Çatlatma iğnesi

Beklemek zaten çok kötü . Midemden ağzıma acı acı sular geliyo inşallah çektiklerime değer .

Şimdi aldım test sonucumu 0.647 beta hcg . İğne vücudumdan tamamen gitti demekki . Bundan sonra yükselirmi yükselmezmi ona bakıcam en azından iğnenin etkisi kalmamış o bile benim için iyi yükselirse şansımıza

yeni okudum canım kaçıncı gün iğnenin inşallah artışa geçer

Kızlar herkese merhabaaaa. İnşallah Rabbim aratmadan hayırlı evlatlar nasip eder hepimize. Benim öyküm söyle. Kendimi.bildim bileli pco hastasıyım. Bundan 5 ay önce bir doktorla tanıştım. Kendisi alanında gerçekten uzman. 1.5 yıllık evliyim ve hiç korunmadığım halde gebelik elde edememistim. 5 ay önce adetim 1 buçuk ay gecikince doktora gidip söktürücü kullanıp artık bir tedavi sürecine başlama niyetindeydim. Doktorum bu gecikmenin üzerine bana duphaston verdi. İlacım bitti aradan 5 gün geçti hala adet olamayınca internette ne zaman adet gelir diye araştırma yaparken hamileliği kolaylastirdigini görüp hemen kan verdim ve mucize 1357 beta. Fakat bu sevinç uzun sürmedi. 9 haftaya kadar değerlerim sürekli düzenli artmasına rağmen kesem dolmadı ve zehirleme olasılığı yüzünden kürtaj oldum. (Ne saçma. Bir umut yüzünden az daha ölüyordum.) Biraz dinlendikten sonra bu ay doktora gittim ve femara başladık. 5 gun×2 kez. Pco yüzünden sağda tek yumurta 21 mm ve Rahim kalınlığı 6.6 iken ovitrelle vuruldum. 22 Kasım. İğneden önceki gece, iğne günü, ertesi ve bugünü değerlendirdik. Bugün progestan fitil e de başladım. Allahim bizleri de annelik makamına yarastirir inşallah. Biraz uzun oldu kusura bakmayın.

Son düzenleme:
İnşallah rabbim gönlüne göre verir canım

Hoşgeldin aramıza öncelikle Umarım seninde tedavin işe yarar ve bebişini sağ sağlim kucağına alırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…