Çatlatma iğnesi

Anladım peki sen test yaptın mı sonucun nedir
Yok daha perşembe günü oldum 5 gün oldu çatlatma iğnesi etkisinin geçtiğini düşünmüyorum sadece üçüncü gün ilaç işe yaradı mı diye merakımdan yaptım onda da silik çizgi çıkmıştı ama 3. Gün bence geçmemiştir bugün 5 bugünde yanıltır beni diye düşünüyorum ayın 18’i beta hcgg verme günüm 12.gün olacak iğne sonrası beklemek istiyorum çünkü dayanamayıp dokuzuncu onuncu günlerde yapanlar çok stres yapmışlar gibi okudum sitede öyle olsun istemiyorum bidaha yapmıycam

Eklentiler

• IMG_0756.jpeg
    132,9 KB · Görüntüleme: 16
Bence 14 gün geçsin sonra kan ver. Ben geçem ay 16. Gün regl oldum. O yüzden bu ay iğnenin 16. Gününde regl olmazsam test yapcam

Yaa tmm canım inşallah güzel haberi alırız
Yoksa ben meraktan çatlarım ama eşim falan dayandın bu zamana kadar yapmadın daha da yapma diyor bakalım inşallah tutar yarabbim hepimiz en tez vakitlerde en en kısa sürede hayırlı sağlıklı sıhhatli afiyetli evlatlarımızı kucağımıza alırız ama en kısa zamanda duada detay önemli geçiktirmesin rabbim

Bugün 53 çıktı fakat iki gündür yoğun kanamam var ama doktor güzel yükseldiği için gebelik sağlıklı dedi napıcam ama ped dolduracak kadar kanama geliyor
Yaa canım çok sevindim değerin için. Doktorun dediğini yap. Kanama olması çok garip inşallah durur kanaman. Dua et inşallah tutunur

Yaa canım çok sevindim değerin için. Doktorun dediğini yap. Kanama olması çok garip inşallah durur kanaman. Dua et inşallah tutunur
Bende çok sevindim ama bi anda çok aşırı et parçaları geliyor mesela ama değer 19 dan iki gün sonra 53 e çıktı doktor da diyor ki cumartesi kan ver 100den fazla çıkarsa sağlıklı yani kaç kere ped attım bilmiyorum büyük pıhtılı geliyor nasıl olacak ki böyle anlam veremedim bide yükselmesi çok değişik bunca kanamaya herkes benimde böyle oldu diyo ama leke şeklinde gelse hiç korkmam kıpkırmızı ve koyu büyük etler geliyor

Bir doktora daha git istersen canım. Böyle endişe verici çünkü. Çok kanaman olmuş

Bir de dua et hayırlısıyla sana bağışlamasını iste Allah’tan. İnşallah her şey normaldir sakin olmaya çalış

Doktoruma gitmedim iğne yazdı hemen prolutonn diye oldum aşırı yaktı yağlı iğneymiş iğne olduğum gün yani dün geldi kanama bugün normaldi akşam 8 de bir anda kesildi bakalım yarın sabah kan verip ona göre bakıcaz beta yükselir mi diye yükselmişse sağlıklıdır öyle çok hasta gördüm korkma diyor hep rahatlatıyor doktorum ağrı yoksa kanamayı çok önemseme dedi yarın belli olur

Arkadaşlar merhaba ben iki defa klomen ve ovitrelle iğnesini kullandım ilkinde yanıldım 9. Gun kan verdim ve değerim 6.1 cikti hamile sandım 2 gun sonra verdim beta değeri 2.1 hamile değilmişim
Bu 2. Defa klomen ve iğne yaptırısim yine dayanamadım 9. Gun kan verdim beta hcg 7.1 hamilelik varımdır yinemi yanılıyorum lütfen cevap verebilirmisiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…