Çatlatma iğnesi

betuss342

Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2023
41
12
25
Merhaba kızlar
Çatlatma iğnesi vurundum bugün 11. Günüm ve adet belirtilerim başladı sizce adet mi olucam yardım eder misiniz ?

Kaç yumurtan vardı canım benimde iğneden 5 sonra kontrole gittim sol tarafta iki yumurtam vardı kiste dönüşmüş 3 cm olmuş sağdaki de çatlamış beklemeyiz şuan senin nasildi
Kuzum doktorum beni hiç o konuda bilgilendirmedi yumurtalıkların gelişmiş dedi başka birşey söylemedi bende fazla bilgiye sahip değildim sormadım
Şimdi yeni bi doktor buldum doğal tedavi yapıyormuş ahmet yıldızbakan inşallah oraya gideceğim

canım 14. günümde test yaptım negatif çıktı fakat reglime daha dokuz gün var. regl olacakmışım gibi karnım ağrıyor ara sıra da mide yanmam var. bugün de sırtım çok ağrıyor bunlar belirti sayılırsa tabii. nedense hiç umudum yok bu ay için maalesef.
İlk iğnemi canım benim ikinci bu geçen ay belirtim çoktu ama maalesef negatif sende üzülme birdaha denersin

evet kuzum ilk. olmazsa tekrar tekrar deneyeceğiz yapacak bir şey yok. umarım sen bu ay hayal kırıklığı yaşamazsın ❤️
Umarım ama hiç belirtim yok bir yıldır evliyiz biz ama çok uğraştık olmuyor aylardır hastane hastane geziyorum hiç bir sorun çıkmıyor bu ay hsg de çekildim birşey çıkmadı yumurtalarimda gayet iyi geçen ay iki taneydi bu ay beş tane doktorum kesin olmalı artık diyor ama olmuyor bende niye ise yaramıyor anlamıyorum

Umarım ama hiç belirtim yok bir yıldır evliyiz biz ama çok uğraştık olmuyor aylardır hastane hastane geziyorum hiç bir sorun çıkmıyor bu ay hsg de çekildim birşey çıkmadı yumurtalarimda gayet iyi geçen ay iki taneydi bu ay beş tane doktorum kesin olmalı artık diyor ama olmuyor bende niye ise yaramıyor anlamıyorum
hiç belli olmuyor canım bende pcos var, benimle aynı tedavileri gören tanıdıklarım vardı hepsi hamile. benden üç ay sonra evlenen arkadaşım da hamile. herkes bi bebek haberi veriyor kıskanmak değil ama ister istemez insan üzülüyor. bazı incelikten anlamayan insanların sende yok mu bebek sorusu bile canımı çok sıkıyor sanki onları ilgilendirirmiş gibi. rabbim bir an önce nasip etsin biz de yaşayalım o heyecanları. bol bol dua etmek lazım bu süreçte

Aynen canım insan psikolojik olarak yoruluyor sürekli üzerimde bir baskı geçen ay sürekli ağrım vardı olmadı iğneler haplar yapıyor sanırım bu ay hiç birşey yok 😂
hiç belli olmuyor canım bende pcos var, benimle aynı tedavileri gören tanıdıklarım vardı hepsi hamile. benden üç ay sonra evlenen arkadaşım da hamile. herkes bi bebek haberi veriyor kıskanmak değil ama ister istemez insan üzülüyor. bazı incelikten anlamayan insanların sende yok mu bebek sorusu bile canımı çok sıkıyor sanki onları ilgilendirirmiş gibi. rabbim bir an önce nasip etsin biz de yaşayalım o heyecanları. bol bol dua etmek lazım bu süreçte

Kuzum doktorum beni hiç o konuda bilgilendirmedi yumurtalıkların gelişmiş dedi başka birşey söylemedi bende fazla bilgiye sahip değildim sormadım
Şimdi yeni bi doktor buldum doğal tedavi yapıyormuş ahmet yıldızbakan inşallah oraya gideceğim
Mrrahaba gittiniz mi bende takip ediyorum o doktoru aklımda gitmek benimde

X