Çatlatma iğnesi

maveramavi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2024
8
0
25
Kızlar ben 07/08/2024 tarihinde çatlatma iğnesi vurdum kendime ve 09/08/2024 tarihinde de ilişki oldu gün aşırı şekilde ve bugün 14.günümdeyim iğne sonrası hafif kasık ağrılarım oldu ama bir haftadır bel ağrısı,kasık ağrısı ve bacak ağrısı çekiyorum ama normal bir ağrı değil bıçak saplanır gibi bir ağrı ani hareketlerimde de aynı sorunu yaşıyorum sizce hamile miyim lütfen aynı durumu yaşayan varsa birbirimize destek olalım test yaptım negatif çıktı ama adet de olmadım hâlâ.

Canım iğneden sayman gerekiyor ilişkiden değil. Ben de seninle aynı gün iğne vuruldum. Testin bugün negatif çıktıysa daha pozitife dönmesi çok çok zor. Ben de sabah hastalanıyor gibi oldum tamamen gelmesini bekliyorum

Hayırlısı olsun bakalım geri dönüş yapalım birbirimize geçen biri de yazmıştı 13.gün yaptım negatif çıktı 15.gün yaptım çok silik çıktı dedi kafam karıştı

Kızlar bende aynı durumdayım 14. Gün bugün iğneden sonra negatif 17. Gün bile pozitif görenler olmuş. Bir umut bekliyorum bugün dayanamadım iki defa test yaptım.

Hayırlısı olsun bakalım geri dönüş yapalım birbirimize geçen biri de yazmıştı 13.gün yaptım negatif çıktı 15.gün yaptım çok silik çıktı dedi kafam karıştı
Ama bizim 16. Günümüz iğne gününü sayarsak 17. Gün artık dönmez. Çatlatma iğnesi den 1 hafta sonra yani adetinden bir hafta önce farklı bir yumurtan çatladıysa bizler için gebelik ihtimali olabilir o da 16.17. gün çıkmaz. Geç döllenme denen durum olur. 13. Günümde negatifi gördüğümde adetimi beklemeue başlamıştım ben çünkü iğnenin 8. Günü negatifi görmüştüm. Döllenme süresi yumurtlamadan sonra 9-12 gün arası oluyor olsa çıkardı yani maalesef canım

Teşekkür ederim canım çok sağol

Kızlar bende aynı durumdayım 14. Gün bugün iğneden sonra negatif 17. Gün bile pozitif görenler olmuş. Bir umut bekliyorum bugün dayanamadım iki defa test yaptım.

İnşallah hepimiz en kısa sürede pozitif görürüz kızlar

Amin inşallah bugün 3 kez test yaptım. Yaptığım hiç doğru değil ama bu ay çok umutluydum. Psikolojik olarak çöktüm kızlar Allah en kısa zamanda nasip etsin
Hepimiz çok istiyoruz olmasını o yüzden seni çok iyi anlıyorum bu benim 4.çatlama iğnem mesela daha önce hamile kaldım düşük yaptım. Bu da bizim sınavımız her ay yeni bir başlangıç bizlere de nasip olacak illa ki

Pcos var bende de geçen sene tam oldu dedik dış gebelik geçirdim Allah düşmanıma yaşatmasın çok zordu şimdi de pozitifi görmek için heyecanlanıyorum bir yandanda sağ tarafıma ağrı girse aman yine mi korkusu

Canım benim bende de pcos var ama umudumu yitirmiyorum sen de yitirme rabbim hiç beklemediğimiz anda nasip eder inşallah çok geçmiş olsun

Merhaba bende bugün iğne oldum geçen hafta biri kendinden çatladı pazar günü bugün öylesine gittim bir yumurtam büyümüş doktor dedi hemen iğne vuruyoruz bugünden itibaren 4 günü değerlendireceğiz sonra gün aşırı dedi totalde 11 gün boyunca inşallah hepimiz güzel sonuçlar alırız rabbim yanimizda istemesek nasip etmez rabbim hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin

Pcos olanlarda çatlatma iğnesi femara çok büyük etkisi oluyor olumlu olarak inşallah pozitifi görüp sağlıklı olarak kucağına alırsın. Korkularımız maalesef hep bizimle

İki kere yumurtlama görmüşsünüz bu çok iyi birinden biri tutar inşallah

36 saat kesin değil zaten 24 40 saat arası diyorlar içerde karşılamıştır inşallah
Hahha spermler bayağı kalıyor diye önlemi erken aldım daha 24 bile olmamıştı ama artık bu dört gün tavşanlar gibi dün doktor diyor tadını çıkarın benim doktorum biraz değişik abiye söyle kiymetimi bilsin diyor

Doktorların hepsi bit tuhaf zaten benim doktorun da çok değişik lafları var her gidişimde neden bu adama geliyoruz diye eşimle kendimizi sorguluyoruz. 3 4 gün yaşıyor zaten sperm merhaba diye karşılar inşallah

Doktorların hepsi bit tuhaf zaten benim doktorun da çok değişik lafları var her gidişimde neden bu adama geliyoruz diye eşimle kendimizi sorguluyoruz. 3 4 gün yaşıyor zaten sperm merhaba diye karşılar inşallah
He ağzın bal yesin bugün yaptık yarın bile karşılaşma olabilir ne saçma şey birini gorsek sevinmeyiz spermiskolar bulusunca keşke haberimiz olsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…