cıkar dedi.neden böyle gec anlamadım

EVET CANIM HERŞEYDE BİR HAYIR VARDIR İNŞ. EN BUAY BAYAGI YOĞUN HİSLER İÇERİSİNDEYİM SOL KASIĞIM SABAHTAN BERİ AĞRIYOR .GÖĞÜSLERİME DOKUNUNCA ACIYOR BELİMDE ÇOK AĞRIDI DÜN AKŞAM BİLE ÇOK AĞRIDI BİLEMİYORUM İNŞALLAH AMA İNŞALLAH RABBİM DUYAR SESİMİZİ AMİNN SENİN BENİM DİĞER ARKADAŞLARIMIZIN DUASINI KABUL EDER İNŞ. MELEĞİMİZİN HABERİNİ ALIRIZ. AMİNNNN
canım benim inşallah bu ay gebeyizdir hepimiz Allah nasip edecekse herşekilde olur biz elimizden gelen herşeyi yapıyoruz benim dr özellikle unutma iki toz bir su dedi ama biliyorsun her yiğidin yoğurt yiyişi farklı belirtiler çok güzel inş olur

canım benim iğnem 13 ocak muhtemelen 14 ocakta çatladı 15 ocakta kontrole gittiğimde doktor çatlamış dedi çünkü.
benim tahminen adet tarihim 28 ocak oluyor o zaman demi birde ne dicem bu vucüt ısısı ile ilgili birşey sormuştum sana ama sanırım çok yazışma olduğundan görmedin neden ateş ölçüyorsun yüksek olunce mı yükselincemi hamilesin demek acaba tam anlayamadım yardımcı olabilirmisin çok tşk ederim. aminnnn
Canim benim normal degerim 35.4 ama bugunlerde 36.9 larda ege hamilysen degerin dusmez regl gununde atesin yuksekse muhtemelen hamilesin hayirlisi olsun

Gittigim yer semt poliklinigi.ewe en yakın yer orasıydı cünkü.doktor yarın sonucun cıkar dedi.neden böyle gec anlamadım
Google polikinigin adini yaz tahlil sonucu icin diye yaz sonra tc kimlik no istiyor onuda yaz sonucu ordan ogrenirsin mesala saglikocagin adini yazipta ogrenebiriz

Screenshot_2016-01-26-14-07-49.png

canım benim inşallah bu ay gebeyizdir hepimiz Allah nasip edecekse herşekilde olur biz elimizden gelen herşeyi yapıyoruz benim dr özellikle unutma iki toz bir su dedi ama biliyorsun her yiğidin yoğurt yiyişi farklı belirtiler çok güzel inş olur
aminnnn inşallah canım yaaa

X