Çatlatma iğnesi

Benimde tam bugünlerde başladı canım 15 gün boyunca göğsümde ağrı hiç yoktu inşallah güzel haberler alırsın bakalım çıktı mı sonuç

Merhaba :) sizin ne zaman başladı göğüs ağrısı? Ben de bu ay çatlatma iğnesi vurundum regl'e 5 günüm kaldı hiç kasık ağrım yok ama göğüs ağrım bu sabah başladı herhalde bu ay olmadı diye düşünüyorum ben de

İdrar testi yapmadın mı hiç
Hayır hiç yapmadım ben çünkü daha önce yanlış pozitif gösterdi bana. Güvenemiyorum erken gebelik testlerine de kaset testlere de canım. Sonuç çıkınca yazcam inşallah. Sen tekrar test verdin mi kendine dikkat et

Ya yemin ederim girerken inşallah hamiyileyim yazısını görürüm diye girdim ben daha önce idrar testini çok defa yaptım hiç ikinci çizgiyi görmedim gene bi deneseydin keşke haber ver mutlaka

Bugün vericem canım ama aynı hastanede veremeyeceğim . Devlet hastanesinde vermiştim dişim ağrıyor antibiyotik kullanmam lazım diye bu seferlik bakalım dediler bugün özelde vericem inşallah

Yeni günde sayarsak tam 15. gün göğüs ağrım başladı o da çok fazla değil sadece meme ucu hassasiyeti vardı şu an yeni yeni göğsüm mesela daha çok şişip ağrıyor çok yeni ben ilk 15 gün boyunca ne kasığım ağrıdı ne göğsüm ağrıdı sadece iğnenin onuncu günü çok kötü kramplar giriyordu

Anladım cevabınız için çok teşekkür ederim

Ya yemin ederim girerken inşallah hamiyileyim yazısını görürüm diye girdim ben daha önce idrar testini çok defa yaptım hiç ikinci çizgiyi görmedim gene bi deneseydin keşke haber ver mutlaka
Canım benim negatif çıktı sonucum

Bekleyebilirsen daha iyi olur bi 17 . 18 .gün yaparsan daha iyi senin için canım

Canım benim durum biraz karışık aslında ben klomen veya femara kullanmadım yumurtam kendiliğinden büyüdü 19 mm doktorum da riske atmayalım çatlatma iğnesi vuralım dedi ama benim yumurtam geç büyüyor 14. Gün değil de 19. Günde 19 mm olabildi. O yüzden zaten adet tarihimde tam 14. Gün oluyor iğneyi vurulalı ben de mecbur adet tarihini bekliyorum :)

İnşallah güzel sonuçlar alırsın ben bir senedir bunun hayalini kuruyordum Allah inşallah sana da hayırlısıyla nasip eder

Canım biz bir senedir çok istiyoruz. İlk aydı femarayla. Senin sürecin nasıldı
Benim de bu ay 1 yıl canım ilk ayımdı femarayla benim eşimin spermi 18 m su fenada kullanmadan önce doktora gittik ve vitamin gibi sperm güçlendirici toz ve hap yazdı onları kullandı etkisi oldu mu bilemiyorum.Allahım sana da en kısa zamanda nasip etsin inşallah yemin ederim ben öğrendiğimden beri aklımdasın Allahım o kadına da nasip et diye çünkü ne kadar zor biliyorum

Teşekkür ederim canım. Sağlıkla kucağına al inşallah ben yine geldim bugün bakacak duruma ve femara yazacak yine. Eşin ne kullandı peki canım? Benim eşimin sayı 50 milyon ama ileri hareket %15. Hareketsiz %65

Bende şimdi doktora gidiyorum eve gittiyse yazayım canım inşallah bu ay daha güzel sonuçlar alırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…