Çatlatma iğnesi

Yaxsiyam ccanim. Sen necesen? Ozumu yorgun. Bayaq yazdime. Hergun yuxular kabuslar gorurem. Son 8 aydi beledi. Ama kabuslar hec bele ard ardiyca olmamişdi. Indj de qisqirib oyandim. Psixiatr dedi nualiceni saxla birinci yuxunu duzenle. Travmanin tesiri davam edir. Bilmirem ne edim( Mence hechne fikirlesme. Tutan tutub zaten. Tutmuyubsa da sonraki aylar tutar. Ama mence alinib bu defe sizde xeyirlisiyle. Coxu hamile qaldigi ay onshz bu ay olmuyacaq deye dusunub onsuz. Beyin de rahat. 1 hefte go, açib yumuncaya qeder keçecek. Yaxsi olacaq.

Daha demin kotu ruyadan siçrayarak uyandjm. Ne olacak halim bilmiyorum. Daha 1 saat oldu yatali ya(((
Kuzum biraz yardım al lütfen psikolojik destek birde yatmadan önce Felak nas Ayetel Kürsi İhlas sürelerini elini kalbinin üzerine koyup oku güzelce bütün üstüne sür bir de sürekli salavat getirmeye çalış ya mucib esmasini sürekli oku canım bana çok iyi geliyordu

Yuxu şüuraltına tesir eden şeylere göre olur , sende şüuraltında qalıb yeqinki helede, mencede evvel o düzelsin , belkede ele o mane olur hamile qalmağına, herşey beyinle elaqelidi bu boyda bedeni idare eliyen odu , inşallah destek al onu düzelt , belke ele öz özüne hamile qalacaqsan Allahin izniyle

Hep okurum aslinda ama son zamanlar çok boşladim( yorgunluktan mi neden bilmiyorum. Tekrar eski duzenime donmem lazim

Yeqinki InsaAllah duzeler. Heyatimi etkiliyir( neçe aydi eyni mualiceleri aliriq. Sizden xoş xeber gelse mene o qeder umid olarkiii. InsaAllah. Test eliyende xeber edersiz

Yeqinki InsaAllah duzeler. Heyatimi etkiliyir( neçe aydi eyni mualiceleri aliriq. Sizden xoş xeber gelse mene o qeder umid olarkiii. InsaAllah. Test eliyende xeber edersiz
İnşallah mütleq xeber eliyecem olumlu yada olumsuz burda sizle paylaşanda rahatlaşıram ətrafimizda bizi tam başa düşenler yoxdu, burda hamımız bir birine oxşar veziyetdeyik yeqinki ona göre yaxşı başa düşürük ne hisler keçirdiyimizi

Eledi. Hem de burda heç tanimasaq da birbirimize sevinirik. Ama az qala oz qani bir qohumlarimiz paxilliq elesinler(

Nasılsın canım nasıl gidiyor iğnenin kaçıncı günü senin test yaptın mı hiç

Aynen , son zamanlar da silik çıkarıyor herkesde ,acaba bişeymi yapmışlar insanlar tekrarlamaya ihtiyac duyup daha cok alsınlar , valla herşey bekliyorum ben artık
Valla benim geçen ay adet olana kadar hep silikti ben Allah'tan artık gidiyorum 13 günü kan veriyorum öyle takip ediyorum yoksa salak gibi bekliyorum testleri inceliyorum

Ya bu ay adını koyamadığim bir umutsuzluk ve huzursuzluk var içimi kaplayan yine elim boş dönecek misim gibi hissediyorum sanki böyle enerjimi emiyorlar sizde de öyle mi kızla
Biliyomusun aynı içimdeki duyguları yazmışsln , kendim bile tam anlamıyordum şimdi okuyunca aha bendekide işte bu dedim, neden öyle oluyorki acaba ,bu defa da tutmazsa femaraya devam ediyimmi yoksa yok hiç karar vermedim

Biliyomusun aynı içimdeki duyguları yazmışsln , kendim bile tam anlamıyordum şimdi okuyunca aha bendekide işte bu dedim, neden öyle oluyorki acaba ,bu defa da tutmazsa femaraya devam ediyimmi yoksa yok hiç karar vermedim
İlacın etkisi 2-3 ay daha devam ediyormuş doktorum öyle demişti ama sen kendini şimdiden hazırlama yeni ayi düşünmeyi bırak şimdiye odaklan yeni aya daha çok var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…