Çatlatma iğnesi ovitrelle, 13.gün negatif beta.pozitif dönermi

Kızlar merhaba 11.gün bugün çatlama iğnesi olalı testim silik çıktı sizce gebelik varmı
11. Gün silik çizgi iğne etkisidir .Beklemelisin hayal kırıklığı yaşamamak İçin tekrar test yap iğne etkisi bende 12 gün yaptığımda tamamen negatife döndü canım

Merhaba her kese, benim bu gün ovitrelleden sonra 13. günüm. 8. ve 12. günlerde test yaptım negatif çıktı. Bu gün yine tek çizgi çok umutluyum pkos hastasıyım.. Aceba bende de umut var mıdır, yine yapmalı mıyım bir kaç gün sonra bilmiyorum ... oysa ki belirtilere çok inanmıştım, alt karında sancı, memelerde hassasiyet, bel ağrısı, idrar sıklığı ...

Valla canım ben 5 tane testte pozitif gördüm 19. Gün adetten 2 gün gecikme sonra su regl oldum kimseye bişi dicek sözüm yok yanlış yönlendirmek istemem o yüzden adet gecikmesini bekle inşallah hayırlısı olur.

Merhaba kızlar bende klomen sonrasında çatlatma iğnesi vuruldum 17 eylülde çatlatma iğnesi vuruldum 14. Günü kan testim 2 çıktı . Umudum kesildi ve adet olmayı beklerken bugün 17. Gün ve hâlâ adet olamadım normal adet tarihimden de 3 gün geçti . Evde kaset test yaptım ama silik çizgi bile yok fakat garip ki adet olacakmışım gibi bir belirtide yok . Böyle bi durum yaşayan var mı acaba sizce tekrar test yapmalımıyım kafam çok karıştı

Son durumuz nedir bnmde 17. Gunum dun sabah test yaptim negatif ama adet olmadim ve hic belirtim de yok

Son durumuz nedir bnmde 17. Gunum dun sabah test yaptim negatif ama adet olmadim ve hic belirtim de yok
Merhaba 19. Gün beta baktırdım negatif ve gecesinde hasta oldum bugün muaneye gittiğimde kist oluştuğu için adet gecikmesi yaşadığımı söyledi doktorum

Klomen in de bu şekilde yan etkileri varmış malesef . Tüp bebek merkezine ön görüşmeye gittim bugün kist oluştuğunu orada öğrendim kistten dolayı bu ay zaten başlayamayacağız. Benim yaşım 27 amh 0. 25 sizin sorun neydi acaba ?

Hicbir sorun yok dedi doktor sadece yumurtalarim biraz yavas esimde de bisey yok ve zaten ilk tedaviye basladim henuz bi yillik evli bile degilim bnmde bugun 19. Gunum ama hala gelen giden yok pazartesi kana baktiracam

Hicbir sorun yok dedi doktor sadece yumurtalarim biraz yavas esimde de bisey yok ve zaten ilk tedaviye basladim henuz bi yillik evli bile degilim bnmde bugun 19. Gunum ama hala gelen giden yok pazartesi kana baktiracam
Bende yeni 1 yıllık evliyim canım inşallah pozitifi görürsün hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin hepimize inşallah sonucunu paylaşırsan sevinirim

Bende yeni 1 yıllık evliyim canım inşallah pozitifi görürsün hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin hepimize inşallah sonucunu paylaşırsan sevinirim
Paylasirim tabi ama kafami kurcalayan şu ki bu kadar gecikmesi normalmi 5 gun oldu sadece göğüs sizlamam var pazartesi kan vericem insallah umarim vardir size haber ederim

Paylasirim tabi ama kafami kurcalayan şu ki bu kadar gecikmesi normalmi 5 gun oldu sadece göğüs sizlamam var pazartesi kan vericem insallah umarim vardir size haber ederim
Klomenden dolayı eğer sizinde benim gibi kist oluşmuşsa ( inşallah yoktur ) normalmiş ama korkacak birşey de yokmuş kendiliğinden gider dedi doktor . Klomenin yan etkisi de buymuş malesef

Klomenden dolayı eğer sizinde benim gibi kist oluşmuşsa ( inşallah yoktur ) normalmiş ama korkacak birşey de yokmuş kendiliğinden gider dedi doktor . Klomenin yan etkisi de buymuş malesef
Gecen ayda klomen kullanmistim gecikmisti ama kist faln yok dedi doktor bide o negatif pozitife donermi acaba erken mi yaptim testi

Hanımlar biri bana net birşey söyleyebilir mi bu çatlatma etkisi kaç günde geçiyor herkes birşey söylüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…