Çatlatma iğnesi

Hepsine daha önceden bakilmisti canım ama bu ayda olmazsa tekrar hsg sperm testi yaptıracağız bir de aşılamaya gecicez artık bakalım
Olur bu ay olumsuz dusunme. Yine de tabi ileriye donuk plan kurmak lazim her ihtimali goz onune alarak. InsaAllah gerek kalmaz aşilamaya falan. Guzel haberi verirsin bir kaç gune

Mende qanama lekelenme çox olurdu deye tez tez cagirirdi. Ama hekimim ozu elemirdi uzini. Rdm.de mualice alirdim. Kamran nagiyeve. Sen indi kimin yanina gedirsen?
Menim hekimim 6 saylı doğum evinde işliyir ele uziyede orda düşürdüm, yaxşıdı hamısı uzistde hekimin özüde , prosta cox gec çağırırlar elebil müayineye

Menim hekimim 6 saylı doğum evinde işliyir ele uziyede orda düşürdüm, yaxşıdı hamısı uzistde hekimin özüde , prosta cox gec çağırırlar elebil müayineye
He baci da hamilelik muddetinde cemi 3-4 defe uziye cagirilmişdi. Coxu ele cagirir. Menim durumum ferqliydi. Hekim deyirdi 1 ay sonra gel. Men 1 hefte sonra aşiri qanamayla yazirdimki durum budu. Deyirdi sabah düş uziye. Bele

He baci da hamilelik muddetinde cemi 3-4 defe uziye cagirilmişdi. Coxu ele cagirir. Menim durumum ferqliydi. Hekim deyirdi 1 ay sonra gel. Men 1 hefte sonra aşiri qanamayla yazirdimki durum budu. Deyirdi sabah düş uziye. Bele
Qanaman neden olurdu? Hematom variydi? Mende 7 heftede qanama olmuşdu sora iyne derman yazdı hekim , dayandı

Mendede ele texmini o boyda hematom variydi bir defe qan geldi emelli başdı elebildim uşaq düşdü , sora iyne zad vurduq birde qan gelmedi
Men indi test eledim ilk 10 deqde az da olaa goeunen bir xet cixdi ama telefona dusmez men gorurem. Ama bele birsey varki testin idrar yerine sidik damladannan sonra sidik o test penveresine yayildi içeriden. Halbuku 3 damla damlatmişdim. Çox da yox. Testin içi tamam pembelewdi. Sonra hardasa 6 deq sonra çekildi o qizariqliq Tnin qabaginda da xett gordum. Indi bilmirem o sidik daşdi deyemi iz buraxdi. Bugun gunorta birin de ederem gorum bu wupeli qaldi. Mende axsam yuxu gordumki kiseni goruruk uzide. Içinde qan var. Hekim dedi sagliqsjzdi 😔

eger varsa hele çox tezedi ancaq seher ilk sidikde çıxar, bu elediyin ilk sidik olmuyub ola biler ona göre çıxmadı, birincide qalandan sora biraz tündleşmedi heç? Telefonda görünmez yeni?
Mende testler qalan kimi içi saralire. Men de atiram . Uzagi 1 saat saxliyiram. Vidyoya çekdim ama ola bilsin gormeyesize vidyodan screen edende ekebil kolgelenir. Gorum gozle gorulur birsey olsa ataram. Çooox silikiydi ama ilk 1o deqde gorurdum(

eger varsa hele çox tezedi ancaq seher ilk sidikde çıxar, bu elediyin ilk sidik olmuyub ola biler ona göre çıxmadı, birincide qalandan sora biraz tündleşmedi heç? Telefonda görünmez yeni?
Gorunmure yaxinnan baxma. Kuxnanin iwigi da biraz da rengi soldurub. Uzaqdan tut gor T.nin baw hissesinde gorursen? Sekilde men de ayird eliye bilmirem. Video atmaq olsaydi atardim. Orda gorunur ama screen edende elebil bir ton bulaniqlaşir

Eklentiler

• VideoCapture_20220118-123253.jpg
    VideoCapture_20220118-123253.jpg
    33,7 KB · Görüntüleme: 24
Hepsine daha önceden bakilmisti canım ama bu ayda olmazsa tekrar hsg sperm testi yaptıracağız bir de aşılamaya gecicez artık bakalım
Canim testime bakar misin? Sabahki boyleydi ama 3 saat sonra yaptigimda birsey çikmadi( bu resim 10 dk sonunda çekildi. Resme iyi dhsmedi vidyodan kesdigim için ama goruyordum(

Gorunmure yaxinnan baxma. Kuxnanin iwigi da biraz da rengi soldurub. Uzaqdan tut gor T.nin baw hissesinde gorursen? Sekilde men de ayird eliye bilmirem. Video atmaq olsaydi atardim. Orda gorunur ama screen edende elebil bir ton bulaniqlaşir
İlk baxanda görünür bilinirki orda nese var, inşallah hele teze teze yükselir ona göre beledi🤲🤲🤲🤲testin varsa sabah ilk idrarla yoxla yene, gün erzinde eleme onda bilinmir

X