Çatlatma iğnesi

Evet çok benzer şeyler yaşadıklarımız inşallah ikimiz içinde hayırlısı olur sağlıkla büyütürüz🙏🏼
Benim değerim 308 çıktı 221den 2 güne %40 artmış oldu doktor dış gebelikte olabilir salı günü gel dedi :KK43: ama eğer dış gebelik ihtimali varsa hemen çağırması gerekmez miydi bilgisi olanlar var mı aranızda? Değer hiç düşmedi bu arada hep arttı.. Başka doktora gidip muayene mi olsam aklım çok karıştı.. Bu arada umarım sizin artışınız 2 katı olur artmayada bol bol devam eder sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah..:KK39:

Evet canim. Bugun adetin 8ci gunu. Cumartesi ultrasona giricem bakalim bu sefer ne yerde yumurtalar. Yine femara kullandim. Sen ne yaptin?
Bende bugün gittim canım yine solda bir tane büyümeye başlamış incir ve çörekotu ile desteklicem bende femara kullandım canım iki tane desteklicem artık sağda da var ama çok küçükler haftaya salı tekrar kontrole gidicem bakicam ama bu ay çatlatma iğnesi olmicam kendi çatlasın diye dayicam havucu kendime

Benim değerim 308 çıktı 221den 2 güne %40 artmış oldu doktor dış gebelikte olabilir salı günü gel dedi :KK43: ama eğer dış gebelik ihtimali varsa hemen çağırması gerekmez miydi bilgisi olanlar var mı aranızda? Değer hiç düşmedi bu arada hep arttı.. Başka doktora gidip muayene mi olsam aklım çok karıştı.. Bu arada umarım sizin artışınız 2 katı olur artmayada bol bol devam eder sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah..:KK39:
Ya dış gebelik olduğuna nasıl karar veriyor daha kese yok birşey yok biraz saçma canım değerin 1000 üzeri olması lazım keseyi görememesi lazım ona göre dış gebelik olduğuna karar vermesi lazım

Bende bugün gittim canım yine solda bir tane büyümeye başlamış incir ve çörekotu ile desteklicem bende femara kullandım canım iki tane desteklicem artık sağda da var ama çok küçükler haftaya salı tekrar kontrole gidicem bakicam ama bu ay çatlatma iğnesi olmicam kendi çatlasın diye dayicam havucu kendime
7ci gunun mu? Kaç mm.di yumurtan? Ben 10cu gunu gidicem ama ya geçen ayki gibi geç olur diye endişeliyim. Acaba yarin mi gitsem?

Evet yani dış gebelik için değerin yüksek olması gerekiyor ki görebilsin bilmiyorum doktorlar bazen kestirip atabiliyor bence kendi doktoruna göründükten sonra başka doktora da görün için rahat etsin ve hiç üzme kendini zaten olacak olan oluyo kendimizi ve eğer bizimleyse bebeğimizi üzüyoruz sadece

Evet yani dış gebelik için değerin yüksek olması gerekiyor ki görebilsin bilmiyorum doktorlar bazen kestirip atabiliyor bence kendi doktoruna göründükten sonra başka doktora da görün için rahat etsin ve hiç üzme kendini zaten olacak olan oluyo kendimizi ve eğer bizimleyse bebeğimizi üzüyoruz sadece
Evet sanırım değer yükselsin diye 5 gün sonra gel dedi.. ama yani dış gebelik falan diyince 5 gün beklemekte tehlikeli geldi :KK43: anladığım kadarıyla değer artmadan anlaşılmıyor bu durum.. umarım dış gebelik değildir eğer sağlıksız bi durum varsa kimyasal gebeliğe bile razıyım şuan :KK43: çok sağolun yorumlarınız için..

Ya dış gebelik olduğuna nasıl karar veriyor daha kese yok birşey yok biraz saçma canım değerin 1000 üzeri olması lazım keseyi görememesi lazım ona göre dış gebelik olduğuna karar vermesi lazım

Evet sanırım değer yükselsin diye 5 gün sonra gel dedi.. ama yani dış gebelik falan diyince 5 gün beklemekte tehlikeli geldi :KK43: anladığım kadarıyla değer artmadan anlaşılmıyor bu durum.. umarım dış gebelik değildir eğer sağlıksız bi durum varsa kimyasal gebeliğe bile razıyım şuan :KK43:

bende 14 kasım da ovitralle vuruldum..yaptın mı canım test erken sanki daha
10 dakika önce kan verdim canım . Şu ovitrelleni. Tamamen vücudumdan gittiğinden emin olmak bile bana iyi gelicek . Ama bugün adet olmuşum gibi belimde ağrı var sizinde öyle mi acaba ? Bide göğüslerimin sadece ucu dokununca hassas bide sanki kocaman olmuşlar gibi ama öyle bi gerginlik felan yok

kızlar selam,
bende 6 gün sabah akşam 1 tane femara sonrasında 3 tane günde 1 tane merional iğne kullandım 21 ve 17 mm iki yumurtam gelişti glikofaj ve inofolic combide kullandım bunlarla birlikte 1 kasımda çatlatma iğnesi oldum 1 hafta sonra progestron testi 15 çıktı 1 yumurta çatlamış 1 çatlamamış çatlamayanlar vs kist olmuş polikistik overim kistlerimin üstüne kist eklendi anlayacağınız doktorunda pek ümidi yoktu rahim 6.6 mm biraz ince gibi dedi kistlerde çoğalınca (over ve kanamalı kistler) ümitsiz konuşmuştu. 15 kasımda idrar testinde çift çizgi gördüm kan verdim 25 çıktı doktor çok iyi dedi iki gün sonra kan tekrarladım 35 iki gün sonrası tekrar 73e çıktı 73ten sonra 4 gün sonra 221 oldu ilk iki test iyi yükselmedi kimyasal gebelik dendi sonra süpriz şekilde ikiye katladı son ikisi arası 221e yükselen değerde bir öncekine göre %75 artış olmuş ama doktor hala yavaş artıyor yarın tekrardan kan vericem forumlardada okudum %60 yeterli deniyor ama hala emin olamadım hamile miyim değil miyim kimyasal gebelik mi dış gebelik mi? ağrım vsde yok kanama lekelenme yok çok az sarı akıntı gördüm ama o da yok artık doktorda hiç çağırmıyor rahime vs bakması gerekmez miydi? kalınlaşma var mı yok mu diye kan vermekten kollarım ağrıyor artık bende şiddetli pco var doğum kontrol hapı kullanmadan hiç regl olduğumu hatırlamam 14 yaşında teşhis konmuştu şuan 25 yaşındayım 11 sene sonra bu eylülde bebek için bıraktım 9 eylül son adet tarihim doktor femaraya başlatırken söktürücü falanda vermemişti.. adet tarihimi falanda bilmiyorum o yüzden :KK43:
Canım bende senin gibi 5 gün femera ek 2 gün menapur kullandım 3 yumurtam büyüdü ancak çatlatma iğnesi vermedi rahim kalınlığı 9bucuk mm falandı.. ben şuan beklemedeyim 2 aralıkta test yapıcam ama doktor bana duphaston yazdı bebek olursa tutunsun diye. Sanada keşke rahim için birşeyler yazsaymış bebeğin kolay tutunması için. İnşaşlah sağlıkla gelir bebeğin🤲🏻 Moralini yüksek tut değerlerin artış göstermiş sağlıkla büyüsün 🙏🏼

Canım bende senin gibi 5 gün femera ek 2 gün menapur kullandım 3 yumurtam büyüdü ancak çatlatma iğnesi vermedi rahim kalınlığı 9bucuk mm falandı.. ben şuan beklemedeyim 2 aralıkta test yapıcam ama doktor bana duphaston yazdı bebek olursa tutunsun diye. Sanada keşke rahim için birşeyler yazsaymış bebeğin kolay tutunması için. İnşaşlah sağlıkla gelir bebeğin🤲🏻 Moralini yüksek tut değerlerin artış göstermiş sağlıkla büyüsün 🙏🏼
Kafamın almadıpı tek şey bu doktor yumurtaların çatladığını görüyor Rahim kalınlığın iyi diyor hatta tutunsun diye ikaç bile veriyor. Ne görüyorda bunu veriyor . Gerizekalı bi insanda değilim ama o kdr umutlu konuştuki doktorum sanki hamilelik müjdesi verdi bana 😂

Sana da ilaç verdiğine göre sana da bişiler söylemiştir doktorun tam olarak ne söyledi canım. Benimki yok yok yaaa gebelik bekliyorum ben muhakkak felan dedi

Evet canım 7 günüm 10 yakın canım ama diğerleri 5 filan acaba 5 gün daha klomen mi kullansam aklımda deli sorular
Bence doktor vermedigi surece kullanma. Zsten 7ci gun için daha fazla olamazki daha yeni buyumeye başlamişlar. 10cu gunu bekle. Hem onemli olan erkenden buyumesi degil. 17ci gunu yumurtasi olgunlaşan var, 12ci gunu olgunlaşan var. Işte bunye meselesi

10 dakika önce kan verdim canım . Şu ovitrelleni. Tamamen vücudumdan gittiğinden emin olmak bile bana iyi gelicek . Ama bugün adet olmuşum gibi belimde ağrı var sizinde öyle mi acaba ? Bide göğüslerimin sadece ucu dokununca hassas bide sanki kocaman olmuşlar gibi ama öyle bi gerginlik fela

10 dakika önce kan verdim canım . Şu ovitrelleni. Tamamen vücudumdan gittiğinden emin olmak bile bana iyi gelicek . Ama bugün adet olmuşum gibi belimde ağrı var sizinde öyle mi acaba ? Bide göğüslerimin sadece ucu dokununca hassas bide sanki kocaman olmuşlar gibi ama öyle bi gerginlik felan yok
aynen benim de sadece göğüs ucumda hassasiyet var ve büyümüş gibi geliyor..onun dışında adet ağrısı gibi ağrılar geliyor arada karnıma

Bende kasımın 15i sabah oldum bencede geçmiştir gibi geliyor daha önce ıdrar testi hangi günler yaptınız ve ne cıktı
Ben iğneden bir hafta sonra test yapmaya başladım testte çıkmıyo benim hep negatif kanda 21 inde 3.52 çıkmıştı 23 kasımda 2 çıktı bakalım bugün ne olucak test sonucunu bekliyorum

Kafamın almadıpı tek şey bu doktor yumurtaların çatladığını görüyor Rahim kalınlığın iyi diyor hatta tutunsun diye ikaç bile veriyor. Ne görüyorda bunu veriyor . Gerizekalı bi insanda değilim ama o kdr umutlu konuştuki doktorum sanki hamilelik müjdesi verdi bana 😂
Canım biz o kadar olmamasına alıştık ki bence doktor olur falan diyince heyecanlanıyoruz :KK70:
Bana 3 tane yumurtan var dedi 19mm 17mm 16mm şeklinde rahminde 9.5 mm 3 gün içinde yumurtlaman olucak dedi çatlatma iğnesi vermedi geçen cumartesi pazar ve salı mutlaka ilişki dedi. cumartesi akıntım başladı çatladı sanırım ama tabi emin değilim :KK43: salı günüde duphaston diye ilaca. başla dedi 10 gün kullan bitince test yap dedi. Çoğul gebelik olabilir falan dedi ama ben 1 tane bile tuttu mu emin değilim beklemedeyim :KK70:
İnşallah güzel haberleri alırız canım..

Ben iğneden bir hafta sonra test yapmaya başladım testte çıkmıyo benim hep negatif kanda 21 inde 3.52 çıkmıştı 23 kasımda 2 çıktı bakalım bugün ne olucak test sonucunu bekliyorum
Inşallah tutmuştur canım. Bende 7sinde test yaptım birde buğu yaptım ikisi de silik çizgi cıktı erken gebelikte iğne etkisidir diye sevinemiyorum bu kadar uzun sürer mi anlamadim. 1. Önemde benimde negatif çıkmıştı

Canım biz o kadar olmamasına alıştık ki bence doktor olur falan diyince heyecanlanıyoruz :KK70:
Bana 3 tane yumurtan var dedi 19mm 17mm 16mm şeklinde rahminde 9.5 mm 3 gün içinde yumurtlaman olucak dedi çatlatma iğnesi vermedi geçen cumartesi pazar ve salı mutlaka ilişki dedi. cumartesi akıntım başladı çatladı sanırım ama tabi emin değilim :KK43: salı günüde duphaston diye ilaca. başla dedi 10 gün kullan bitince test yap dedi. Çoğul gebelik olabilir falan dedi ama ben 1 tane bile tuttu mu emin değilim beklemedeyim :KK70:
İnşallah güzel haberleri alırız canım..
Aynılarını söyledi bana da işte bence umut verici konuşmamaları lazım inşallah tutar bu sefer😂

X