Çatlatma iğnesi

Leylalis

Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2022
32
17
25
Kızlar çatlatma iğnesi sonrası kasıklarında ağrı olan ve idrarı koyu olup çok fazla acıkma , yemek yeme ihtiyacı olan oldu mu ?

Merhaba ben 10 ocakta çatlatma iğnesi oldum ve evet aynı belirtileri yaşadım mide bulantısı ve hassasiyet yaşadım 4,5 gün hatta. Sen ne zaman oldun test yaptın mı şu an bende şu an beklentide olduğum için konumuna cevap vermek istedim 😊

Merhaba ben 10 ocakta çatlatma iğnesi oldum ve evet aynı belirtileri yaşadım mide bulantısı ve hassasiyet yaşadım 4,5 gün hatta. Sen ne zaman oldun test yaptın mı şu an bende şu an beklentide olduğum için konumuna cevap vermek istedim 😊
Canım bende 11 o ocakta çatlatma iğnesi yaptık beklmedeyim ama kazık ağrısı dışında hiç belirtim yok beklmedeyim bende

İnşallah gebesindir canım benimde bugün karnım regl ağrısı gibi ağrıdı ve çok az kanamam oldu lekelenme gibi malesef inşallah senin ki tutmuştur

Merhaba bugün iğne ile beraber 6. Günüm negatif görünüyor pozitife dönen var mı sonraki günler

Cnim benim 6. Gün negatif olması çok normal ama en doğru sonuç 12 14.gun benim bu ikinci iğnem bu ay geçen ay 5.gun negatife döndü
Merhaba bugün iğne ile beraber 6. Günüm negatif görünüyor pozitife dönen var mı sonraki günler

Valla canım bu iğne olaylarını bir anlamadım çoğu kişinin oluyor ama bende hiç olmuyor ya sağlık sorunumda yok esiminde yok yumurtalarimda gelişiyor ama bu ayda ümidim yok hiç belirtim yok
Bende de gögüs ve bel ağrısı her ilaç kullandığında oluyor bende pcos var ama her baktığında ultrasonda çok iyi büyümüşler dedi yumurtalıklar birden fazla ikiz olma şansı var bile dedi bekliyorum hayırlısı inşallah ilk mi olursa olacak sizin

Bende de gögüs ve bel ağrısı her ilaç kullandığında oluyor bende pcos var ama her baktığında ultrasonda çok iyi büyümüşler dedi yumurtalıklar birden fazla ikiz olma şansı var bile dedi bekliyorum hayırlısı inşallah ilk mi olursa olacak sizin
Evet ilk sizin

Arkadaşlar 12 veya 14 gün testte nasıl bir sonuc almalıyım cift cizgi olursa hala iğne etkisi mi olur? Bide en erken hangi günlerde siz yaptınız çoook erken zamanda yapılması önerilmiyor galiba🥹

X