Çatlatma iğnesi sonrası ilişki

Kızlar günaydın bu sabah erken gebelik yaptım anında belirgin çizgi çıktı bakar mısınız bi rica etsem?

Eklentiler

• DA58FD32-80B5-4E17-9580-69762B402364.jpeg
    DA58FD32-80B5-4E17-9580-69762B402364.jpeg
    174 KB · Görüntüleme: 78
Kızlar iç çamaşırıma beyaz akıntım geliyor su gibi, yumurtlama akıntısı değil sanki. İlk iğnede böyle akıntılar olmamıştı. Sizde de varmı bu durum ? Bugün iğnenin 6. Günü

benimde bugün 7. gün aşılamam hiç belirtim yok inşallah pozitif çift çizgiyi görürüz arkdaşlar

Kızlar bende famera ve çatlatma iğnesi oldum bugün daha 3.günüm testi yaptım merakla ettim nasıl çizgi çıkacak diye böyle çıkması normal mi ? birde dün ilk ilişki oldu şiddetli bir kasık ağrısı yaşadım belimden bacağa vuran ağrılarım oldu bugünde çok baş ağrım var saat geçtikçe şiddetleniyor🥹 Ara ara kasıklarım da Ağrıda oluyor ve idrarım kokmaya başladı sizde oldu mu bunlar
İğnenin içinde gebelik hormonu olduğu için vücut gebeymiş gibi tepki verebiliyor canım. O yüzden bu dönemde hangisi iğne hangisi gebelik etkisi belirtiler anlaşılmıyor. İnşallah güzel sonuçlar alırsın canım. İlk iğnen mi 🌸

Kızlarrrr doktor hayırlı olsun hamilesin dedi değerim 24 çıktıı 2 gün tekrar bakılacak 💃🏻💃🏻💃🏻 Herbiriniz için dua edeceğim allah size de yaşatsın bu sevinci bugun 12. Günümdü bu arada 😍
Çok mutlu oldum🥰🥰🥰 inanki.. bize de dua et olur mu belirti vs varmıydı yazmışsındır belki ama tekrar yazar mısın?

X