Çatlatma iğnesi

Çok güzel haberler var demek senden lütfen biliyorum zor ama rahat olmaya bak stres yapma bu stres bizim en büyük düşmanımız Şu an sadece kendine odaklan olumsuz hiçbir şey düşünme inşallah daha güzel haberlerini de alırız canım

Rabbim şifa versin inşAllah cok sevindim inan Allaha şükür benım de içim rahatladı Allahıma şükürler olsun ki güzel cıkmıs

İnşallah canım inşallah 1 hafta da hersey üst üste geldi inan, tek başımayım bari rahatsızlık çekmeyeyim de ters bisey olmasın idare ederim diye düşünüyorum hep. İnşallah atlaticam bunu da çok sagolasin

Hersey bazen üst üste gelıyor bılıyorum ama bunda da bır bakıyorsun hayır varmıs dıyorsun inşAllah atlatıcaksın ben eminim rica ederim sen de cok sagol

Hersey bazen üst üste gelıyor bılıyorum ama bunda da bır bakıyorsun hayır varmıs dıyorsun inşAllah atlatıcaksın ben eminim rica ederim sen de cok sagol
Aynen öyle canım ona bisey olmasın da katlanırım herseye allahin izniyle
İnşallah sizlerden de güzel bebis haberleri alırız bi an önce

Canım sen çatlatma iğnesi vs oldun mu kacıncı gunun bugün

Canım sen çatlatma iğnesi vs oldun mu kacıncı gunun bugün
Canım ben çatlatma iğnesi kullanmadım ağustos ayında bir aşılamam var negatif oldu aslında yumurtlama çatlama onların hepsi oluyor eşimde de sorun yok polikistikover görünümlü yumurtalıklar var bende diloşun mesajını görünce yazdım

Aminn ben regly olcakmıs gıbı hıssedıyorum
Insallah olmazsın canım da bebis haberi alırsın inşallah amiin
Güzel haberler alırsın canım inşallahh

Merhaba insallah hepimiz hamile kalırız tek dileğim bu.sizlere bisey danışmak istiyorum bende catlatma ignesi oldum bu ayın 16sinda bugun 13.gunum dün erken gebelik testi yaptım silik cikti ama bilemedim gölge mi değil mi hemen cikti bide silik cizgi 3dk geçmeden iğnenin etkisi de olabilir diyorum aranizda yaşayan var mı böyle bel agrim çok var goguslerim dolgun ama acıma yok ilkdefa

Pko var bende geçen ay drencim oldugunu öğrendim.glukofen hapina basladim bu ayda famera kullandım 5gun yumurta 1tane vardi sağda 20mm catlatma ignesi verdiği 3gunu değerlendirdik bekliyorum ama geçmiyor vakit
Testin icini açtığım için biraz bozuldu bizaman sonra silik cizgi fotoğrafta net gözükmüyor ama elimde gayet net pembemsi

Canım bende iğneden sonra 12. Gün test yaptım çift çizgi çıktı ama bilemedim iğnenin etkisi mi diye sevinemedim en güvenilir kanda beta hcg baktır canım ben hamileymişim meğer iğnenin etkisi değilmiş

Bende öyle sevinemedim oysaki yarin 14.gun yapsam cikar sanırım ama adet olacakmış gbi agrim ve akintim var sizin de böyle oluyormuydu belirtiniz nelerdi

Bende öyle sevinemedim oysaki yarin 14.gun yapsam cikar sanırım ama adet olacakmış gbi agrim ve akintim var sizin de böyle oluyormuydu belirtiniz nelerdi
Benimde kasık ağrım vardı göğüslerim şişti ben de adet olcak gibiydim bacaklarıma vurdu en son ağrı kesin regl oldum dedim hatta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…