Çatlatma iğnesi

Canım bize de öyle demişti ama gene vitamin felan versin o hızına felan da etkisi var
Ya ben eşime takviye alayım. Çünkü o ümitlenip bırakmış bir buçuk aydır. Bu ay çok ümitliydim olmayınca o benden çok üzüldü. Allah verecek inşallah bize de bakalım. Benim de imtihanım buymuş

Thancss one diye bi ilaç bitmedi bile canım aynı şehirde olsak verirdim

Ben de 14ünde iğne yaptırdım bekliyorum aynıyız
Merhabalar herkese ben ilk kez bu perşembe çatlatma iğnesi vurulacağım doktora gittim yeni bi doktora başladım gittiğimde adetim bitmişti üç gün geçti yumurtan gayet iyi perşembe çatlatma iğnesi vurul kendin yap dedi ben yapamayabilirim bu çatlatma iğnesi ne için yapılıyor ben tam bilmiyorum eşimde sperm hızı düşük iyi olan spermleri götürecek yunurtaya onun için dedi doktorumuz anlattı ama

Yumurta döllenmeye hazır olsun diye yapılıyor iğne. Benim de eşimin hız problemi var. İnşallah olur sizin. Korkmayın ben de ilk kez yaptım ve iğne o kadar küçük ki hissetmedim bile

Yumurta döllenmeye hazır olsun diye yapılıyor iğne. Benim de eşimin hız problemi var. İnşallah olur sizin. Korkmayın ben de ilk kez yaptım ve iğne o kadar küçük ki hissetmedim bile
Evet eşime ilaç falan verdi çatlatma iğnesinden sonra perşembe olup 12 güm sonra kanda öğrenirsin dedi siz kaç günde yaptınız testi

Ben 15. gün yaptım negatifti. Eşinize hangi ilaçları verdi acaba
Eşime gğs knsr tedavisinde kullanılan bir ilacın sperm hızına iyi geldiğini söyledi hatta o doktora gidenlere ilaç veriyormuş hemen çocukları oluyor diye gittik bizde doktora ilk girişte dedik şu meşhur ilaç ney hocam diye çok güldü hatta dedi belki budur o ismini söylediğim hastalığa iyi gelen tedavisinde kullanılan ilaç erkeğin sperminin hızına aşırı iyi geliyor dedi pahalı bişiy de değil etken maddesini söyledi ona göre aldık doktor öyle biri çünkü ilaca gereksiz fazla para verilmesini istemeyen herşeyin uygun yollusunu seçen biri yorumlarda da öyle okumuştum hep zaten ilaç ismi vermek doğru olur mu bilmem bir başkasının bünyesine ters gelebilir vebal de almak istemem

Merhaba doktorun adı ne acaba hangi ilde ?

Serhat sakz İstanbul Bakırköy zuhurbaba diye bir yerde muayenehanesi 2.000 muayenesi nakit fakat ben çok ilgili buldum pozitif bir insan sonuç alacağıma inanıyorum önce Rabbimin izni ile
İnşaallah sonuç alirsiniz rabbim kucağınızi doldursun eğer gebe kalırsanız buradan bana ulaşirmisiniz bizde kullanırız o ilacı biz Bursa'da yaşıyoruz İstanbul'a gtme şansımız yok .

Anladım peki sen test yaptın mı sonucun nedir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…