Çatlatma iğnesi

Canım ben artık bir daha ki ay 10 günden itibaren 2-3 günde bir kan vererek takip edicem tam 15 tane idrar testi yaptım parama yazık valla en iyisi kan vererek takip etmek
Aynen canim bende o kadar yapmışımdır , ben kan testinede para dökmicem , 15 gün sonra bi tane test yapicam varsa çıkıcak yoktursada bidaha yapmicam

Benim testlerim hala böyle bakalım ne zaman negatife dönecek yarın sabah negatif olur artık diye umuyorum

Eklentiler

• IMG_20211213_112714.jpg
    IMG_20211213_112714.jpg
    46,5 KB · Görüntüleme: 32
B Buyuk_umutlar canım nasılsın iyimisin doktora gittin mi gidecektin
Iyiyim tesekkur ederim. Sen nasilsin? Demin okudum negatif çikmiş kan. Senin için daha erkendi zaten. Hayirlisi InsaAllah pozitife doner. Yarin gidicem InsaAllah. Adet de olmadim daha. Test de yapmadim. Eşim yine de akşam bir test alacak. Doktora gitmeden omce son kez yapicam. Çikacagini hiç dusunmuyorum ama yine de aon kez bakayim

Iyiyim tesekkur ederim. Sen nasilsin? Demin okudum negatif çikmiş kan. Senin için daha erkendi zaten. Hayirlisi InsaAllah pozitife doner. Yarin gidicem InsaAllah. Adet de olmadim daha. Test de yapmadim. Eşim yine de akşam bir test alacak. Doktora gitmeden omce son kez yapicam. Çikacagini hiç dusunmuyorum ama yine de aon kez bakayim
Ay çok heyecanlandım inşallah pozitif görürsün

Kaçıncı günün benim 13 günüm

X