Çatlatma iğnesi

gozdee26

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2024
2
0
32
Merhaba hanımlar çatlatma iğnesi yapıldı gebelik testi yaptım iki testte de sonuç böyle sizce gebelik var mı? Kasık ağrılarım var ve ara ara batmalarım oluyor. Acaba çatlatma Iğnesinin etkisinde miyim bilemiyorum daha önce deneyim kazanmış hanımşar yardımcı olur musunuz daha adet günüme 1 hafta var 10 gün önce iğne yapıldı çift çizgi olan 3 gün önce yapıldı biri silik gibi olan bugün yapıldı 😞

Eklentiler

• IMG_20240824_135104_355.jpg
    IMG_20240824_135104_355.jpg
    164,3 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_20240824_135136_438.jpg
    IMG_20240824_135136_438.jpg
    141,2 KB · Görüntüleme: 27
Merhaba hanımlar çatlatma iğnesi yapıldı gebelik testi yaptım iki testte de sonuç böyle sizce gebelik var mı? Kasık ağrılarım var ve ara ara batmalarım oluyor. Acaba çatlatma Iğnesinin etkisinde miyim bilemiyorum daha önce deneyim kazanmış hanımşar yardımcı olur musunuz daha adet günüme 1 hafta var 10 gün önce iğne yapıldı çift çizgi olan 3 gün önce yapıldı biri silik gibi olan bugün yapıldı 😞
Hamilesiniz gördüğüm bu.

İğnenin etkisi olabilir canım umutsuzluğa düşme ama okadar umutlanmada sonra üzülüyor insan en iyi 14. Güne kadar bekle stres olmamak için

İnşallah vardır 😔 uzun süredir bebek istiyoruz aşılamaya gerek kalmadan olsaa.. Yazılanları okuyordum strese girenleri görüyordum çok haklılarmış..

X