Çatlatma iğnesi

Menim bu defekinden heç başım çıxmadı, hamilelik varsa niye heç tündleşmir test, testi eliyenden 5.6 deq sora kölge kimi çıxdı yene, indi baxıramki görsenir gözle quruyub bilinir
Mence bunlara aldanma. Menim de helede çixir. Hamilelik yaşamişiq. Ozmuz de bilirikki hamile olanda en çox iki gun goresen var? Deyirik. Testde tez ozunu gosterir. Kohne mesajlara baxsan noyabrin 15i,16si elediyim testlere bax. Emellice bilinir. Ama netice 0.5.. testler cox hessasdi cuzi artimi da qeyde ala bilirler. Men test etmiyecem. Hekime yaziliram. Sadece o gonderiw yazsin borulari yoxladim. Sende eyer sbh da artsa nese duwun. Testi tekrarla. Yoxsaki boşuna umid etmek de aybaşimizi gecikdirir. Ama sen en cox bir gun de gozle. Varsa artacaq. Kolge kimi yox normal gorunecek

Yoxdu mencede mendede , 1ci gün qan verecem deqiq bilim uje

Baxdın men atdigim testlere? Sende qanda 0.5 çıxanda bele görsenirdi testde?

Baxdın men atdigim testlere? Sende qanda 0.5 çıxanda bele görsenirdi testde?
0.5 çixan gun. Menee heç neqativ olmadi. Bu gonderdiyim şekiller ilk 5 deqde çixan şekillerdi. Yuz faiz nese var deyib iki yerde qan verdim netice ele cixdi iksinde de. Sende yoxdu demirem qetiyyen. Sadece 3 gun izle artim olmasa boš burax. Aybasinin 15ci gunuydu

Eklentiler

• Screenshot_20211211-135732_Gallery.jpg
    36,1 KB · Görüntüleme: 23
  • Screenshot_20211211-135717_WhatsApp.jpg
    19,9 KB · Görüntüleme: 26
  • Screenshot_20211211-135634_Gallery.jpg
    34,7 KB · Görüntüleme: 20
  • Screenshot_20211211-135624_Gallery.jpg
    26,5 KB · Görüntüleme: 17
Mendekindende tünd çıxıbmış mende, onda mendede yoxdu , çünki uje bir heftedi 2 günden bir yoxluyuram artim yoxdu, olsaydi coxdan tündleşmişdi , indi hekimle danışacam görüm ne deyir, men dufastonu atıram helede , ona göre xestelenmirem, qanda da baxaq deqiqleşdirek dayandırım onu , 90% bu aydan keçdi

Dufaston aybasi olmaga mane deyil. Men hemse ilk 5 gununde xestelenirdim. Bezen de bitennen 3 gun sonra. Men de atiram dufaston 7ci gundeyem. Bizde olmama sebebi basimizdan atmamaqdi. Men ilk aybasi oldugum gunnen tay bura da calisacam girmiyim. Her defe nese axtararken tapiram ozumu. En yaxsisi bu meselelerde cahil kimi davranmaqdi. Burax axişina heyativi yaşa olacaqsa olacaq. ama biz o qeder araşdirmisiqki artiq ginekoloqlardan yaxsi bilirik. Burda herkes artiq hekimnen qabaq kimyasaldimi, usaqliqdan kenar hamilelikdimi bilir. Hamile qalan hami deyir goresen usaqliq boynum qisa deyilki, goresen suyum gelmez, goresen infeksiya olmaram. Bulari arasdira arasdira yeritmisik beynimize rahat bir animiz yoxdu. Ne indi ne de hamilelikde. Yadimdadi men tikiş atdirmamişdim deye ele hey deyirdimki daşiya bilmiyecem 2 hefte içinde de dusdu usaqlar hersey yaxsiyken. Buraxaq zamana. Beyin detoksu eliyecem)

Eynen raziyam senle, bilmeyende daha rahat olur adam, mende indi deyiremki nese duz getmir , normal artmir xq , yada kimyasaldi dusecek nebilimne , bilmesek hec aglimiza gelmez bele seyler

Eynen raziyam senle, bilmeyende daha rahat olur adam, mende indi deyiremki nese duz getmir , normal artmir xq , yada kimyasaldi dusecek nebilimne , bilmesek hec aglimiza gelmez bele seyler
Men hamile qalanda gedib suni mayalanma merkeziyle danismisdiq. Bahceciye getmişdik. Hele senede qol cekdik geldik razilaşdiqki ilk aybasidan gedecik. Serdar celikdi eden. Menle o qeder xoš danisdiki. Dedi senin hecbir problemin yoxdu. Bizim 5 il sonra usagimiz oldu. Onu da ozumuz dedik gencik gedek gezek kef edek. Anam atam hergun deyirdiki neve yoxdu? Dedim istemirik. Deyir o 5 ili kef eledik. Sonra da usagimiz oldu. atam hele de elebilirki bizim 5 il usagimiz olmuyub suni mayalanmayla olub. Halbuki ozmuz istemedik. kef edin heyatinizi yaşiyin deyir. Yanvarin 12si yanina getmisdim. Uzide de baxdiki follikullarin yaxsidi falan. Yanvarin 26si hamile oldugumu oyrendim. Hem de ekiz. Tesaduf deyile heçne. 19 ay sonra imenna hemen ay tesaduf deyil. Beynim hecvaxt o aydaki kimi rahat olmamisdi. Yoldasima dedimki mamangile denen qorunuruq kist var deye hekim 2 ay icaze vermir falan. Dedi deyecem mende sorun cixib. Yumurtani dolleye bilmir sperm mualice aliram. Elede hec dile getirmezler dedi ele deyecem. Deyir belke ele mendedi sorun. Belke dogurdanda dolleye bilmir. Niye ozune goturursen. Siqaret cekirem, xolesterolum yuksek, stresli iwde calisiram. Hamsi sperme pis tesir edir. 90 faiz menle baglidi ailem de bunu bilmelidi. Dedim ele demezsen ama dedi deyecem. Yoldasima dememisem ama mamamla anasi danisanda deyirki gelincun narahatam. Olmur usagi. Mennen bilir hami. Neyse baci gorek basimiza ne gelir. Eslinde burdakilarla tanis olmaq eyni seyleri yasamaq adama teselli olur. Bilirki eyni yolda yoldaşlarin var beraber mucadele edirsen. Musbet netice alanlari gorende coox sevinirem hem onun adina hem de menimcun de umid yaranir. Ama axtaris cox edirem pis tesir edir deye cixacam

Men bu aydan cox umidliydim , eyni hamilelikdeki agrilarim variydi, yoldasimda menimkimi uje elebilirdi var , bugun dedimki nese yolunda getmir ya yoxdu yada saglam hamilelik deyil umidlenme bu aydan elimizi uzek, oda dediki eybi yox herseyde bir xeyir var , olmuyacaq yene mualice goturerik , mende ozumu ele rahatladiramki en azindan olurda , ama ne qeder olmuya pis olur adam, seher vapse qanim qaraydi indi yaxsiyam neynemek olar

Eslinde biz bize verilen nemetden xebersizik. Ocur yaxsi heyat yoldaslarimiz var. Usaq da olacaq InsaAllah. Teki yoldaslarimizin cani sagolsun. Olmasa bele her aya umid ede bilek

Salam necesen? Men bugun test eledim çıxmadı yene, bu ay keçdi menden gözlüyürem aybasi gelsin yene başliyim mualiceye, sen neynirsen test eledin?

Salam necesen? Men bugun test eledim çıxmadı yene, bu ay keçdi menden gözlüyürem aybasi gelsin yene başliyim mualiceye, sen neynirsen test eledin?
Yox can elemedim. 2ci gune randevu almişam hekimnen. Deyecem borunu yoxladim. Yeqin mualice almaram bu ay. Hekim meslehet gorse dermanla davam edecem gormese de suni mayalanma

Yox can elemedim. 2ci gune randevu almişam hekimnen. Deyecem borunu yoxladim. Yeqin mualice almaram bu ay. Hekim meslehet gorse dermanla davam edecem gormese de suni mayalanma
Sen niye bele tez elini üzdünki? Hele de hamile olmaq ehtimalın var, mende uje 20 gündü ona göre deqiq bilirem yoxdu, sende ola bilere mence axırıncı defe ne vaxt test elemisen?

Sen niye bele tez elini üzdünki? Hele de hamile olmaq ehtimalın var, mende uje 20 gündü ona göre deqiq bilirem yoxdu, sende ola bilere mence axırıncı defe ne vaxt test elemisen?
Bu ay 4 follikul ovulyasiyaya getdi. 4u de tutmadi. Iynenin 14cu gunu eledim ip kimi nazik xett cixdi. Evelkinnen de az. Elimi uzmek yox ama bosuna umid elemek istemirem. Hekim gorek ne meslehet gorecek. Aybasim gecikmeseydi hech olmasa. Vaxtinda olsun. Aybasi vaxtin keçib?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…