Çatlatma iğnesi

Selam canim, hayır rahim kalınlığı iyi olursa ilaca gerek yok, ultrason kağıdında falan rahim kalınlığıyla ilgili bilgi yazıyormu en az 7-8 mm olması gerekir sanırım
Hangisi acaba 7 cm yazan bir yer var ama orası mı? fotoğraf ekledim.

Eklentiler

• 4E7300D1-60F0-4A61-A89B-975E82223696.jpeg
    101,2 KB · Görüntüleme: 34
O kadar çok yorum okudum ki bazıları 14. Gün kesin regl oluyorsunuz diyor bazıları regl tarihini bekle diyor. Eğer sabredebiliyorsanız bekleyin her negatif test insanı daha fazla yoruyor çünkü.
Şimdi olmuşum saat sabah 6 yaa bugunde bitti olmadim diyordum dün yorgunluğumu anlatamam.bide silik çizgiyi gordum en iyi test alip

Dua etmez olur muyum Allahım sana da nasip etsin Allahım cani gönülden isteyen herkese ama herkese nasip etsin Ama buralardan gitmeee Sana çok alıştım ben
Amin canım ben de size alıştım farkındaysanız burdayım gercekten bebegın de bır vaktı zamanı var ve onu bız bılemıyorz beklıyorz sadece alıştm sanırım ama Rabbım hiç aklım da soru işaretı bıle olmadan adet gormemı nasıp ettı cok buyuk bır mutluluk şükürler olsun Rabbim sizden de razı olsun

Grıp olmustun dımı canım eşin geldı mı pekı doktora gttınız mı kendıne cok dıkkat et canım
Grip olmadım canım dün acildeydim yine bağırsak enfeksiyonu geciriyormusum, antibiyotik falan yazdı doktor, eşimde gelecek 1 2 güne inşallah yola çıkıyor
Çok sagolasin canım sen nasılsın iyi misiinn

Kızlar dün benim çatlatma iğnesinden sonra 9. Günümdü suralab gebelik testi yaptım ama negatif gördüm çok üzüldüm bu kadar erkenden öğrenmiş mi oluyorum yani hamilelik gerçekleşmemi mi çok üzüldüm

Şimdi olmuşum saat sabah 6 yaa bugunde bitti olmadim diyordum dün yorgunluğumu anlatamam.bide silik çizgiyi gordum en iyi test ali
Şimdi olmuşum saat sabah 6 yaa bugunde bitti olmadim diyordum dün yorgunluğumu anlatamam.bide silik çizgiyi gordum en iyi test alip
Bence bi kan testi ver. Ben de regl oldum ama olmadan önce yaptığım tüm testler negatif çıktı. Kan testi için regl dönemimi bekliyordum Kİ oldum. Silik çizgi olduysa belki olabilir.

Bence bi kan testi ver. Ben de regl oldum ama olmadan önce yaptığım tüm testler negatif çıktı. Kan testi için regl dönemimi bekliyordum Kİ oldum. Silik çizgi olduysa belki olabilir.
Hiç sanmıyorum ama gozlemlicem kendimi yorumları okudum predictor yanlış gösterdiği için şikayetler var silik cizgi için 3.denemem di igneyi yine olmadı nasip

Grip olmadım canım dün acildeydim yine bağırsak enfeksiyonu geciriyormusum, antibiyotik falan yazdı doktor, eşimde gelecek 1 2 güne inşallah yola çıkıyor
Çok sagolasin canım sen nasılsın iyi misiinn
Cok geçmiş olsun canım benım inşAllah kazasız belasız gelsın valla ben adet oldugum için kesınlıkle kotu degılım ıyıyım aslın da sadece bızım evde kalorıferın bu cevırme yerımı dugmesı mı dıyeyım ordan su sızıyor merkezı sıstem dıye 3 saatlık işimiz var bır de kayınvalıdem bugun hastaneye yatcak yarın amelıyatı var ben bu ay doktora gidemeyecğim malesef gunlerımızı denk getıremeyız bosuna ilaç kullanmıs olurum oyle bıraz streslıyım

Allah razı olsun canım insallahh
Cook geçmiş olsun sizlere de kuzum çok mu ağır ameliyatı siz yanında kalacaksınız sürekli sanırım, sıkma canını böyle düşünürsen hayatı kendine zindan edersin. Vardır bunda da bisey belki senin içinde biseyle uğraşmak en iyisi olacak. Sadece sen mi bakacaksın yoksa başka biri daha olacak mı kuzum

Hayır canim burda yazmiyor , inşallah iyidir , iyi olmasa doktor söylerdi bence
Doktoruma hem güveniyorum hemde sanki beni tüp bebeğe yönlendirmek için öylesine geçiştirdiğini düşünüyorum. Cünkü ilk muayene gittiğimde bana ve eşime vitamin verdi statera plus diye ve özellikle almam gereken bi eczane adı söyledi muhtemelen anlaşmalı eczanesi vitaminlerin fiyatı da 760₺ tuttu. Yani onun dışında mesela forumda okuduğuma göre bazı doktorlar iğneden bi gün önce ilişki 36. Saat ve gün aşırı ilişki vermiş. Benim doktorum sadece 12. Ve 36. Saat söyledi. Eğer iğnenin etkisi 14. Gün çocuk olmadığı zaman regl olmamızı sağlıyorsa ben 17. Gün regl oldum. Demek ki 3 gün geç çatladı yumurtam ve 36. Saatten sonra ilişki olmadığı İÇİN bebek olacağı varsa bile olmadı. Kafam çok karışık

Kızlar cumartesi günü çatlatma iğnesi vuruldum bugün bir damla kadar kahve rengi lekelenme oldu normal mi sizce sağlı sollu samcılarım hala devam ediyor bide

Canım agır amelıyat şah damarından amelıyat olcak 5 gun hastane de kalcam sonra da eve getırırız inşAllah yanı dıyorum ya ben sadecw bu ay tedavıyı es geccem bırdahakı ay inşAllah Rabbim nasıp ederse tekrar başlıcam fazlasıyla kafam dagılcak zaten bu ay olmaması ıyı oldu Rabbim en dogru zamanı bılıyor gercekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…