Çatlatma iğnesi

nuresra

Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2022
78
59
26
Merhabalar aranıza yeni katıldım:)
Adetimin 5. Günü klomen kullanmaya başladım günde iki doz
Adetin 16. Günü kontrole gittim 16 ve 29 mm iki tane yumurtam vardı 19 temmuzda otrivelle çatlatma iğnesi yaptırdım iğnenin vücutta kaçıncı günde etkisi bitiyor ve ne zaman test yapmam lazım cevaplarsanız çok sevinirim

Merhabalar aranıza yeni katıldım:)
Adetimin 5. Günü klomen kullanmaya başladım günde iki doz
Adetin 16. Günü kontrole gittim 16 ve 29 mm iki tane yumurtam vardı 19 temmuzda otrivelle çatlatma iğnesi yaptırdım iğnenin vücutta kaçıncı günde etkisi bitiyor ve ne zaman test yapmam lazım cevaplarsanız çok sevinirim
merhaba pcos muydunuz acaba

Sabah verdim ama yarın çıkacakmış sonuç iğneden sonra günleri geciremedim şimdi yarın hiç olmayacak gibi 🥺
Sağlık ocağında verdin sanrm keşke hastaneye gidip verseydin 1 saate çıkıyordu
Malesef sağlık ocağına gittim yakın diye ebe öğleden önce çıkar dedi doktor yarın çıkar ne olacağı belli değil
Yarın çıkar bekliyelim bakalım hayırlısıyla 😍

Kızlar selam bende pazartesi 12 de çatlatma iğnesi vurundum salı gece 12 de ve sabahında beraber olduk çarşamba akşamda birlikte olduk salı gece 12 den beri kasık ağrım var bu normal mi yoksa inşallah dölleniyor mudur yardımcı olursanız çok merak ediyorum çünkü

Kızlar selam bende pazartesi 12 de çatlatma iğnesi vurundum salı gece 12 de ve sabahında beraber olduk çarşamba akşamda birlikte olduk salı gece 12 den beri kasık ağrım var bu normal mi yoksa inşallah dölleniyor mudur yardımcı olursanız çok merak ediyorum çünkü
O iğnenin etkisinden olur canım ben 14 gün ağrıdı sürekli değil ama çok ayakta durunca ağrıyordu şimdi de hafif ağrısı var bebeğim tutunmaya çalışıyor galiba o yüzden ağrıyor şimdi 🤭🤭🤭

X