Çatlatma iğnesi

nuresra

Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2022
78
59
26
Merhabalar aranıza yeni katıldım:)
Adetimin 5. Günü klomen kullanmaya başladım günde iki doz
Adetin 16. Günü kontrole gittim 16 ve 29 mm iki tane yumurtam vardı 19 temmuzda otrivelle çatlatma iğnesi yaptırdım iğnenin vücutta kaçıncı günde etkisi bitiyor ve ne zaman test yapmam lazım cevaplarsanız çok sevinirim

Hanımlar iyi geceler. Ben birşey demek istyorum. Hani çatlatma iğnesi vurulduktan sonra 14.güne kadar testlerde çift çizgi çıkıyor diyorsnz ya. Şimdi denedim. Çatlatma iğnesi vurduralı 4 gün oldu. Ve çift çizgi çıkmadı. Onu görmek için denemiştm ama çift çizgi çıkmadı. Bilginiz olsun

Merhaba ben bugün klomene başlayacağım 5 gün kullanıp kontrole gideceğim saatleri nasıl söylüyor hiç bir fikrim yok ama korkuyorum çok zor bi süreç inş bende güzel haberler veririm peki ekstra bir şey yaptınızmı öneriniz varmı acaba

Yumurtalarının boyutuna göre iğneyi yapacağın günü saati ve ona göre de ilişki saatlerini de söylüyor inşallah tek seferde olur

ay inş çok denedik olmadı ve kürtaj sonrası toparlanma evresi çok zordu iğne yapmama ihtimali varmı acaba sizin nasıl oldu
Benimde ilk klomen kullanımım ve ilk ayda çatlatma iğnesi verdi adetin 11. Günü çağırdı iki tane 18.5 mm yumurtan olmuş dedi ertesi gün sabah vurulmam için iğne verdi, iğneden yarım saat sonra ilişki ve ertesi günün akşamı sonraki günün sabahı ilişki dedi ama biz akşam yapınca sabah yapamadık ertesi akşam yaptık bakalım olabilecek mi
Genelde iğneden 36 saat sonra ilişki kesin olsun diyorlar çünkü yumurta 36 saat sonra çatlıyormuş

ay çok heycanlı inşallah tutar güzel haberlerinizi bekliyorum benide pazartesi çağırdı benimde adetimin 11. günü oluyor merakla bekliyorum bu ay nasıl geçecek bilmiyorum

Merhaba beni 13. Gün çağırdı 5 gün klomen kullanmıştım geçen hafta pazartesi çatlatma iğnesi oldum bende bekliyorum bakalım Allah hepimize nasip etsin benim ilişkiden sonra çok ağrılarım oldu 2. Çatlatma iğne Di bu

merhaba benımde 9.günüm gögüslerim asırı hassas hassasıyet basladı ve bel ağrım var ara ara aynı adet olacakmıs gibi siizin nasıl

Amin inşallah canım Allah razı olsun Allahım isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin❤
Hayırlı olsun kardeşim amin Burdaki herkese de aynı mutluluğu nasip etsin inşallah Allah
Ben de catlatma iğnesinin 11.günündeyim. test yapmadım hiç, sakince bekliyorum. Sadece şunu sormak istiyorum. İnanılmaz bir kasık ağrısı, sık tuvalete çıkma (çoook aşırı), özel bölgede yanma, halsizlik ve sabahları aşırı mide bulantısı oluyor. Eminim igne ekisi bu ama bu kadar çok belirti yaşayan var mı otrivelle sonrası merak ettim. Vücuduma ağır mı geldi iğne anlamadım. Bu arada hiçbir sorunumuz yok eşimin ve benim. Hayatım epey stres bu yüzden hamile kalamıyorum bu yaz kafa dinledim ve bu tedaviye başladım.
İLUNGA (F vitamini), FEMARA ve Otrivelle tedavisi uyguladı doktorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…