Çatlatma iğnesi sonrası ilişki

Kızlarrrr doktor hayırlı olsun hamilesin dedi değerim 24 çıktıı 2 gün tekrar bakılacak 💃🏻💃🏻💃🏻 Herbiriniz için dua edeceğim allah size de yaşatsın bu sevinci bugun 12. Günümdü bu arada 😍
Maşallah canım ya kendimmiş gibi sevindim. Dünkü kaset testinde hiç yokmuydu. Bende heveslendim bugün 11.gün inşallah vardır

Ayyy çok se
Kızlarrrr doktor hayırlı olsun hamilesin dedi değerim 24 çıktıı 2 gün tekrar bakılacak 💃🏻💃🏻💃🏻 Herbiriniz için dua edeceğim allah size de yaşatsın bu sevinci bugun 12. Günümdü bu arada 😍
Ayyy çok sevindim seninle aynı gün iğne vurulmuşuz şuan bende test almaya gidiyorum 😍🤲🏻

Çok mutlu oldum🥰🥰🥰 inanki.. bize de dua et olur mu belirti vs varmıydı yazmışsındır belki ama tekrar yazar mısın?
Canım benim adam akıllı belirtim olmadı açıkçası. İlk günler kasık ağrısı yaşadım 4. Günü falan geçti. Dün akşam üzeri kasıklarım tekrar ağrımaya başladı adet olacakmışım gibi ve belim de ağrıyordu. Sabah uyandım ağrı artmıştı en belirgin belirtilerim bunlardı :) ha bir de 8. Günde falan akıntım geldi beyaz renk sonra o da 2 gün sonra kesildi

Merhaba, evet 3. Günde böyle çıkması normal bence yani sonuçta iğnede hcg var :) benim de malesef ilişkilerim hep ağrılı geçti kasık ağrım da 5. Günden sonra geçti. İlk iki gün de şiddetli baş ağrısı yaşamıştım 😞 inşaallah güzel haberin gelir senin de🙏🏻
benimde 3 gun kasık ağrım oldu bu ay herkeste oldu insallah tutar

Kızlar iç çamaşırıma beyaz akıntım geliyor su gibi, yumurtlama akıntısı değil sanki. İlk iğnede böyle akıntılar olmamıştı. Sizde de varmı bu durum ? Bugün iğnenin 6. Günü
benimde ignemin 6.gunu bende yok oyle bir belirti ama dun ovulasyon yaptim tek cizgiydi

İğnenin içinde gebelik hormonu olduğu için vücut gebeymiş gibi tepki verebiliyor canım. O yüzden bu dönemde hangisi iğne hangisi gebelik etkisi belirtiler anlaşılmıyor. İnşallah güzel sonuçlar alırsın canım. İlk iğnen mi 🌸
Aminnn🙏🏻 evet ilk iğnem size danışmak istedim

X