Çatlatma iğnesi ovitrelle, 13.gün negatif beta.pozitif dönermi

Gzde_9339

Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2022
98
31
30
Hanımlar merhaba;
29 yaşındayım 4.5 senelik evliyiz, 2 kez kan koyuluğundan dolayı düşük yaşadım bu sefer önlemini aldık şükür, polikistik over dendi, rahim filmi çekildi tüpler tıkalı dendi şimdi açıldı, 1.5 aydır inafolic combi kullanıyorum, adetin 3 günü Femara başladık 3 Eylül'de çatlatma iğnesi vurdurduk, 1 Eylül 3 Eylül 4 Eylül 5 Eylül değerlendirdik. Sorum şu iğne olalı 13 gün oluyor alt karında ince sızı göğüsler de hassasiyet mevcut testte birşey çıkmadı beta 1.52 çıktı 13. Gün bu şekilde negatif görüp daha sonra pozitif sağlıklı yükselme gören varmı adete 5 gün var.

Valla canım benim tam da böyle oldu
Klomen kullandım iğne yaptırdım başladım beklemeye 10.günden sonra Hergün test yaptım 10 11 12 giderek silikleşti 13.gün pat diye negatif gördüm adet olmadım aynı sen gibi belirtilerim vardı devam etti 14 de belli belirsiz Bi hayalet çizgi vardı bu sefer giderek koyulaştı
Diyeceğim şu ki iğne etkisini tamamen attı sıfırı gördükten sonra artış başladı bende

Bitanem iğne etkisi 11 . Günde gitti 13 te hem kan verdim hem test iikiside negatif çıktı

Tek umudum geç döllenme olması tahmin ettiğim yumurtlamadan geç döllendiyde çıkmıyodur diye hala bir heves kursakta bekliyorum

Tek umudum geç döllenme olması tahmin ettiğim yumurtlamadan geç döllendiyde çıkmıyodur diye hala bir heves kursakta bekliyorum

Bende igneden sonra 15. Gunumdeyim.. regl olmadim testte negatif cikti dün.. bu ne yaman celiski anne

Gzde_9339 Evet hevesinizi anlıyorum . Belki uzun yıllardır bu kadar beklediğiniz için artık sabrınız yoktur ama negatif olması demek bir sonraki aya başlamak demek . Siz böyle sürekli var dedikçe sanki diğer aydan kacırıyormuşsunuz gibi hissettim. İyi düşünelim iyi olsun . Sağlıklı regl olmak bile çok güzel gerçekten. İnşallah en kısa zamansa hayırlı evlatlar haberini alırız hepimiz

Eklentiler

• IMG20220918175123.jpg
    36,4 KB · Görüntüleme: 1.081
Canımmm ben bugün test yaptım yine hayalet çizgi gördüm 15. Gün
Yaaa masallah maşallah inanmıyorum yaaaaaa çok cok cok mutlu oldum gorunce.. inan kendim kadar çok sevindim.. hayal değil barizzz görünüyor 2. Çizgi.. rabbim.hayirlisiyla kanda gebeliği görmeyi.. keseyi görmeyi kalp atışını duymayı nasip etsin... benim bugün 17. Gunum ve regl olmadim.. bana bir kez daha umut oldun.. test yapsam mi yeniden diye düşünüyorum

İnşallah gerçektir inşallah test yanlış çıkarmamış tır bitanem sende yap bende senin için sevineyim beraber yürüyelim bu yolda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…