Çatlatma iğnesi

nuresra

Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2022
78
59
26
Merhabalar aranıza yeni katıldım:)
Adetimin 5. Günü klomen kullanmaya başladım günde iki doz
Adetin 16. Günü kontrole gittim 16 ve 29 mm iki tane yumurtam vardı 19 temmuzda otrivelle çatlatma iğnesi yaptırdım iğnenin vücutta kaçıncı günde etkisi bitiyor ve ne zaman test yapmam lazım cevaplarsanız çok sevinirim

Hayırlı olsun kardeşim amin🫂 Burdaki herkese de aynı mutluluğu nasip etsin inşallah Allah 💙
Ben de catlatma iğnesinin 11.günündeyim. test yapmadım hiç, sakince bekliyorum. Sadece şunu sormak istiyorum. İnanılmaz bir kasık ağrısı, sık tuvalete çıkma (çoook aşırı), özel bölgede yanma, halsizlik ve sabahları aşırı mide bulantısı oluyor. Eminim igne ekisi bu ama bu kadar çok belirti yaşayan var mı otrivelle sonrası merak ettim. Vücuduma ağır mı geldi iğne anlamadım. Bu arada hiçbir sorunumuz yok eşimin ve benim. Hayatım epey stres bu yüzden hamile kalamıyorum bu yaz kafa dinledim ve bu tedaviye başladım.
İLUNGA (F vitamini), FEMARA ve Otrivelle tedavisi uyguladı doktorum.
Çok teşekkür ederim Rabbim isteyen herkese hayırlı evlat nasip etsin
İğneyi yaptırdığımda benimde çok kasık ağrılarım vardı şuan bile ara ara oluyor benim küçük mercimek doğru durmuyor galibao yüzden agrım oluyo🤭

Kızlar merhaba, bugün adetimin 1.günü, randevu bulamadım pazartesi doktora gideceğim bu ay letu ve çatlama iğnesi denenecek. Daha önce klomen kullandım yumurta oluştu kendiliğinden çatlamaya bırakılmıştı. bu ay çatlama iğnesi olmazsa artık aşılamaya geçeceğiz. İnşallah bu ay hayırlısıyla güzel haberi alırız 😌 Letu da çatlama iğnesi kaçıncı gün yapılıyor acaba, deneyimli olanlar yanıtlarsa sevinirim 😊😊

Merhabalar aranıza yeni katıldım:)
Adetimin 5. Günü klomen kullanmaya başladım günde iki doz
Adetin 16. Günü kontrole gittim 16 ve 29 mm iki tane yumurtam vardı 19 temmuzda otrivelle çatlatma iğnesi yaptırdım iğnenin vücutta kaçıncı günde etkisi bitiyor ve ne zaman test yapmam lazım cevaplarsanız çok sevinirim
Canım benim şuan 7.günüm iğneden sonra özellikle geceleri hafif mide bulantısı oluyor gaz sancısı gibi birden giriyo ağrı biraz devam ediyo ve çok gaz problemi yaşıyorum özellikle 2 gündür sence iğnenin etkisi olabilirmi sende de böyle olmusmuydu

X