Çatlatma iğnesi

Yerleşme falan ola bilir mi? Ama birşey de var sende igneden once de çatlayan yumurta vardi di mi? Oyle hatirliyorum sonra bir kaçi da buyudu diye igne verdi doktor. Ilk çatlamanin uzerinden kaç gun geçti acaba?

Yerleşme falan ola bilir mi? Ama birşey de var sende igneden once de çatlayan yumurta vardi di mi? Oyle hatirliyorum sonra bir kaçi da buyudu diye igne verdi doktor. Ilk çatlamanin uzerinden kaç gun geçti acaba?
Evet canım şimdi onlar biri 28 Aralık biri de 31 Aralık'ta oldu.Ama son 3 yumurtanin biri 6 Ocakta gece 7 Ocakta iğne 9 ocaktada ikisi çatladı bu ay ben tam bir Arap saçı 3 gün sağ tarafta çok kötü ağrı şimdi de solda ağrı var rahimde ağrı oluyor ani olarak girip çıkan o kadar

Yumurtalik şok geçirmişdir bu ay kesin test yapsan aslinda zaten igne etkisinden çikar ama aralik ayindakilar tutmuşsa o zaman baya baya koyu çikar. Bir fikir olur en azindan

Yumurtalik şok geçirmişdir bu ay kesin test yapsan aslinda zaten igne etkisinden çikar ama aralik ayindakilar tutmuşsa o zaman baya baya koyu çikar. Bir fikir olur en azindan
Kesinlikle vücut kafayı yedi sürekli Yumurtlama sürecine girmekten

Eklentiler

• IMG_20220114_074542.jpg
    125,5 KB · Görüntüleme: 30
  • IMG_20220113_073459.jpg
    88,6 KB · Görüntüleme: 25
Men dufastondan 2 maksimum 3 gün sonra xestelenirdim, sende cox keçibe elebil , test elememisen heç?
Keçen ay 16si xestelendim. Sabahi gozlurem. Hem bezen olub mende derman bitiminden 1 hefteden çox kecende aybaşi olmuşam . Ama ağ axintim var dunen vapwe cox oldu. Dedim goresen ovulyasiya olarmi. Ama mamagil gelmişdi gec getdiler yorgunuydum heç demedimde yoldaşima deneyek falan. Aybasi olmasam 1ci gun ederem

Inshallah can, mwnde normal aybasi vaxti yoxdu ona gore derman qutaran kimi xestelenirdim, normal aybasi vaxtin varsa kecmeyin gozle inshallah kecer bebish xeberin verersen bize burdan

Inshallah can, mwnde normal aybasi vaxti yoxdu ona gore derman qutaran kimi xestelenirdim, normal aybasi vaxtin varsa kecmeyin gozle inshallah kecer bebish xeberin verersen bize burdan
Menim de yoxdu ama aybawinin 16ci gununnen başladim dufastonu ona gore yeqin 30 gun tamamlananda aybasi olaram deye dusunurem. Sende necedi veziyyet? Qan analizin tekrarladin? Elametlerin nelerdi?

Menim de yoxdu ama aybawinin 16ci gununnen başladim dufastonu ona gore yeqin 30 gun tamamlananda aybasi olaram deye dusunurem. Sende necedi veziyyet? Qan analizin tekrarladin? Elametlerin nelerdi?
Xq hele vermemishem evde test eliyirem tundleshir shukurbashqa analizler verdim testesteron progesteron falan hamisi artiq eksik cixdi tez mualiceye basladiq dusuk onleyici

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…