Çatlatma iğnesi

nuresra

Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2022
78
59
26
Merhabalar aranıza yeni katıldım:)
Adetimin 5. Günü klomen kullanmaya başladım günde iki doz
Adetin 16. Günü kontrole gittim 16 ve 29 mm iki tane yumurtam vardı 19 temmuzda otrivelle çatlatma iğnesi yaptırdım iğnenin vücutta kaçıncı günde etkisi bitiyor ve ne zaman test yapmam lazım cevaplarsanız çok sevinirim

İğneden 14 gün sonra test yapabilirsiniz

Teşekkür ederim daha kan tahlili yaptırmadım var mı yok mu emin değilim inanamıyorum daha doğrusu 14. Gün yaptım canım

Teşekkür ederim daha kan tahlili yaptırmadım var mı yok mu emin değilim inanamıyorum daha doğrusu 14. Gün yaptım canım
Bende bugün yaptrdm bakalım inşallah tutar ya benimde

Bende adetimin 3. Günü femaraya başladım 10 gün kullandım 29 ağustosta çatlatma iğnesi oldum . O günden beri kasık ağrısı bel ağrısı devam ediyo . Acaba ilacın etkisi mi yoksa döllenme etkisi mi bilemedim sende ne gibi etkileri olmuştu ilacın

Birde çatlatma iğnesini ilk kez mi kullandın

Merhaba. Haziran ayinda ovitrelle ignesi oldum malesef regl oldum olumsuz sonuclandi. Bu ay 7. gun adetim gecikti goguslerim sisti ama olamiyorum. Bu igne reglli duzenini bozar mi? (Hamile olamam esim 1 aydir yurtdisinda)

Benim bugün iğneden sonra ki 15. 16 günüm benim hâlâ kasık agrım var anlattığım çoğu kişi bebiş tutunmaya çalışıyordur o yüzden agriyordurdedi şuan bile baya kasıkagrım var yarın kan tahlili yaptıracağım herşey yarın belli olacak

Merhaba. Haziran ayinda ovitrelle ignesi oldum malesef regl oldum olumsuz sonuclandi. Bu ay 7. gun adetim gecikti goguslerim sisti ama olamiyorum. Bu igne reglli duzenini bozar mi? (Hamile olamam esim 1 aydir yurtdisinda)
Düzeni bozar mı hicbir bilgim yok canım stres yapmış olabilirsin o yüzden gecikmiştir ama yinede bi doktora git istersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…