Çatlatma iğnesi sonrası ilişki

Canım iğnesiz olduğu için şimdi bir şey diyemiyorum iğne vurulduğumuz zaman pozitifken etki geçince negatife dönüyor daha sonra gebelik varsa pozitife öyle dönüyor. Benim 10. Gün negatif dediğimde aslında tam geçmemiş test sonradan pozitife döndü 12. Gün net şekilde negatif oldu. Sen yinede yap bu belirtiler hamilelik belirtisi olabilir bendede oldu kasığıma iğne batar gibi ağrı saplanıyordu saniyelik inşallah vardır sende de 🥰

Selam kızlar nasılsınız nasıl gidiyor? Benim bugün 10. Günüm arada kasıklarımda çok çok hafif ağrı oluyor onun dışında bir durum yok sizde durumlar nedir☺️
Aynı durumu yaşamışız ya gerçi ben yaşıyorum şuan😂 10. Gün çatlamanın hafif ağrılar var

Canım iğnesiz olduğu için şimdi bir şey diyemiyorum iğne vurulduğumuz zaman pozitifken etki geçince negatife dönüyor daha sonra gebelik varsa pozitife öyle dönüyor. Benim 10. Gün negatif dediğimde aslında tam geçmemiş test sonradan pozitife döndü 12. Gün net şekilde negatif oldu. Sen yinede yap bu belirtiler hamilelik belirtisi olabilir bendede oldu kasığıma iğne batar gibi ağrı saplanıyordu saniyelik inşallah vardır sende de 🥰
Yarın 11. Gün sabah erken gebelik testiyle yapacağım senin adına çok sevindim inşallah sağ salim kucağına alırsın bebişinii♥️♥️♥️

Canım iğnesiz olduğu için şimdi bir şey diyemiyorum iğne vurulduğumuz zaman pozitifken etki geçince negatife dönüyor daha sonra gebelik varsa pozitife öyle dönüyor. Benim 10. Gün negatif dediğimde aslında tam geçmemiş test sonradan pozitife döndü 12. Gün net şekilde negatif oldu. Sen yinede yap bu belirtiler hamilelik belirtisi olabilir bendede oldu kasığıma iğne batar gibi ağrı saplanıyordu saniyelik inşallah vardır sende
Yarın 11. Gün sabah erken gebelik testiyle yapacağım senin adına çok sevindim inşallah sağ salim kucağına alırsın bebişinii♥️♥️♥️
benimde bugun 10. gunum ne zaman yapicaksiniz testi
Bu sabah erken gebelik yaptım ama negatif ayın 22 sinde adet olmuştum geçen ay

Bugün çatlatma iğnsmin 8.günü 7 gündür takip ediyorum hiç ilacın etkisinden çok belirgin pozitif göremedim dün çizgi yoktu bugün tekrar çizgi çıktı ilaç gel git yapar mı ? Dün ovülasyonum da silik çıktı

Eklentiler

• IMG_20230619_112517.jpg
    IMG_20230619_112517.jpg
    73,5 KB · Görüntüleme: 44
  • IMG20230618191318.jpg
    IMG20230618191318.jpg
    50,7 KB · Görüntüleme: 38
Selam kızlar :) bende aranıza katılayım dedim. İlk defa yazıyorum bu forumda. PKO hastasıyım, Klomen kullandım.
15.06’da doktora gittiğimde sadece 10mm olmuştu
19.06’da yani bugün gittim ve nur topu 20mm yumurtam olmuş :) hemen çatlatma iğnesini yaptı.
36 saat sonra ilişki ve sonra gün aşırı dedi :)
Çok heyecanlıyım, 3,5senedir uğraşıyorum.. bu ilk klomen ve iğne kullanışım.
Bir öneriniz var mı? Önümüzdeki günlerde dikkat etmem gereken? :)

X