Çatlatma iğnesi

Var var varr. Bu kadar çikmaz bence. Bu testler yaniltmaz. Ay InsaAllahh vardir canimm

Bende kendimi zor tutuyorum, günaşırı yapıcaktım yarin yapmak kararına geldim, şimdide yapardım ama ben su cok içiyorum silik milik çıkar ya da çıkmaz sabaha kadar uyuyamam sonra
Haqlisan. Ama mence yaniltmaz bu test. Yenede herseyi dusunek ama pozitiv netice uçun dua edek. Sbh ele çixan kimi ged qan ver. Men çox vaxt ege hospitalda verirdim analizler ya da neftcilerde. Maile neticeni atirlar ele 3 saat olmamiş

Haqlisan. Ama mence yaniltmaz bu test. Yenede herseyi dusunek ama pozitiv netice uçun dua edek. Sbh ele çixan kimi ged qan ver. Men çox vaxt ege hospitalda verirdim analizler ya da neftcilerde. Maile neticeni atirlar ele 3 saat olmamiş
İnşallah meni heleki bele yanıltmıyıb bidene keçen ay idi ondada cox kölge kimi çlxırdı onsuzda, evde test eliyim görsem tündleşir qan verecem inşallah

İnşallah meni heleki bele yanıltmıyıb bidene keçen ay idi ondada cox kölge kimi çlxırdı onsuzda, evde test eliyim görsem tündleşir qan verecem inşallah
He mende de bele olmuyub. Bunnan xeylem solgun olanda deyerim 19du. Sende 20den de çoxdu mence. Tundlewmese de qan ver. Bir gune ferq olmaya biler. Az da olsa çixsa ver. Xeyirlisi InsaAllah. Xeberlerini gozleyirikk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…