Çatlatma iğnesi

Kızlaar meraba nasılsınız? Ben size bişey sorucam iğneden 13 gün sonra idrar testi pozitif çıkıyormu hiç karşılaştınızmı ?ben 11 gün yapmıştım cok silik çıkmışdı iğne etkisidir dedim, 13 gün baya belirgin şoktayım iğne etkiside bu kadar sürmez , hamilelikte bu kadar erken belli olmaz acaba test bozukmu 😳
Var var varr. Bu kadar çikmaz bence. Bu testler yaniltmaz. Ay InsaAllahh vardir canimm🤲

Bende kendimi zor tutuyorum, günaşırı yapıcaktım yarin yapmak kararına geldim, şimdide yapardım ama ben su cok içiyorum silik milik çıkar ya da çıkmaz sabaha kadar uyuyamam sonra😂
Haqlisan. Ama mence yaniltmaz bu test. Yenede herseyi dusunek ama pozitiv netice uçun dua edek. Sbh ele çixan kimi ged qan ver. Men çox vaxt ege hospitalda verirdim analizler ya da neftcilerde. Maile neticeni atirlar ele 3 saat olmamiş

Haqlisan. Ama mence yaniltmaz bu test. Yenede herseyi dusunek ama pozitiv netice uçun dua edek. Sbh ele çixan kimi ged qan ver. Men çox vaxt ege hospitalda verirdim analizler ya da neftcilerde. Maile neticeni atirlar ele 3 saat olmamiş
İnşallah meni heleki bele yanıltmıyıb bidene keçen ay idi ondada cox kölge kimi çlxırdı onsuzda, evde test eliyim görsem tündleşir qan verecem inşallah🤲

İnşallah meni heleki bele yanıltmıyıb bidene keçen ay idi ondada cox kölge kimi çlxırdı onsuzda, evde test eliyim görsem tündleşir qan verecem inşallah🤲
He mende de bele olmuyub. Bunnan xeylem solgun olanda deyerim 19du. Sende 20den de çoxdu mence. Tundlewmese de qan ver. Bir gune ferq olmaya biler. Az da olsa çixsa ver. Xeyirlisi InsaAllah. Xeberlerini gozleyirikk

Günaydin kızlarr , test yaptim sanki bi tık daha koyu resmini eklicem şimdi

Eklentiler

• 20220110_082626.jpg
    20220110_082626.jpg
    113,5 KB · Görüntüleme: 25
X