Çatlatma iğnesi

Ya kızlar biliyor musunuz içimi kocaman bir umut kapladı ya 🤗🤗🤗 rabbim boş çevirmez inşallah çok çok Amin
Çevirmez InsaAllah. Yumurtalarin guzeldi. Hem neden olmasinki. Başkalarinda bir yumurtayla ilk geceden oluyor. Benim adetim de çabucak gelse de tedavime başlasam 😊 ben de umut doldum. Heveslendim diyeyim 😍

Çevirmez InsaAllah. Yumurtalarin guzeldi. Hem neden olmasinki. Başkalarinda bir yumurtayla ilk geceden oluyor. Benim adetim de çabucak gelse de tedavime başlasam 😊 ben de umut doldum. Heveslendim diyeyim 😍
İnşallah canım inşallah ya ben de M Miskokulupapatyam görünce bir de progesteron böyle çıkınca Deli gibi Umut doldum

Kızlar şimdi benim bata 7 gün görünüyor ama daha yeni iğne oldum için genelde 17 gün sonrasını sayıyorum oda 24 ocağa denk geliyor
Igneden sonrasini hesapla. Hem igneden 17 gun sonraya zaten baya baya belli olur. Silik de çikmaz. Koyu olur. Sen igneden 13gun sonradan başlarsin test yapmaya. Adetini de o gunler olarak dusun

Igneden sonrasini hesapla. Hem igneden 17 gun sonraya zaten baya baya belli olur. Silik de çikmaz. Koyu olur. Sen igneden 13gun sonradan başlarsin test yapmaya. Adetini de o gunler olarak dusun
Şu anda 15 gün kaldı bakalım bir tarafım çok heyecanlı ama bir tarafım karanlık deli gibi korkuyorum ya yine olmadıysa 😔😔😔😔

Kızlaar meraba nasılsınız? Ben size bişey sorucam iğneden 13 gün sonra idrar testi pozitif çıkıyormu hiç karşılaştınızmı ?ben 11 gün yapmıştım cok silik çıkmışdı iğne etkisidir dedim, 13 gün baya belirgin şoktayım iğne etkiside bu kadar sürmez , hamilelikte bu kadar erken belli olmaz acaba test bozukmu 😳
Benim 13. Gün belli olmuştu kanda da canım olur niye olmasın

Canım senin de böyle krem gibi akıntı olmuş muydu az bu süreçte yaşadıklarını söyler misin
canim bende beyaz akıntı cok oldu , hala da var, hatta ben enfeksiyonmu kaptim diye düşündüm fazlaydı yani, bide bende göğüs agrisi oluyor iğne vurununca agrimaya başladı 10.günde falan baya azaldı agrı , sonra yeniden başladı ağrımaya

X