Çatlatma iğnesi

Doktoruma gitmedim iğne yazdı hemen prolutonn diye oldum aşırı yaktı yağlı iğneymiş iğne olduğum gün yani dün geldi kanama bugün normaldi akşam 8 de bir anda kesildi bakalım yarın sabah kan verip ona göre bakıcaz beta yükselir mi diye yükselmişse sağlıklıdır öyle çok hasta gördüm korkma diyor hep rahatlatıyor doktorum ağrı yoksa kanamayı çok önemseme dedi yarın belli olur
İnşallah canım hayırlısıyla olsun içini ferah tut

Arkadaşlar merhaba ben iki defa klomen ve ovitrelle iğnesini kullandım ilkinde yanıldım 9. Gun kan verdim ve değerim 6.1 cikti hamile sandım 2 gun sonra verdim beta değeri 2.1 hamile değilmişim
Bu 2. Defa klomen ve iğne yaptırısim yine dayanamadım 9. Gun kan verdim beta hcg 7.1 hamilelik varımdır yinemi yanılıyorum lütfen cevap verebilirmisiniz
Erken yapmışsınız. Beklemeniz gerekiyor. Maalesef 12-14 günden önce kimse bilemez bunu. Biraz dayanmaya çalışın üç dört gün sonra test yapın

Arkadaşlar merhaba ben iki defa klomen ve ovitrelle iğnesini kullandım ilkinde yanıldım 9. Gun kan verdim ve değerim 6.1 cikti hamile sandım 2 gun sonra verdim beta değeri 2.1 hamile değilmişim
Bu 2. Defa klomen ve iğne yaptırısim yine dayanamadım 9. Gun kan verdim beta hcg 7.1 hamilelik varımdır yinemi yanılıyorum lütfen cevap verebilirmisiniz
Hamile misiniz ?

X