ÇATLATMA İĞNESİ POZİTİF Mİ ÇIKARIR ;???????

flovvers

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2015
4
0
29
Merhaba kızlar..
salı gün aşılama yaptırdım hiç umudum yoktu aşırı baş ve bel ağrım oldu 5 gün boyunca belkide üşüttüm diye düşündüm ağrı kesici içmek istedim ama sonra ya tuttuysa dedim içmeden evdeki testi yapayım zaten inancımda yok ya negatif oursa içeyim dedim çift çizgi oldu sonra eczaneye gittim durumu söyledim çatlatma iğnesi oldum amma pozitif dedim erken gebelik testi verdi ve parol iç dedi o test de pozitif çıktı umutlandım ve kan verdim btcg 38 çıktı aşılamanın 5. günü çok erken çıkması imkansz diye buradan falan okudum çatlatma iğnesi pozitif çıkarıyormuş başına gelen var mı ne yapayım bugün çatlatma iğnesinin 8. günü hala etkisii varmıdır test yapsam yine pozitif olursa inanmasam mı bilemedim ayy bi yardım ve hala deli dehşet bi bel ağrım var dün geceden beri de dişim tuttu ilaç içmek istiyorum korkuyorummmmmm imdaaat

evet. iğneden sonraki 12-14 güne kadar iğne etkisi var. testler de bu yüzden pozitif çıkar. güvenilir değil yani şu an. yaşadığınız belirtiler de iğnenin etkisi. bende de iğneden sonraki 1 hafta gebelikte yasadığım belirtilerin bir kısmı olmustu. iğnenin etkisi
gectikce hafifler bekirtiler.

keşke yapmasaydım test şimdi daha kötü bi ikilemde kaldım. ve bel ağrıma dayanamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…