Çatlatma iğnesi

Btlycd

Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2022
28
8
29
Merhaba hanımlar adetimin 4. Günü günde iki adet femara kullandım 5 gün ve 10 Aralık'ta doktora tekrar gittim 17-19-22 mm üç yumurtanın olduğunu söyledi ve akşam 8 de çatlatma ignesini vurulmamı ve gün aşırı ilişki olmasını söyledi bugün 6.günüm karnım aşırı şiş ve gaz var sanırım bu nornal mi ve ne zaman test yapsam doğru sonucu alabilirim benim gibi bekleyenler var mı

Ben de beklemedeyim bu ay ilk defa klomen ve ovitrelle kullandım 14 Aralık'ta olmuştum ignemi ben en az 12 gün geçtikten sonra test yapmayı düşünüyorum inşallah görürüz pozitifleri

Ben de beklemedeyim bu ay ilk defa klomen ve ovitrelle kullandım 14 Aralık'ta olmuştum ignemi ben en az 12 gün geçtikten sonra test yapmayı düşünüyorum inşallah görürüz pozitifleri
İnşallah ya benim 1 buçuk sene oldu polip aldım histeroskopiyle şimdi de yumurta tembelliği çıktı amh 1.15 umarım bu ay güzel haberi alırız

şimdi yaparsan pozitif çıkar bosuna ugrasma en net 14 15.gün gaz etkiside normal ben ekimde vuruldum hala daha bagırsaklarım düzelmedi haftalardır gaz sancısı çekiyorum ne igneymiş ya

şimdi yaparsan pozitif çıkar bosuna ugrasma en net 14 15.gün gaz etkiside normal ben ekimde vuruldum hala daha bagırsaklarım düzelmedi haftalardır gaz sancısı çekiyorum ne igneymiş ya
Haklısın yok yere umutlanmayayım bekleyeceğim biraz ama şişkinlik ve gaz devam ediyor birde ara ara kasık ağrım var artık hayırlısı

Bende bu ay klomen ve ovitrelle kullandım iğneyi 16 Aralık'ta oldum bugün 5.gün. iğne etkisinin geçip geçmediğini anlamak için gebelik testi yapıyor herkes genelde iğneden 10 gün sonra ikinci çizgi silik diyolar bende bugğn yaptım ama benim ikinci çizgi hayalet çizgi gibi belli belirsiz bu kadar erken vücuttan atılır mı acaba

Pazar günü şiddetli karın ağrım oldu hâla da devam ediyor kasık ağrılarım oluyo günde kahverengi lekelenmem oldu bir kere. Acaba kist mi oldu ne oldu bilemiyorum kafam karıştı

Benim de 12 gün oldu bekliyorum 15. günü ilkinde olmadı ikinci deneyişim ama hiç umut edemiyorum 3 düşükten sonra sadece korku hayal kırıklığı

Benim de 12 gün oldu bekliyorum 15. günü ilkinde olmadı ikinci deneyişim ama hiç umut edemiyorum 3 düşükten sonra sadece korku hayal kırıklığı
Canim üzme kendini enazindan hamile kalabiliyorsun ben hiç kalmadim test yapsan çıkar belki

Adet olcammi olmucammi diye dusunmektense test yapmak beni daha çok rahatlatıyor enazindan olucam diyorum kendime olmadı diyorum

Bana kalsa her gün yapicam canım ama daha iğne etkisidir 10.gunden itibaren yapmayı düşünüyorum
Bende iğne etkisinin geçip geçmediğini anlamak için bugünden itibaren yapmaya başladım zaten baya silik çıktı bugün 5.gün olmasına rağmen büyük ihtimalle 7 yada 8. Günde tamamen iğne etkisi geçmiş olur diye düşünüyorum

Adet olcammi olmucammi diye dusunmektense test yapmak beni daha çok rahatlatıyor enazindan olucam diyorum kendime olmadı diyorum
Benim kasık ağrılarım var nedenini anlamış değilim bu kadar erken olmaz diye düşünüyorum ama iğne de vücuttan atılmaya başladı teste göre yani iğnenin ağrısı da olamaz artık. Kafam çok karışık

Bencede canım bide olsa bile 10 günde anca dollenir diyorlar bir 12 13 günü bulur diye düşünüyorum

Benim dokununca göğüs uçlarım aciyor sadece canım bide hafif bir ağrım var çok değil yada sürekli uzandigimdan ağrıyor diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…