Catlatma ignesi

Aminn aminnn inşallah benmde aynı dün gece çatlatma iğnesi oldum yarın asilamam olacak bat 25 Mayıs inşallah tutar herkesin kucağına bebiş versin Rabbim

Merhaba canım bende dun ovritelle iğnesi oldum sanırım aynı gunde iğne olmuşuk bakalm hakımızda hayırlısı benim karnımın alt kısmında ağrı var sadece sende nasıl durumlar
Bende gece oldum hiç bir ağrı falan yok acaba normal mi iğneyi yaparken bile hissetmedim hiç bişey

Bende gece oldum hiç bir ağrı falan yok acaba normal mi iğneyi yaparken bile hissetmedim hiç bişey
Bende iğne olurken ağrı hissetmedim canım sadece dun akşamdan beri cok fazla gazım var ve karnımın alt kısmında biraz ağrı var gaz ağrısı mı yoksa iğneden mi bende anlayamıyorum

Bende iğne olurken ağrı hissetmedim canım sadece dun akşamdan beri cok fazla gazım var ve karnımın alt kısmında biraz ağrı var gaz ağrısı mı yoksa iğneden mi bende anlayamıyorum
Gaz ağrısı genelde sırta vurur canım karnında da şişlik varsa gaz ağrısıdır bende hiç yok ağrı vs normal mi demeye başladım kendime

Gaz ağrısı genelde sırta vurur canım karnında da şişlik varsa gaz ağrısıdır bende hiç yok ağrı vs normal mi demeye başladım kendime
Bence normal canım bir cok kişi hic ağrısız belirtisiz hamile kalmış o yuzden hic bunu duşunme bile biz eşimle bu gunu de değerlendirdik ve baya ağrı oldu bende karnımın alt kısmında ne bicim gaz sancısı bu anlamadım

Gerçekten değişik bnm yarın aşılama olacak canm

Aynı klomen ve çatlatma iğnesi kullandım yarın eşimle gidecez eşim sperm verecek onun hızlı olanları ayiracaklar bı katatar ile benim rahmime enjekte edecek
Bu ay da olmasa bende öyle istiyorum ama doktorum ne der bilemem bu ay da olmasa rahim filmi cektirmek istiyor doktor ben cok korkuyorum bu işlemden

Bu ay da olmasa bende öyle istiyorum ama doktorum ne der bilemem bu ay da olmasa rahim filmi cektirmek istiyor doktor ben cok korkuyorum bu işlemden
Aşılama öncesi mutlaka rahim filmi cektir çünkü tüpler tikaliysa boş tüm hepsi anestezili çektir hiç bişey hissetmiyorsun ben anestesiz denedim cekilemedi aşırı acıdı kastım kendimi de olmadı sonra başka bı yerde anestezili yaptırdım

Ben yurtdışındayım canım burda cok acıyormuş diye duydum o yuzden pek guvenmiyorum burdakilere ama yaptırmak zorundayım cabuk oluyor mu bu işlem

Kızlar iğneden sonra testlerimmm ne diyosunuz

Eklentiler

• B72B5112-7878-4643-ADF1-E3DF46767841.jpeg
    62,9 KB · Görüntüleme: 53
Canım bence iyi baksana 11 gun ikinci cizgi baya baya belirgin benim gecen ay 8 gunde ikinci cizgi hic yoktu ve hamilelik olmadı şimdi 9 da iğne oldum bakalm ne olacak
Ve 10.günden daha belirgin geldi,sizce?. Tek umudumu azaltan şey hiç bir belirtimin olmaması .ayyy inşallaaaah bu ay o ay olsun hepimiz için

Ve 10.günden daha belirgin geldi,sizce?. Tek umudumu azaltan şey hiç bir belirtimin olmaması .ayyy inşallaaaah bu ay o ay olsun hepimiz için
İnşallah canım ama belirtisiz hamile kalan cok kadın var belirti bekleme yada arama canım bence hamilesin icini ferah tut belirti icin daha erken bence

İnşallah canım ama belirtisiz hamile kalan cok kadın var belirti bekleme yada arama canım bence hamilesin icini ferah tut belirti icin daha erken bence
İnşallaaaaah yarın da test yapayım tekrardan , hayatımda ilk defa birisi bana bence hamilesin dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…