Çatlatma iğnesi sonrası ilişki

merhaba kızlar çatlatma ignemin 16 günü bugün. igneden 2 gün sonra gece kanamam olmuştu yumurta çatladıgı için 3 gün sürmüştü yukar da onuda sormuştum size bugün kan testi verdim 1.20 çıktı adet günüm bugün normalde sol kasıgım da batma ve gögüs uçlarım da sızı var sizce sonra yükselir mi deger geç döllenme olmuş olabilir mi

Canım çok düşük çıkmış ama adeti görene kadar umut vardır bence dediğin gibi geç döllenme de olabilir

Benimde 11.günüm bugün testlerimde sonradan çok çok silik olan çizgi belirdi ikisinde de bende artık umutlarımı yitiriyor gibiyim sonradan çıkması canımı sıktı yarın kan vereceğim gerçekle yüzleşecem :KK43:

Kuzum senin daha 11 günün çok erken bi sonuç için genelde 14 16 günler de belli oluyormuş kendini hiç üzme güzel düşünelim inşallah güzel sonuçlar alırız 💖

İnşallah canım ister istemez insan stres oluyor işte tüm olumsuzlukları düşünmeye başladım

Kızlar merhaba iğnenin 11.gününde de silik çizgi görmüştüm 12. Gününde negatife döndü sanırım yeni geçmişti iğnenin etkisi bugün 13.gün sabah ilk idrarla test yaptım ve silik çizgi belirdi ☺️

056480A7-7744-430A-992A-396196C3D9E6.jpeg

Herkese merhaba arkadaşlar bende bu ayın 6 sında çatlatma iğnesi yaptırdım bu gün 12. günüm daha hiç test yapmadım ama ilk birkaç gün sancı yaptı kasıklarımda akşamda sırt ağrısı oldu biraz bide göğüs uclarim ağrıyor acaba hamilelik belirtisi olabilir mi ? Bir kaç gün geçsin kan vericem . İnşallah hepimiz en kısa zamanda kavuşuruz bebeklerimize 🤲

Canım olabilir çünkü benimde göğüs ucum çok hassastı akıntım dün arttı ve benim özellikle gece bacaklarım sızladı 2 gün boyunca

Kızlar bende yarın iğne vurulcam yumurtanin büyüklüğüne göre çok heyecanlıyim inşallah güzle haberler alırız 🤲🤲

Amin canım inşallah güzel haberler alalım hep birlikte ben şimdi kan verdim 1 buçuk saate çıkarmış haber ederim sizlere
Ay çok sevindim sana da gözlemlediğin belirtilerin neydi bizimle de paylaşır mısın 🥰

X