Çatlatma iğnesi

Allaha şükürler olsun ki gercekten zamanı gelınce oluyor demekki Rabbim herseyi bizden daha ıyı bılıyor o yuzden ben de rahatım tek dediğim istediğim şu zaman gecsın de regly olcaksam olayım hamıleysem öğreneyım inşAllah

İnşallah kuzum öncelikle hakkında hayırlısı neyse o olsun inşallah çok güzel haberler alırsın

Kızlar ben bugün dışarı çıkınca baya üşüdüm dondum hatta şimdi kasıklarım ve belim ağrıyor birşey olur mu korktum çok hala ısınamadım geleli 4 saat oldu ondan mıdır

Kızlar selam , öncelikle stres konusunda şunu söylemeliyim ki stres bağışıklığı düşüren çok negatif bir tetikleyici. Evet stres kısırlık sebebi olabilir ancak bunun için yoğun bir stres gerekir yani kronik olmali artik , kafayi tamamen buna takmak gerekli. Zaten sürekli bu düşünceyle meşgulseniz bir süreden sonra rüyalarınızda bile bu konu ile ilgili semboller görmeye başlıyorsunuz. Zihinden gecen yogun olumsuz dusunceler neticesinde beyin stres hormonu salgilar. Bu süreçte hepimizin aklindan negatif dusunceler geciyor buna engel olmak imkansiz ancak bu düşünceleri söze dökmemeye çalışın. Ağzimizdan cikan her söz gerçekleşme potansiyeli taşıyan bir mesajdır. Mesajlarimiz daima dogurganlikla ilgili olsun. Zihnen ve bedenen hazırım , bana emanet olarak gelecek bebeğimi bekliyorum şeklinde düşünün. Benim de çok karamsar günlerim , aglamaktan uyuyamadigim gecelerim , kendimi salıp dağılmak istediğim anlar oldu. Ancak duygularimiza yenilmeyelim. En büyük savaş bu olumsuz düşüncelerle oluyor zaten.
Hepimiz inşallah doğru zamanda saglikla dünyaya gelen evlatlarimiza kavuşalım

Yaaa sıkma sakın canını zamanı değilmiş demekki ama inanıyorum olacak olmaması için bi neden yok duamdasın
Bu ay doktora gıtmıcem sanırım bır dahakı aya kaldı Allahın ıznıyle kayınvalıdemın amelıyat durumları var ve tam yumurtlama zamanlarıma denk gelıyor olsa da bırlıktwlık olamaz o yuzden bana dua edın kızlar hep dualarımdasınız

Dua etmez olur muyum Allahım sana da nasip etsin Allahım cani gönülden isteyen herkese ama herkese nasip etsin Ama buralardan gitmeee Sana çok alıştım ben

İyi yapmışsın canim inşallah kalınlaşır bebeğin sana tutunur sorun yalnızca pcoysa merak etme her türlü tedavisi var
Selam Benim doktorum bana rahim kalınlığı bilgisini vermedi tutunması için de herhangi bir ilaç önermedi. Her ovitrelleden sonra rahim kalınlaşsın diye kesin veriliyor mu ?

Selam Benim doktorum bana rahim kalınlığı bilgisini vermedi tutunması için de herhangi bir ilaç önermedi. Her ovitrelleden sonra rahim kalınlaşsın diye kesin veriliyor mu ?
Selam canim, hayır rahim kalınlığı iyi olursa ilaca gerek yok, ultrason kağıdında falan rahim kalınlığıyla ilgili bilgi yazıyormu en az 7-8 mm olması gerekir sanırım

Iyi aksamlar 2.3gun önce buraya yazmıştım test sonucumu paylaşmıştım sizinle 16ocakta catlatma ignesi olmuştum bugun iğnenin üzerinden 15.gunu adet olmadım igneyi vuruldugumjz gunden mi sayıyoruz 14gunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…