Çatlatma iğnesi

Kızlar az önce predoctor erken gebelik testi yaptım anında silik çizgi çıktı. İğneyi yapalı 11 gün oldu. Şimdi kan vermeye gidiyorum. Sizce var mıdır? 2 gün önce kaset test yapmıştım negatif çıkmıştı.

Canim kan için çok erken. Igne etkisi de ola bilir hamilelik de. Bekleyin 3 gun daha. Heves kirmak için soylemiyorum InsaAllah vardir. Tek temennimiz bu. Ama çikarsa da aklinda acaba igne etkisi mi olacak.

Testi atsana bakalim belki çok koyudur o zaman igne etkisi olmaz her halde

Kızlar az önce predoctor erken gebelik testi yaptım anında silik çizgi çıktı. İğneyi yapalı 11 gün oldu. Şimdi kan vermeye gidiyorum. 2 gün önce kaset test yapmıştım negatif çıkmıştı. Sizce hamile olabilir miyim? Görüntüyü siteden bir türlü yukleyemedim

Erken gebelik testleri iğnenin etkisini algılıyor canım normal kaset testleri ile takip et

Kızlar bende yeniden iğne olmak zorunda kaldım sağdaki yumurta çatlamış kendiliğinden ama soldaki 25mm olmuş onun için iğne oldum bakalım artık beklicem

Iğne gunu dahil 5ci gün. Çok sabirsizim. Burda herkese sabirli olun, kafayi dagitin birşeylerle diyorum ama kendim uygulayamiyorum 14cu gune kadar çatliycam her halde. Sen ne alemdesin?
Kızlar bende yeniden iğne olmak zorunda kaldım sağdaki yumurta çatlamış kendiliğinden ama soldaki 25mm olmuş onun için iğne oldum bakalım artık beklicem

Iğne gunu dahil 5ci gün. Çok sabirsizim. Burda herkese sabirli olun, kafayi dagitin birşeylerle diyorum ama kendim uygulayamiyorum 14cu gune kadar çatliycam her halde. Sen ne alemdesin?
Burada çok takilmamaya çalışıyorum çünkü beni çok etkiliyor burası canım onun için çok nadir girmeye çalışıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…